Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Coutinho007 Nie przepada bo Dembele zajął miejsce Neymara.
0
@maroon Nawet jeśli to naprawdę żenujące słowa.
0
@JarekS No wszystko fajnie jak liczysz dzieciaków z BB. Pewnie, Pedri czy Arujo poszli by godzinę od wystawienia na listę transferową, tylko że z kadry trzeba się pozbyć zawodników którzy odchodzić nie chcą, doskonale podsumował to Duńczyk.
1
Po co w ogóle informacje o celach za podobne pieniądze skoro jest problem by uciułać 5 baniek gdy trener chce wzmocnień.
0
@JarekS 6-8? O to może być dal ciebie brutalne okienko.
0
@matirix20 Oj to u niego reguła niestety.
0
Tak w ogóle to co się stało z tym Ødegaardem jakiś czas temu czytałem że będzie gwiazdą RM.
1
@tomek8756 Nie rozumiem co ma jedno do drugiego?
0
@Coutinho007 Tylko porównywanie ich nie ma sensu raz neymar to jeden z największych talentów piłki i w najlepszym wieku wyruszył zasilić hegemona swojej ligi. Dembele jako dzieciak wylądował w Barcelonie drużynie od której odbijali się najwięksi do tego kontuzje, zjazd całej drużyny autobusy.
0
@koszol Myślę że to trudne pytanie bo nie widzimy treningów i po części bazujemy na dziennikarzach, ja już trochę kibicuję i muszę stwierdzić że media lubią sobie zrobić z kogoś gwiazdę nie zawsze z zasługującego.
No i jeszcze przeskok z młodzieżówki do senatorskiej piłki to poważna sprawa pokazał to Bojan ale nie tylko on bo przecież wielkich młodzieżowców to było wielu.
Myślę że Puig zwłaszcza patrzą na postawę pomocników ten okres zawieszenia między BB a pierwszym składem to było marnowanie jego czasu , ale ogólnie trzy lata EV wydają się niewykorzystane, chyba że założymy że nie umieli kopać gały a pomoc nie notująca kluczowych podań jest ok.
0
@VamosRakieta A daj panie spokój z tym plastikiem jeszcze słabo zrobionym.
1
@Azi Tu sobie zerknij https://fanboy.pl/
Ja sobie na spokojnie zbierałem na nowego kompa i popełniłem wielki błąd bo właściwie wszystkie części poszły w górę i za to co przez ostatnie miesiące sobie dołożyłem będę miał gorszy sprzęt niż gdybym kupował 4 miechy temu.
3
Cóż sam nie jestem jakimś fanem Bawarczyków ale fajnie że to klub z tradycjami to wygrał a nie zabawka bogaczy.
0
@JaroCoach Neymar byłby tylko kolejną warstwą pudru maskującego trupa, Bartek żadnego kluczowego zawodnika nie zastąpił kimś na poziomie top 10. Zobacz sobie ile lat szukano stopera i kto grał na tej pozycji, PO mówi wszystko. Iniestę zastąpić chciał Coutinho :p Chyba najlepiej wyglądał Rakitić jako zastępca Xaviego i to też dużo mówi.
0
@tomek8756 Dlaczego uważasz że jest jedną z najlepszych? Pytam poważnie na dużym ekranie filmy bliższe klasie b na małym Przyjaciele i teraz czymś tam gra, jak dla mnie to trochę z mało by nazywać ja jedną z najlepszych no chyba że jest tam z tysiąc nazwisk.
1
@lukaszbarca15 Jak dla mnie Belg klasę niżej niż pozostałe dwójka, no i jego filmy oprócz 2-3 to jedno kopyto to samo co Seagal.
0
No przykład gościa który zniknął bo sprawdzono jego wpisy pokazuje że jednak ten wieloletni projekt nie do końca pokazuje jak to wszyscy wiedza co maja robić a o wyciąganiu nazwisk Xaviego i Cruyff'a to nie będę wspominał bo to wybrzmiało tragicznie.
0
@tomek8756 Dla mnie teraz wszystko co bije w pis jest dobre, choć pewnie atak z podtekstem tęczy jeszcze bardziej utwardzi ich betonowy elektorat.
0
@mat32 Puls tv4 ale też w godzinach 23+ na Polsacie się zdarzy. Pamiętam że był dzień że miał trzy filmy jednego dnia i praktycznie się nie nakładały, i ojcec siedział do 2.
1
@klopx Luuis wczoraj napisał że to z miłości do klubu nie zagra.
0
@mat32 Ja bym w ogóle spojrzał na ramówkę i np filmy które puszcza telewizja ogólnie. Jak widzę co drugi dzień z Segalem(ojciec to fan) to mi się odechciewa i wyłączam vandamy i inne kiepskie starocie , powiedział bym ze większość ramówki to jest pod ludzi 50++
0
Nie możliwe luis twierdzi że nie zagra bo kocha Barcelonę i ja mu wierzę. #Wolne Media #Wolny Neymar
1
@FCB24 To że media o tym nie trąbiły jak o spóźnieniach Dembele nie znaczy że zachowywał się profesjonalnie bo też spóźniał się na treningi balował odwiedzał siostrę tylko że był od drugiego sezonu top 3 piłkarzem na świecie i mało kogo obchodziło co robi Neymar poza boiskiem.
4
@FCB24 Pełny profesjonalizm mówisz a jakie w tej bajce były smoki.
0
@Katalonbar No niektórzy mają słabą pamięć, pamiętam jak tu się wszyscy dodatkowo zachwycali jak mówił że sam dodatkowo analizuje rywali pod względem indywidualnym.
0
@sebasek99 Było poczekać do walentynek, spaliłeś.
0
@priest9999 Nie do końca się zgodzę Puyol i Marquez to byli czolowi obrońcy na świecie o Alvesie nie muszę pisać, Toure Xavi Eto Iniesta Messi w składzie Barcelony nikt za bardzo oprócz Messiego nie ma obecnie prawa być z nimi w jakikolwiek sposób zestawiany.Tu był problem z podejściem a nie brakiem jakości.
0
@Janiama Coutinho to raczej nie zasłużył by go wywoływać jako wzmocnienie, ewentualnie jako ławkowicz dałby Koemanowi większe pole do manewru.
0
@DonMatteo901 Raczej obstawiam że jakiś polityk ma udziały w kasynach.
0
@MesQueUnClub_87 Gusta i o nich się nie dyskutuje, inne mnie bardziej rozpalały. Wielki przebój w postaci serialu a na wielkim ekranie raczej sukcesu odtrąbić nie może bo nie zagrała w jakimś super filmie.