0

@arasz1819 Oj zbierają siły, ale jak przy wynurzeniu impakt będzie duży.

1

@VamosRakieta Dla tych dzieciaków każde zwycięstwo jest super ważne.

1

@GeneralXavi Ale przyznaj dawno nikt mu się przed facjatę nie wbił i nie zabrał piłki :)

0

@Naturopata NIe bo to nie jest możliwe z tyloma młodymi składzie i tak elektrycznymi zawodnikami odpowiedzialnymi za obronę, no i rywal na sporo dziś pozwalał.

0

@SkilledHydra16 Pewnie dlatego tak chciał się bić ze stanowskim.

0

@Messi1000000 No musiałem odejść, zresztą dziś to nie był zły mecz więc nie widzę powodu do wyłączania.

1

@LuisSalvano A czyli jak Portugalczyk pudłuje to jest komedią jak Messi to już inna sprawa. Komedią to są tacy "kibice" jak ty.

1

To uczucie kiedy odchodzisz przy 2:1 i wracasz przy 5:1 kur....

0

@SinMistico Bo kiepsko wygląda w BB.

1

@LuisSalvano No napisz teraz to samo o Messim.

0

@pluszek Jak zwykle cena, a i przyblokował mu strzał obrońca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Joe_Pesci mascherano wylądował na obronie bo nie wiedział co się dzieje w pomocy, Holender takich problemów nie ma.

2

@MesQueUnClub96 Twerkujesz?

1

@Mns21 Jakaś epidemia Covida w drużynie:)

0

@MaŁolat No Lucas to nie jedyny przykład, ale to trochę śmieszne że najdroższy transfer wyszedł słabo, choć może kiedyś to będzie nieaktualne.

0

@MaŁolat @Keson Nie kupujmy Gayi z prostej przyczyny klubu nie stać na taki luksus a Alba nigdzie się nie wybiera więc kupno takiego zawodnika na ławkę nie jest dla mnie zbyt rozważne.I drobna uwaga ja nie wiem czy Balde to kozak czy kolejny "napompowany talent" na 2 rundy PK i jakieś 2 mecze w LL wystarczy a jak nie jest Roberto niech zarobi na swoją absurdalną pensję rozgrywając te kilka meczów na LO.

Kenson No Haalanda to na pewno w Barcelonie nie ujrzymy w najbliższym czasie, Depay zobaczymy co powie jak zobaczy ile pensji może mu Barcelona zaoferować. Garcia to kot w worku dla mnie największy plus to "za darmo" a no i marzenie o powtórce z Pique które niektórym przysłania rozsądek.


Tak rozsądek więc może poczekajmy na nowego prezydenta i na jego ludzi a nie na ruchy speców bartomeu którzy od kilku lat staczają ten klub w otchłań swoimi "wzmocnieniami" bo ten klub ledwie zipie dzięki weteranom z przed dwóch dekad którzy dawno powinni być zastąpieni i dzieciakom.

0

@BulaKG Lucas Hernández?

2

@jeyx77x 36 kolejka 17.05.2009 W FC Barcelona RCD Mallorca 15 minut.

@ranger3120 Coman 7 mistrzost krajowych, jak zostanie w Bayernie to może jakiś rekord zaliczyć.

0

@FCMichalo To miałby już więcej spotkań nie zagrać.

0

@Keson @MaŁolat Dlatego że od Barcelony odbijały się większe nazwiska, i to że ktoś gdzieś grał wspaniale nie jest tożsame z tym że tak będzie grał w Barcelonie., myślałem że Bartomeu swoimi transferami to wszystkim pokazał, niby w próżni wyglądają dobrze a na murawie sroga weryfikacja.

0

@Keson No jeśli Balde nie odpali to pół biedy, co jeśli gaya nie odpali.Zresztą są pilniejsze pozycje do wzmocnienia niż LO, a kasy nie będzie by się bardzo wzmocnić.

0

@Keson No jeśli Alba ma zostać to nie ma sensu kupować Jose, zwłaszcza że nie ma kasy.

1

@Omoziu Ja już nie piję więcej niż niektórzy mają tu lat.

0

@Irmscher10 Bo tak się robi politykę pokazujesz rzeczy które dają ci władzą a ukrywasz te które zabierają ci punkty, to dlatego jkm jest politykiem nieskutecznym bo łatwo go sprowokować i odpala swój legendarny protokół 1%.

0

@Denver Takie że to bajka, mały przychód za to wycięcie nie państwowych mediów do tego niby giganci jak FB i tt mają płacić a już policzono że nawet jeśli zapłacą co jest bardzo wątpliwe (patrz Węgry) to będą to kwoty groszowe jak na budżet 80-120 mln, x8 tyle zapłacą rodzime media, a na końcu zapewne najwięcej dołożą jakieś małe prywatne media.

0

@matirix20 Kojarzę tylko najmana trochę dziwny ten VIP

4

@Avatarr Piękny skład na przekop od Alaves.

0

@Dave2411 Tym bardziej że badania DNA dowodzą że Mojżesz był Egipcjaninem.

0

@hefaj6 Jak nie zmieni ligi i ominą go poważne kontuzje to spokojnie pobije, a jak zdrowie dopisze to może zrobić wynik który będzie się trzymał latami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?