1

@LaSagradaFamilia @FutbolToMagia Holender słabo wygląda na pivocie do tego dużo więcej daje drużynie wyżej
Puig nawet śmieszny nie jest. Pedri też słabo na pivocie wyglądał do tego ile on tam spotkań zagrał to samo tyczy się Puiga.

0

@Sztywno No patrząc na jego filmy to chyba niezbyt go w hollywood lubią.

0

@tristan87 Ta bo na pewno nie są na to przygotowani.

0

@barcelonaLM No ja bym powiedział że nasz rząd do odważnych raczej nie zależy, ok mają na koncie podpuszczenia społeczeństwa ale to zawsze jest zasłona dymna dla innych działań, tak na prawdę to oni się ludzi boją.

0

@Keson No myślę że porównanie Antka do Mullera dużo bliższe niż tych którzy zestawiali Francuza z Neymarem :)

1

@Gwyn Możesz a nick zmień tak że między G a W wkładasz O.

2

@Snajper10 Wątpię by pograł, kilka meczy i znów trzeba płacić Liverpoolowi.

3

Jak FC Barcelona rezygnuje z lotów na rzecz autobusów to nie dlatego że jej Holenderski trener nazywa się Bergkamp.

0

@gurales Nie no ja jak najbardziej jestem fanem i oby było jak piszesz, choć ja tak wielkim optymistą nie jestem.

0

@barcelonaLM No mnie na przykład ciekawi Fotowoltaika pomijam wydajność bo ta stale rośnie mnie ciekawi jak poradzimy sobie z wymianą i składowaniem niedziałających. Historia promowanych eko hulainog i ich akumulatorów działa na moją wyobraźnię.

0

@JarekS Zaczynasz od pieniędzy i wypominasz że w wieku tym a tym miał agenta jakby to było coś niezwykłego ponadto podajesz jego imię znane większości kibiców i to niezbyt pozytywnie, więc tak to populistyczne.Do tego się odniosłem i ma związek z komentarzem, bo nie pisze tu o fiołkach tylko odnoszę się do tego co ty piszesz.
Coś czego nie pamiętam to właśnie czy żądał pieniędzy jak w pierwszym składzie więc tego nie komentuję i o tym od razu napisałem, o wiele lepsza opcja niż zmyślanie i to podchodzi pod twoje ulubione myślenie.
No jeśli uważasz że izraelski zasięg to tylko dwie gazetki z Hajfy to ok, bitche sobie daruj. Zresztą w pewnym sensie wpływ mediów dobrze pokazała sytuacja z Simonsem. No ja pamiętam szantaże Seniora odnośne Interu przedłużenie umowy to nie to samo co transfer i nie trzeba się dzielić jak z agentem.

0

@Joe_Barbaro Rio bym takim którego bardziej cenię a że nie ma między nimi jakiejś przepaści wybieram Ferdinanda.

0

@JohnConstantine1899 No ja się nie zgodzę, bo co zależy od Laporty. On nic na przyszły sezon Messiemu obiecać nie może tak prawda, chyba ze ktoś wierzy że Laporta oduczy obronę wylewów pomoc przejmować kontrolę a napad wykorzystywać setki.
Jeśli ktoś ma przekonać Messiego do pozostania to De Jong Pedri Arujo Fati.

0

@JarekS Nudzą mnie już te twoje docinki o myśleniu proponuje coś zmienić. Odniosłem się do tego co pamiętam że miało miejsce, o żądaniach pensji na poziomie zawodników pierwszej drużyny nie pamiętam więc nie będę się do tego odnosił, dość proste.
Tak samo jak to że Agent z zawodnikiem wciąż balansują na krawędzi by wyciągnąć jak najwięcej, bo brzmi to tak jakby ojciec Messiego nie szantażował klubu. To że ciebie nie obchodzi mnie nie dziwi ale ma znaczenie. No ja nie uważam że mój komentarz nie jest na temat ale ok, twój był taki populistyczny i tyle. Wręcz Assulin ze swoim agentem wyprzedzili swoje czasy.

