Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KacperVEB Jakby Dembele Antek Cou czy Arthur wypalili a Sam czy Lenglet grali jak dawniej to ni Fati ni Pedri czy Arujo nawet by murawy nie powąchali co tu mówić o reszcie.
0
Suarez udowadnia że w LL jest wybitnym napastnikiem.
Suarez udowadnia że w LM jest hm napastnikiem bez goli.
Zdziwienia chyba nie ma.
0
@monsterrize No ok fajna teoria spiskowa, problem w tym że zapłaciliśmy BVB za Dembele. Po prostu nie będzie grał i tyle nikt za bardzo nie będzie się też go domagał więc nie ma sensu udawać że jest kontuzjowany.
2
@Fawrf No akurat marcin to powinien mieć stałe miejsce w tych podsumowaniach bo co komentarz to gorzej.
0
@monsterrize Pozbyć się jak najszybciej i zapomnieć. A na pewno zapomnieć o dawaniu kolejnych szans i dokładaniu do interesu.
0
@Coutinho007 Lenglet swoimi poczynaniami przegrywa mecze Gomes po prostu grał słabo.
0
@barcelonaLM Serio kaczyński dał sobie zrobić zdjęcie w swoim skarbcu, albo to jest wypuszczone specjalnie albo to ściema.
0
@Thomas99PL Czekam z nie cierpliwością ale po cyrku z remasterowanym Warcraftem studzę emocje.
0
@ViscaBarca123 No mnie ciekawi ten Konrad ludzie których kojarzę z oglądania BB pisali że był bez formy za to tłum się go domagał niczym zbawienia. Jak to z nim jest/było.
0
@mientusek1407 Może to odszczekam już w tym roku ale ja tryumfu w LM MC nie widzę, choć wiadomo że to aż 10 lat na próby.
Sporo z tych przewidywań to pewniaki, wątpię by CR i Messi w 31 roku kopali gałę.
0
@tbas No od jak dawana bo przedtem też słabo wyglądał w najważniejszych spotkaniach w LM.
1
@pax Nie pisze tego złośliwie ale widzę pewne podobieństwa :)
"Problem z ̶d̶e̶ ̶J̶o̶n̶g̶i̶e̶m̶ Semedo i ̶B̶u̶s̶q̶u̶e̶t̶s̶e̶m̶ Roberto ̶jest taki jaki ja piszę. ̶B̶u̶s̶i̶ Roberto jest wolny, nie ma zwrotności, nie ma fizyczności ma inteligencję boiskową ale czasem to nie wystarcza, ̶d̶e̶ ̶J̶o̶n̶g̶ Semedo co z tego że jest szybszy i zwrotniejszy jak tego nie pokazuje, jak odpuszcza krycie, truchta."
0
@AnnaMarianna Nie bo za dużo plastiku, wiadomo że jak jest odpicowana to wygląda fajnie bez makijażu słabo.
2
@norbi77 Cicho psujesz niektórym narracje marudo.
0
@puyol_presidend5 No pod Messiego to trzeba będzie inaczej drużynę ustawić(jak zareaguje) i ile ma jeszcze poważnego grania. Norweg "bezobsługowy" do tego na lata, nie mam wątpliwości że lepiej postawić na młodego.
3
@cat_r37 Coś w tym jest, mnie to ciekawi co jest powodem tego że większość zawodników albo się od Barcelony odbija albo jak już gra to nie rozwija się w ogóle. Wiem oczywiście że środowisko jest specyficzne i wielu zawodnikom nie leży ale to zbyt duży procent przestrzelonych transferów by człowieka to nie martwiło, bo uważam że na papierze w próżni sporo tych transferów się broni, np taki Firpo co pewnie niektórych teraz rozśmieszy, antek czy Cou już mniej(bardzo) ale ten domniemany Xavi z Brazylii niby miał wszystko by tu robić postępy, ba nawet pierwszymi wywiadami mnie zwiódł że nie jest "Brazylijski".
WW Dembele wreszcie zdrowy, widać inne podejście lepszą aklimatyzację :) ale chłopak na najważniejsze mecze jest kompletnie bez formy, tu to samo też dodał bym do Holendra jest bez formy, właściwie to mało kto jest z tej głównej 15 kadrowej w formie.
0
@kamyk_23 W takim razie przepraszam, to musiał być ktoś z podobnym avatarem.
0
@kamyk_23 A to nie ty pisałeś że Arthur to lepszy od Xaviego.
