Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 No ten wolny Busquets wygryzł Toure, nie wiem czy ty pamiętasz bo ja tak i było tu wiele głosów że Pep stracił rozum. No i nie przeceniał bym Henrego bo wielkiej piłki w Barcy nie grał, nie wiem czemu po latach dodaje się jemu czy Villi(którego prywatnie uwielbiam) tak dużo, wiadomo że nie grali na swoich pozycjach ale z tego co ja pamiętam to odbiór w tamtym czasie był zupełnie inny co do tego co wnosili do gry.
0
@Zip No ja rozumiem jak ktoś zagrał fajny mecz a ty mu dajesz 1 albo 10 w zależności od sympatii.
0
@robsesh W życiu nie myślałem że będę bronić Pique ale to co wy tu wypisujecie to absurdy, musisz mieć kogoś doświadczonego w obronie i młodzi muszą mieć się od kogo uczyć, pokaż mi tą drużynę ze średnią 24 lata, sezon przejściowy to nie znaczy granie Barcą b, tym bardziej jeśli masz szanse na tytuł. Niech ci młodzi złapią doświadczenie i można wymieniać kolejne ogniwa, Ja wiem że wam się marzą Balde Aroujo Garcia Dest tylko że to wariactwo w drugą stronę. Mam podobne podejście do młodych ale inaczej patrzę na cały skład.
0
@barcelonaLM Ale tamta ekipa nie zaliczyła tyle kompromitacji w LM, na terapie wstrząsowe za późno.
0
@Chakalaka Fajny pierwszy sezon i po nim jak najbardziej uważałem że to świetny gracz na trzeciego stopera, pewnie tak jak klub bo wszyscy liczyli na drugiego Francuza.
0
@GeraltzKatalonii Musiał? No ja bym tego tak nie określił, wolał ich niż dać szanse młodym chłopakom. Wolę mieć obronę niż skrzydłowych.
0
@ElKamil Jakim prawem Mascherano nie wiedział co się dzieje w pomocy skoro w Live i reprezentacji był kluczowym zawodnikiem w pomocy.
W taki sposób że traciliśmy kontrolę, popatrz sobie na posty paxa on to rozpisywał, to ze ktoś gdzieś grał dobrze niewiele znaczy, Antek Coutinho mam wymieniać dalej.
Odwoływanie się do grającego inaczej Ajaxu mnie tylko rozbawia.
Tak de Jong się cofa ale nie on jeden https://s6.ifotos.pl/img/2021-02-2_qqaaapr.png
1
@Nano22 Jednak ta pamięć 10-latka bywa zawodna
sob. 23 maj 2009
sob. 11 wrz 2010
2
@Mazi No realnie miałeś szansę na mistrza więc chcesz o niego walczyć z Blade po kontuzji i innymi twoimi pomysłami. Sezon przejściowy nie oznacza grania Barceloną B.
3
Najbardziej mnie śmieszy że zszedł zły Busquets Dembele i pupilek Pedri a weszli stały ulubieniec, nowy z Portugalii i Pjanić i straciliśmy kontrolę nad meczem.
0
@ElKamil Tylko że raz osłabiasz ofensywę a niewiele dajesz w defensywie bo pod względem bronienia Holender wygląda słabiutko. No tak ale patrzyłeś jak straciliśmy kontrolę nad meczem, robi dużo szumu są tego plusy i minusy.
0
@lukaszbarca15 No ale jest pełno dobrych profesjonalnych zawodników ale nie dobijają do 40, tak jak piszę powoływanie się na wyjątek podchodzi pod myślenie życzeniowe. Do tego to co podałem 3 lata w najlepszym wieku bez kontuzji i nie strzelił 100 bramek.
0
@ElKamil Nie bo najwięcej jakości daje de Jong wyżej, poświecanie go bo chcecie puiga to inna sprawa. To gdzie gra ma małe znaczenie, przykład Coutinho jest znamienny.
0
@FDJ Przypominał Busquetsa z której strony? To całkowicie inni piłkarze, jak Holender przypomina stylem Busquetsa to my inaczej piłkę postrzegamy.
Denis przypominał Iniestę(podobno) a jakoś mu nie poszło w Barcelonie.
0
@DonMatteo901 Widzę że funkcjonariusze mają takie same bronie jak jak miałem w jednostce, z krzywą lufą.
