Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FDJ No to wybitnych czy fajnych, czytasz co piszesz czy tak z rozpędu wystukujesz.
0
@Brashearr Powody do zadowolenia z racji tego że się rozwija=zyskuje na wartości, nic więcej.
0
@wroclawianin89 Uwielbiam te wasze fikołki logiczne byle by tylko Puig grał.
0
@Sysia11 Odnosiłem się do tego przedziwnego rozumowania jakoby tylko Messi miał zyskiwać wraz w wzrostem jakości drużyny.
0
@kamilop No to jest tragedia zwłaszcza że przed najważniejszymi spotkaniami wyglądał dużo lepiej.
0
@Pawelsky A nie jest to jeden z gorszych sezonów Messiego? Czy nie wolno tak pisać bo Messi wszystkie ma równe i wszystkie wspaniałe. Ponadto przypominam ze jak ktoś pisze że to slaby sezon Argntynczyka to nie zestawia go z Lewandowskim czy xxx tylko z tym jak wysoko Messi sobie sam poprzeczkę zawiesił w latach poprzednich. A znafcami sam się podsumowujesz.
1
@cat_r37 Bo jeden gęga to gęgają i inni.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9681521#comment-9681831
0
@Avatarr Skoro dopominasz się o konrada to znaczy że nie oglądasz.
1
@LuisSalvano Jak ja zacznę ciebie cytować to dopiero będzie śmiechu.
0
@BarcaInfo Oglądasz go w BB?
0
@Sysia11 A jakiś piłkarz wygląda lepiej w źle ułożonej drużynie niż w dobrej, ciekawe człowiek stary a LR całe życie uczy. No Messi w MC wymagało by dużych zmian w drużynie. I faktem jest tylko pierwsze zdanie, drugie to opinia.
0
@Messiah10 Bo to się po prostu opłaca, trzeba by się zastanowi kto jest za to odpowiedzialny.
0
@kkbarca No konrad nie, kilka osób o tym pisało a wczoraj pytałem o niego ViscaBarcę i on tez mówił że jak na razie słabiutko.
0
@Zip Prawdziwy kapitan, pięknie go podsumowałeś.
0
Wiem że to fajnie brzmi to wyśmiewanie sezonu przejściowego dopominanie się o 8 dzieciaków nawet jak nie wiecie czy są w formie i tak dalej, ale wiecie że w top 4 w lidze to musimy być.
0
@Pablit Widzę że kolega nie wie co się tu dzieje w czasie meczu.
2
@paweldunajecfcb Dowód że to Koeman tak zdecydował a nie jakieś pierdoły, jak czegoś nie wiesz to nie pisz bzdur, bo wszystko wskazuje na to że to była decyzja baromeu, i odnosił się do tego zarówno RK jak i sam Suarez, ale ty zapewne żyjesz tą wymyśloną rozmową która trwała 15 sekund.
0
@Pawelsky Pamiętaj ze to ma też drugą stronę mimo iż przygotowanie fizyczne czy opieka medyczna będą się rozwijać to te kilka spotkań więcej będzie się odbijać na zawodnikach zwłaszcza po wielkich imprezach, więc tak może będzie więcej szans na bicie rekordów ale sił może brakować, zwłaszcza u zawodników którzy nie są superprofesjonalni.
0
@paweldunajecfcb Dowód albo zamilknij.
0
@Bartek22 Andre Cury lubi to.
0
@barcelonaLM Uderza bo zabrali fuszkę za 100000 i miejsce pracy rodziny jego i przyjaciół.
0
@FDJ No to samo mogę napisać o Messim czy Neymarze co za słabiaki razem jako tridente tyle wygrali w LM co Lewy, to jakim kozakiem musi być Firmino ni to 9 a wygrał LM Liverpoolowi. Co za kurde gimnastyka logiczna.
1
@Ghazul3293 Cristiano Ronaldo jako ŚN 174 spotkań 161 goli około 50 asyst
To niezła nie 9. Dla niektórych Depay jest 9 więc CR tym bardziej nią jest.
0
@FDJ No w bayernie nie mieli nigdy zawodnika pokroju CR i Messiego więc co to za argument.
1
@FDJ Fajnie a w tej bajce były smoki. Gościu jak Xavi MŚ i LM to glosujący z arabi głosował na Alonso bo myślał że to Xavi, tyle sa warte te śmiecho-plebisyty.
A czemu ten słabiak Messi wygrał tylko raz LM z Suarezem i Neymarem?
1
@Coutinho007 A dzięki komu walczymy o to drugie miejsce bo we wrześniu eksperci z LR wieszczyli walkę o LM.
0
@mientusek1407 14 goli na sezon raczej nie dobre a absolutny prime. W najlepszym strzelił 15 a tak to raz strzelił 10 a potem 2x 8 i 6.
7
Podawałem w innej dyskusji ale wkleję i tu bo to niesamowite.
Ostatni gol Suareza na wyjeździe nie licząc meczu w Lizbonie z FCB padł 16.09.2015 z Romą.
0
@FDJ Absolutnie nie, i te głupawe nagrody nic nie znaczą.
0
@betonito Oooo niesamowite, (meczu z FCB w Lizbonie nie liczę) to jest 16.09.2015 z Romą.