Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emial22 Hmm Ronaldo i Messi nie Juve i Barcelona.
@Admin030 LM 2005/2006 MU ostatnie miejsce w grupie z Ronaldo w składzie.
1
@sebasek99 Jakby nie było mamy dwóch posłów którzy jako dorośli ludzie się tak wedle nich wygłupiali.
0
@pt9 Tylko te kobiety w każdym kolejnym sezonie ładniejsze i czystsze, choć to nie dla wszystkich minus.
0
@NaFazieHitman Z dwa lata temu czytałem wywiad z pewnym profesorem ekonomi który twierdzi że cena dobije do miliona.
0
@tomek8756 Walczą z czymś czego pokonać nie można nie ważne ile mld w to utopią.
0
@SamuraJack Garcia? oglądałeś jego grę czy idziesz z prądem?
1
@PatrykBarcelona Co rozumiesz przez kosmitów? Jeśli to nie muszą być inteligentne formy życie to jak najbardziej, choć nawet inteligentnych bym nie wykluczał wszechświat jest ogromny.
0
@Joe_Pesci Nie będę oceniał obecnej wiedzy bo dawno nie oglądałem meczu z jego komentarzem,dawniej spora ok 7. Na pewno na plus to to że nie faworyzował w swoim komentarzu coś co jest bolączką u niektórych.
0
Ja to mam do nich pytanie co się działo między debiutem SR a Ansu bo nie wszystko można zrzucić na pana cantery EV.
0
Bojan Munir Deulofeu swego czasu najgorętsze nazwiska z La Massi i to nie przypadkowo. Szkoda człowiekowi na to patrzeć.
0
@DonMatteo901 Skoro wierzy an nie myśli naukowo to niech nie używa odwołań do nowoczesności bo ta jest powiązana z nauką a nie z wiarą.
0
@Magicc89PL Dokładne no i nie wiemy jak poradzi sobie z autobusami.
0
@PatrychoO No w tym roku.
0
Artykuł bzdura wszystko tłumaczył Riola.
0
@Borneo Znaczy tu raczej rzuciłem listę przewijających się nazwisk Alba to dla mnie trudny przypadek raz ile straci na odejściu Messiego(ja obstawiam że bardzo) do tego gość nie wtrzymuje ciśnienia.
@Abominacja Całkiem możliwe, moim zdaniem Laporta nic Messiemo wielkiego nie może obiecać a Messi ma już swoje lata. Jeśli nie zawierzy w potencjał młodych to laporta nie wyczaruje mu 5-6 wzmocnień
@ShawnC No w obecnej sytuacji na pewno, osobiście to nie widzę u niego wysokiego sufitu, ale pierwszy sezon miał naprawdę spoko docelowo to jednak powinien by stoper nr 3.
@deespacito No podobna sytuacja jak nie zrobi klubowi przysługi to nie wiem skąd fundusze na zwolnienie.
0
@PatrychoO No w tym roku odszedł Suarez Semedo Rakitic Vidal więc tak cały skład do wymiany.
12
Nie wiem jak wy ale ja tak to widzę.
Laporta: Brait odejdź
Nie
Laporta: Pjanić odejdź.
Nie
Laporta: Busi odejdź.
Nie
Laporta: Alba odejdź.
Nie
Laporta: Pique odejdź.
Nie*
Laporta: Lenglet odejdź.
Nie
Laporta: Umtiti odejdź.
Nie
Laporta: Antek odejdź.
Nie
Laporta: Cou odejdź.
Nie
Laporta: No panowie to jak już sobie wszystko wyjaśniliśmy to po sekstety.
0
@Coutinho007 Większość z nich to koty w worku, raczej nie są to nazwisku urywające tyłek.
0
@4drian0 Ja jestem wielkim fanem tylko ze Busquets to przestał się rozwijać w wieku 25 lat, a od 3 to już jest naprawdę kiepsko. Do tego problem jest taki że Busi potrzebuje określonego typu partnerów by maskowali jego wady.
2
@Vebrol Może wreszcie niektórzy panowie zarabiający po 10 baniek na sezon zamiast przy każdym zagraniu szukać Argentyńczyka zrobią coś więcej, bo Messi dużo daje ale niektórzy zawodnicy to są do rozczytania dla przedszkolaków.
2
@_Specjalista Akurat Rakitić to jedyny zawodnik który jakkolwiek godnie zastąpił odchodzącą legendę klubu. Nie wiem co na tej liście robi Rafa.
1
Barcelona od 2015 nic ważnego nie wygrała.
Przede wszystkim notuje wysokie porażki
=>
Wypominanie zwolnienia EV(od 2017r)
Trochę tu logiki brak.
0
@Dembouz1899 Mnie zastanawia ten Garcia a raczej jego fenomen, wiem że niektórzy upatrują tu powtórki z Pique ale dla mnie to inna sytuacja.
0
@PatrychoO To chciałeś cały skład wymienić? Nie spotkałem się z czymś takim na poważnym poziomie.
1
@FilipBalwisz Żaden piłkarz nie jest ponad klubem.
2
@FilipBalwisz A co mnie Messi obchodzi ja jestem kibicem Barcelony nie Messiego.
0
@sintesox Ma za to pieniądze więc nic dziwnego że komentuje, to redakcja go tu wstawia, kiedyś był moim idolem teraz nie za bardzo ciesze się na jego nowe wypowiedzi.
0
@Coutinho007 To może pora zrozumieć że nie każdy osiąga szczyt, i nie każdemu leży Barcelona, co doskonale pokazują transfery tego klubu na przestrzeni ostatnich 8 lat.
0
@pacior95 To kto powinien zagrać?
1
@Yosemite Dla mnie Bawarczycy najwyżej , z prostej przyczyny ja wierze w coś takiego jak podejście mistrzów, Bayern to ma City czy Psg nigdy nie mieli, choć zeszłoroczny finał może im dużo dać.