0
@FC1899Barca No może tego pique to by wypadało odbudowywać, czy za przeproszeniem kto ma grać?
0
@ElKamil No i co z tego że tak grał w Ajaxie, Mascherano w Live grał w pomocy a w Barcelonie nie wiedział co się dzieje.
Holender grywał na pivocie i wyglądał słabiutko, dobrze wyglądał wyżej, nikt rozsądny nie będzie przestawiał najlepszego pomocnika by ulubieniec LR mógł grać.
0
@DaPi Sens a raczej założenie jest zawsze to samo i większość trenerów go powtarza, odbuduję moje gwiazdy bo jak się uda to dadzą mi więcej niż dzieciaki. A na ich korzyść przemawia jeszcze doświadczenie kluczowe w najważniejszych meczach. Zrozumiałe jest to że nie każdemu się to podoba, to sezon przejściowy co nie oznacza że wszyscy starzy mają wylądować na trybunach a takie głosy tez się tu pojawiają, ale pokazują tylko z kim mamy do czynienia.
0
@lukaszbarca15 Bez obecnego sezonu liczyłem.
19/20-34
18/19-22
17/18-29
Ja obstawiam że będzie mu piekielnie ciężko, a jakby FCB zdecydował się kupować Haalanda to raczej niemożliwe.
@matirix20 Pewnie że może ale odwoływanie się do wyjątków nigdy nie jest dobre.
0
@lukaszbarca15 I ostatnie 3 lata nie strzelił 100 goli więc to ryzykowne zakładać ze to zrobi, może się świetnie prowadzić ale nie tylko kontuzje(ostatnie 3 lata cztery opuszczone spotkania) mu to utrudnią bo w wieku 35 lat na pewno będzie odpoczywał więcej niż jako 29-latek.
0
@izabella A Barca nie musi wygrać dużo meczyków? Real? I samo to już obala to co piszesz.
Z tego co widzę to opierasz swoje zdanie na założeniu jeśli Barca wygra, no to ja cię skontruję i napisze jeśli Atletico wygra swoje mecze to Barcelona nic nie wygra bo braknie jej 9 punktów, to własnie oznacza że rozdają karty bo mogą zaliczyć wpadki a i tak będą przed Barceloną, po drugie nie jest prawdą co piszesz że muszą wygrać z Barceloną wystarczy im remis i przy równych punktach to AM jest mistrzem.
"Jeśli Barca wygra wszystko, jest mistrzem Hiszpanii. Policz dobrze , proszę. Różnica bramek, też jest istotna"
Jeśli Barca wygra wszystko to ma 94 pkt, jeśli Atletico przegra tylko z Barceloną to mają 97 punkty, więc kto rozdaje karty?
Decydujące są:
1. punkty
2.dwumeczu pomiędzy drużynami AM jest na plusie 1:0 czyli remis oznacza przewagę AM.
3.różnica bramek w pojedynku bezpośrednim
4.ogólny bilans bramek
5 i resztę odpuszczam bo wątpię by wystąpiła.
0
@Ronnie1992 No dla ciebie, dla mnie to Generał był zawsze ważniejszym zawodnikiem, choć uwielbiam ich obydwóch.
1
@izabella No skoro twoje rozważania to gdyby, to właśnie oznacza że Atletico rozdaje karty.
0
@Kamiloza91 Zawsze jest szansa, Sevilla to też nie potentat, bardziej martwi kiepska forma zawodników.
1
@marcin000019 Wielkie MU od 2000 roku wygrał również 2 razy, Milan to samo Bayern 3 razy Juve zero, ty jak zwykle błyszczysz. Liverpool ma 6 zwycięstw więc to jakiś wzór hajty na ten wynik raz na 30 lat
3
@Drzakubs @Kgorecki2500 A w wyborach popiera bosaka symbol tego z czego kpi.
2
@clyde O Polsko pora się pożegnać.
0
@Gregsky10 Zgadza się ale jakby miał poważnego ŚN, fajnych pomocników to te liczby były by lepsze, przypominam że pomoc RVB miała kilka spotkań bez kluczowego podania. Messi dużo daje ale też ogranicza.
0
@cules100pro Słabeus Fernandes.
0
@avanes I nie do kupienia przez Barcelonę.