0
@AlwaysBlaugrana Rozumiem że Fati i Pedri by grali gdyby rekordowe transfery barto wypaliły :)
0
@Coutinho007 To nie jest mit tylko preferencja trenera. Puyol-Marquez-Pique to wszystko prawonożni obrońcy.
No ogranicza a dokładniej oni się ograniczają polegając na Messim(Argentyna!!!) bo zamiast zrobić coś samemu to oddają mu piłkę bo jest lepszy i może coś wyczaruje, jeśli nie widzisz niewolniczej relacji z Albą to masz problemy poznawcze.
Tak z ciekawości kto ma na tym pivocie grać. De jong dużo lepiej wygląda z przodu na pivocie słabo, a niektórzy dają go tam bo liczą na puiga w składzie.
Puig nieśmieszny żart.
Pedri za każdym razem wyglądał słabo jak grał bardziej cofnięty.
Jedynie Pjanić który okazał się totalną klapą mógłby tam grać, ewentualnie Moriba wersja dla marzycieli.
Przecież były mecze z dwójką skrzydłowych mało bo takie realia, ale ja tam innego świata nie widziałem. Wiem wiem Konrad nas zbawi.
Ale to ze gdzieś był mózgiem i motorem nic nie znaczy Coutinho i Antek są tego sztandarowymi przykładami, zresztą dla mnie to była właśnie najlepsza wersja Holendra, obecnie bez formy.
Kto na wypożyczeniu pokazał taki poziom by realnie dawać mu szansę, kto po wypożyczeniu był rozchwytywany.No właśnie.
0
@Coutinho007 No ten wolny Busquets wygryzł Toure, nie wiem czy ty pamiętasz bo ja tak i było tu wiele głosów że Pep stracił rozum. No i nie przeceniał bym Henrego bo wielkiej piłki w Barcy nie grał, nie wiem czemu po latach dodaje się jemu czy Villi(którego prywatnie uwielbiam) tak dużo, wiadomo że nie grali na swoich pozycjach ale z tego co ja pamiętam to odbiór w tamtym czasie był zupełnie inny co do tego co wnosili do gry.
0
@Zip No ja rozumiem jak ktoś zagrał fajny mecz a ty mu dajesz 1 albo 10 w zależności od sympatii.
0
@robsesh W życiu nie myślałem że będę bronić Pique ale to co wy tu wypisujecie to absurdy, musisz mieć kogoś doświadczonego w obronie i młodzi muszą mieć się od kogo uczyć, pokaż mi tą drużynę ze średnią 24 lata, sezon przejściowy to nie znaczy granie Barcą b, tym bardziej jeśli masz szanse na tytuł. Niech ci młodzi złapią doświadczenie i można wymieniać kolejne ogniwa, Ja wiem że wam się marzą Balde Aroujo Garcia Dest tylko że to wariactwo w drugą stronę. Mam podobne podejście do młodych ale inaczej patrzę na cały skład.
0
@barcelonaLM Ale tamta ekipa nie zaliczyła tyle kompromitacji w LM, na terapie wstrząsowe za późno.
0
@Chakalaka Fajny pierwszy sezon i po nim jak najbardziej uważałem że to świetny gracz na trzeciego stopera, pewnie tak jak klub bo wszyscy liczyli na drugiego Francuza.
0
@GeraltzKatalonii Musiał? No ja bym tego tak nie określił, wolał ich niż dać szanse młodym chłopakom. Wolę mieć obronę niż skrzydłowych.
0
@ElKamil Jakim prawem Mascherano nie wiedział co się dzieje w pomocy skoro w Live i reprezentacji był kluczowym zawodnikiem w pomocy.
W taki sposób że traciliśmy kontrolę, popatrz sobie na posty paxa on to rozpisywał, to ze ktoś gdzieś grał dobrze niewiele znaczy, Antek Coutinho mam wymieniać dalej.
Odwoływanie się do grającego inaczej Ajaxu mnie tylko rozbawia.
Tak de Jong się cofa ale nie on jeden https://s6.ifotos.pl/img/2021-02-2_qqaaapr.png
1
@Nano22 Jednak ta pamięć 10-latka bywa zawodna
sob. 23 maj 2009
sob. 11 wrz 2010
2
@Mazi No realnie miałeś szansę na mistrza więc chcesz o niego walczyć z Blade po kontuzji i innymi twoimi pomysłami. Sezon przejściowy nie oznacza grania Barceloną B.
3
Najbardziej mnie śmieszy że zszedł zły Busquets Dembele i pupilek Pedri a weszli stały ulubieniec, nowy z Portugalii i Pjanić i straciliśmy kontrolę nad meczem.