7

@FanKFC Jak najbardziej nowy plan treningowy przynosi efekty, Francuz wreszcie więcej na boisku niż w "szpitalu"

0

@Borneo Normalnie tak budżet na transfery płacowy czy inne są podzielone, tylko że teraz każdy zarobiony grosz trzeba będzie oddawać jęsli się nie dogadasz z wierzycielami. Po drugie komisja nie ma prawa nikogo kupować więc nie podpierał bym się ich słowami.

0

@kuz Odnieś się do reszty, ale tak ja oglądam tego z Barcelony nie wiem którego ty.

0

@bartekvisca Dlatego to raczej zawodnicy przekonają Messiego zwłaszcza młodzi nie prezydenci jak to próbują wmówić nam właśnie ci drudzy.

0

@KacperVEB 1. mało kto będzie chciał odejść a przypominam to zawodnicy decydują 2. jak dostaniesz 70 mln to w tym przypadku będziesz najpierw zmuszony do spłacania długów niż do wydawania ich na transfery, zresztą tu już moje spekulacje ale nie wiem czy Barcelona może dokonać takiego transferu bez zgody wierzycieli.

0

@Borneo Jeśli sprzedasz to trzeba długi spłacać, to nie tak że sprzedasz Cou i Pjanića za 70 i masz na Haalanda.

0

@JarekS A co dziwnego w ty że miał agenta w wieki 17 lat przemycasz że był pierwszym 17 latkiem z agentem czy co, do tego Zahavi jest jego rodakiem więc nic dziwnego że najlepszy agent z ich kraju pilnował Interesów Izraelskiego Messiego bo tak był nazywany. Te perypetie o których wspominasz to też nic niezwykłego bo nacisk izraelskim mediów był niesłychany i ten chłopak był oczkiem w głowie wielu sympatyków piłki w Izraelu.

0

@jeyx77x Varane nigdy nie grał w LE więc nie wiem czy jest ogóle sens wypominania tych rozgrywek.
@Yosemite To co wyżej czy Messiemu też można wypominać brak LE skoro a nigdy w tych rozgrywkach nie grał b to LM ma wyższy priorytet.

0

@kuz Pedri de Jong(gdzie Holender wygląda najlepiej wyżej) Puig to jak proszenie się o przekop.
Mbappe przereklamowany, sam nie jestem fanem ale ostro jedziesz. W wieku 22 lat 40 spotkań 21 goli 17asyst czyli w każdym meczu albo strzela albo załatwia gola. By wyprzedzić Kluiverta Samuel Eto’o Rooneya wystarczy mu 13 goli i będzie w top 30.
Neymar!!! ma tylko 11 więcej.
Dembele słaba technika widzę że ten temat jest pełen takich specyficznych ciasteczek od ciebie.

0

@jeyx77x A kim ty chcesz grać tak z ciekawości pewnie konradem ;D

0

@sintesox Pamiętaj że są tu zwolennicy Puig nie zagrał by gorzej, i oni to piszą poważnie.

0

@Coutinho007 No ja bym się bał o wynik z czołowymi drużynami mając pomoc Puig Pedri Busi z Albą i Destem .

0

@MESSIah16 Tylko Guy Williams. Choć wszystko lepsze od banderasa.

0

@Dawid66 Zależy czy Messi zostanie i na jak długo, dwa lata i wtedy można by się Francuza próbować pozbyć, ale wątpię by chciał odejść. Jesli Messi odchodzi to chyba wolał bym żeby został.

1

@Yosemite Patrząc na ostatnie podboje chwalonych napastników z ligi niemieckiej w innych ligach, wygląda na to że niemiecka ziemia to dobre miejsce dla strzelców.

1

@PanPatrykk W Barcelonie nie ma od niego lepszego na pivocie (nie nie piszcie mi o puigu) a w reprezentacji są zawodnicy którzy pozwalają zniwelować jego słabe punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?