0

@Rewolucja123 łatwiej w ostatnich latach wymienić piłkarzy którzy po transferze stoją w miejscu niż takich którzy się rozwijają a stosunek jednych do drugich jest brutalny dla klubu.

0

@Comentateiro No fajnie tylko mecz meczowi nie równy.

0

@czygun No jeśli tylko wyczaruje kasę na odprawę.

0

@BARCA1899Messi kto się czubi ten się lubi :)

0

@Yosemite Fantastyczne liczby, ale był gość który też miał fantastyczne za dzieciaka a potem padło, chyba już to pisałem do ciebie o Ronaldo.

0

@FafitFCB To jest jego cieszynka czy on to na poważnie robi?

0

@konrad1661
Marc-André ter Stegen ?

Umtiti przyszedł za małe pieniądze, ale że dostał śmieszną klauzulę to przy poprawce dostał kosmiczną podwyżkę, a potem przygoda z urazami.

Arujo po karencji w BB.

Ale tak praktycznie nie ma zawodników którzy po transferze się rozwijają.

0

@Robert1603 Tak to widzę:
Laporta: Brait odejdź
Nie
Laporta: Pjanić odejdź
Nie
Laporta: Busi odejdź
Nie
Laporta: Alba odejdź
Nie
Laporta: Pique odejdź
Nie*
Laporta: Lenglet odejdź
Nie
Laporta: Umtiti odejdź
Nie

Lapoerta: No panowie to jak już sobie wszystko wyjaśniliśmy to fajnie.

0

@Kgorecki2500 Tylko że na taki interes pozwolił im Mino, nie było mowy o transferze do wielkiego klubu w tamtym czasie o czym mówił.

0

@Gaz Kto ma grać na pivocie? Dodać trzeba że Holender rodaka widzi wyżej, a i sam zawodniki dużo lepiej tam wygląda, więc kto ma posadzić Busquetsa na ławę. Kandydatury Puiga albo Pedriego potraktuję jako nieśmieszny żart.

0

@VenoM Pewnie to kreatywnie obchodzą żeby mniej podatków płacił.

0

@FDJ No ok bo ja sam jeszcze niedawno byłem wielkim zwolennikiem Puiga teraz trochę mniejszym. Przyjmijmy że 3 trenerów to dyletanci i nie potrafili dostrzec tego geniuszu Puiga, co w takim razie z jego karierą w młodzieżówce on tam powinien być mega gwiazdą, wybacz tego nie da się racjonalnie zbić, nie wierząc w jakąś zmowę by Puiga zniszczyć :)

0

@jeyx77x Mascherano ratujący Pique? Kurde Pique ma specyficzne podejście ale on nawet myśląc o Shakirze był dwie klasy lepszym obrońcą niż gość który przez 7 lat nie nauczył się trzymać linii spalonego czy nie iść na raz. Był tak wielkim obrońcą że pierwszy prawdziwy stoper posadził go na ławie.

0

@Criss18Barca Mascherano nigdy w Barcelonie liderem nie był, wystarczy sobie zobaczyć mecze jak to jego liderowanie wyglądało.

0

@Kondziubarca A pieniądze na rozwiązanie kontraktu jak Holender nie zrobi przysługi to skąd?

0

@socha Ale kim ty chcesz grać w tej pomocy jak nie pasuje ci Frankie i Pedri?
Przecież chłopak wchodził dziś w Barcę jak w mało a Destowi to się będzie śnił przez tydzień, zagrał fantastyczny mecz, a to nie tylko gole czy wkręcanie bo miał sporo fajnych wrzutek i podań.

0

@Elnuum Tak powinien chłopaka kopnąć w dupę.

2

Trochę mnie dziwi pocisk na uwielbianego prezydenta Pique i jego obecność na murawie, nie przepadam za gdybaniem ale potencjalni zastępcy na ŚO raczej nie zmienili by dzisiejszego dnia Mbappe i kolegów w ataku w koszmar.

0

@Avatarr Wygramy jak PSG pozwoli nam wygrać 1:0

1

@mekston Chłopakowi w wieku 22 lat brakuje 10 goli do top 30 LM przegoni Kluiverta Samuel Eto’o Rooneya i 8 do Neymara a niektórzy i tak widzą tylko "ogórkową ligę"

@socha no ten gol przy słupku chyba na 2:1 to na pewno nie należy do kategorii o jakiej piszesz.

0

@kuz Pozdrowienia od przereklamowanego Mbappe.
I jeszcze: strzela jedynie w słabej lidze Francuskiej.

7

@macio_944 A 4:0 z PSG?

0

@Hanok No i skład dużo gorszy.

0

@Janiama A kto tak pisał przez ostatnie dwa lata? Ludzie co najwyżej wyśmiewają się ze słów Bartomeu i opinii ekspertów z przed 4-5 lat którzy twierdzili że to dembele ma większy potencjał, ja bym się z tego drugiego nie śmiał bo talent to nie wszystko i 4 lata temu tak rzeczywiście było.

0

@MrShakira A co mu dawały te ziomki z kontynentu? Szczególnie ostatnie lata chyba euro-przekopy zwłaszcza bijący rekordy w LM Suarez. Najlepsze lata to dała mu LM która własnie w pewnym momencie odcięła go od kolegów z Brazylii.

1

Podziwiam graczy PSG że nie puchli od 65 minuty zerkając co chwila na ławkę Barcelony i kto za chwilę może na murawę wejść tam .

8

Tragedii nie ma, znów wszystko rozbija się o skuteczność.

0

@kiper09 A kto ma grać ?

0

@Peciak Oczywiście oby tylko nie zapłacił za ten mecz najwyższej ceny.

0

@Maker0 No ja nie znam formy Pique, wątpię też że ty znasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?