Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS A co dziwnego w ty że miał agenta w wieki 17 lat przemycasz że był pierwszym 17 latkiem z agentem czy co, do tego Zahavi jest jego rodakiem więc nic dziwnego że najlepszy agent z ich kraju pilnował Interesów Izraelskiego Messiego bo tak był nazywany. Te perypetie o których wspominasz to też nic niezwykłego bo nacisk izraelskim mediów był niesłychany i ten chłopak był oczkiem w głowie wielu sympatyków piłki w Izraelu.
0
@jeyx77x Varane nigdy nie grał w LE więc nie wiem czy jest ogóle sens wypominania tych rozgrywek.
@Yosemite To co wyżej czy Messiemu też można wypominać brak LE skoro a nigdy w tych rozgrywkach nie grał b to LM ma wyższy priorytet.
0
@kuz Pedri de Jong(gdzie Holender wygląda najlepiej wyżej) Puig to jak proszenie się o przekop.
Mbappe przereklamowany, sam nie jestem fanem ale ostro jedziesz. W wieku 22 lat 40 spotkań 21 goli 17asyst czyli w każdym meczu albo strzela albo załatwia gola. By wyprzedzić Kluiverta Samuel Eto’o Rooneya wystarczy mu 13 goli i będzie w top 30.
Neymar!!! ma tylko 11 więcej.
Dembele słaba technika widzę że ten temat jest pełen takich specyficznych ciasteczek od ciebie.
0
@jeyx77x A kim ty chcesz grać tak z ciekawości pewnie konradem ;D
0
@sintesox Pamiętaj że są tu zwolennicy Puig nie zagrał by gorzej, i oni to piszą poważnie.
0
@Coutinho007 No ja bym się bał o wynik z czołowymi drużynami mając pomoc Puig Pedri Busi z Albą i Destem .
0
@MESSIah16 Tylko Guy Williams. Choć wszystko lepsze od banderasa.
0
@Dawid66 Zależy czy Messi zostanie i na jak długo, dwa lata i wtedy można by się Francuza próbować pozbyć, ale wątpię by chciał odejść. Jesli Messi odchodzi to chyba wolał bym żeby został.
1
@Yosemite Patrząc na ostatnie podboje chwalonych napastników z ligi niemieckiej w innych ligach, wygląda na to że niemiecka ziemia to dobre miejsce dla strzelców.
1
@PanPatrykk W Barcelonie nie ma od niego lepszego na pivocie (nie nie piszcie mi o puigu) a w reprezentacji są zawodnicy którzy pozwalają zniwelować jego słabe punkty.
0
@marcin000019 Jeszcze trochę mu do odpalenia brakuje.
0
@PanPatrykk Właściwie to na PSG to mamy De Jonga wyglądającego ostatnio średnio i młodego Pedriego, specyficznego Busquetsa i słabych rezerwowych. Szczerze pomoc wcale nie wygląda dużo lepiej.
0
@Janiama Czy ja wiem, łatwo to podważyć choćby 10 latami LM przed Fatim czy zabawą z Denisem.
25
Nie, nie pytajcie w jakim języku.
0
Na super Polsat jakiś mecz w kosza.
0
@masik86 Urok Bartomeu.
0
@Barcelismo Ale wiesz że pewnie połowa to są teksty wymyślone przez pracowników.
0
@Kusiar Możesz mieć przewidywalny drybling ważne czy umiesz go używać np. Robben. Pomimo poziomu serwowanego przez drużynę skrzydłowemu trochę trudniej wejść do Barcy niż Realu.
1
@Pilka_jest_okragla O ile zgodzę się że dorósł i bardziej zintegrował się z drużyną to obecnie jest pod formą a szkoda bo najpierw superpuchar potem Sevilla a teraz kluczowe spotkania w LM.
0
@KacperVEB @Bartosz85 Jeśli mnie pamięć nie myli to właśnie powiedział coś w stylu że dla niego styl Barcelony jest nudny i on nie może sobie wyobrazić siebie jako trenera Barcelony, bo to by go ograniczało.
0
@Marcel99 No strzelił w Bayernie, ale spójrz na jego cały tam pobyt a nie akcentuj wszystkiego na mało znaczące gole strzelone grupce załamanych spacerowiczów.
@Coutinho007 Coś tak się odwrócił od Brazola?
0
@Sulimo Feanor najpiękniejszy.
0
@Sawik_10 No coś w tym jest zresztą granie Alba i Dest którzy mają problemy z bronieniem i Busquetsem i wolnymi stoperami to trochę igranie z ogniem.
0
@MesQueUnClub_87 No mniejszy niż Umtiti.
1
Ja mogę napisać 1000 powodów dlaczego mecz z Psg będzie inny niż ten wczorajszy.
0
@FCB24 Tak niech całą barcę b od razu wystawi, akurat konrad to sobie chyba niezbyt dobrze radzi w BB a pierwszy skład zbawi.
0
@MESSIah16 Ale poza zawodami skakały na takich obiektach?
1
@Tollusiek Wolę jego niż 27 letniego który nie grał od 2 lat
0
@normasubiektywna Deco to taki Portugalczyk jak Roger Polak.
4
@masik86 Ja tam za Arthurem nie tęsknię szkoda tylko że skończyło się na wymianie na równie nieprzydatnego piłkarza.