Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPi Idealny , co chwila możesz odejść i odwiedzić lodówkę:(
0
@Encore Nie no lista absurdalnych kontraktów w Barcelonie to jest długa.
Ja za Arthurem tęsknić nie zamierzam szkoda że po prostu go nie sprzedano no ale w Barcelonie od kilku lat realia nie mają nic z rzeczywistością wspólnego
1
@sawyer00 Ja dałem 6 mecz był na 5 ale gol bardzo ważny, i to zawsze winduje ocenę tym bardziej jak nie sabotujesz drużyny.
2
@tbas Piszesz jakby Dest to był jakiś super obrońca, on ma podobne problemy jak Alba tylko że jest jeszcze gorszy w obronie od niego. Zresztą Mingueza Dest czy Roberto co za różnica żaden z nich nie będzie stawiał większego oporu jeśli Neymar będzie w formie jak 99,9% PO.
0
@JarekS Lubisz odwoływać się do myślenia i mam problem, nie rozumiem dlaczego Puig po raz kolejny dostał od ciebie 1.
0
@tbas Frankiego szkoda bo wyraźnie służy mu granie wyżej i nie tylko jemu, Umtiti nie jest w stanie grać tylu spotkań .
0
@tbas A kto niby miał grać za niego na DP skoro Koeman woli Frankiego gdzie indziej.
0
@Thomas99PL Nikt nie da nawet jednej trzeciej za takiego typu pomocnika, to jest niemożliwe.
0
@Thomas99PL Za trzysta od razu bo przecież wszyscy plują forsą za pandemii.
0
@jamal00 Więc interesuje cię Andre Cury. Tyle co Firpo i Alenia ok 4 mln.
0
@MrShakira O widzę ekspert w budowaniu młodych piłkarzy.
1
@Tomo1989 Jak szukasz najbardziej kompletnego piłkarza to masz go tam na księżycu. RL wygrał co miał wygrać a Messi przegrał wszystko(o ile można tak pisać w sporcie drużynowym) więc to RL dla ludzi jest najlepszy a to że słabe liczby Messiego są nieosiągalne dla czołowych zawodników w życiowych sezonach to inna sprawa.
1
@LeoMessi1994 Gdzie ci wyzywałem? Podaj przykład.
Argumenty? Jak mam dyskutować z kimś kto nie rozumie słów które używa i jeszcze tupie nóżkami jak nie idzie po jego myśli.
To ty nie odnosisz się do moich słów tylko sobie je interpretujesz na swój sposób.
Nie mam żadnego problemu z ludźmi którzy rozumieją piłkę lepiej niż ja i jest tu ich na stronie sporo, ale nie oznacza to że będę akceptował umniejszanie jednemu z najwybitniejszych piłkarzy bo ktoś obejrzał kompilacje jego zagrań na YT i jacyś bliżej nieokreślani eksperci są potwierdzeniem jego słów.
"Spędziłem" z nim wiele lat i zawsze pozostanie największym symbolem odbudowy Barcelony, ja nie potrzebuję anonimowych ekspertów wystarczą mi opinie o nim wśród najlepszych piłkarzy.
Napisz do Messiego i zapytaj się czy R10 to był absolutny top czy jednak nie, ja znam odpowiedź.
1
@LeoMessi1994 Jacy eksperci? Ciągle rzucasz jakieś sloganiki, masz 26 lat to znaczy że żadnego prime R10 nie widziałeś bo miałeś mniej niż 10 lat, zresztą pisanie że nie był kreatywny tylko potwierdza to że to pusta dyskusja bo udowodniłeś że nie rozumiesz słów które używasz.
0
@martin3131 Nie istnieje coś takiego jak obiektywne dziennikarstwo bo każdy ma jakieś sympatie i antypatie.
0
@Kurkmen Szkoda bo coś o co każdy z nas powinien dbać zostało teraz ośmieszone i wiele osób to wykorzysta.
0
@tristan87 Nie rozumiem jej fenomenu słabo zrobiony plastic.
0
@Coutinho007 Zobaczymy jak będzie wyglądał budżet płacowy, bo może się okazać że to nie te 5 mln jest problemem.
0
@batoosz Zanim wróci do zdrowia a co dopiero do formy to może być wielkie wietrzenie szatni.
0
@Tomo1989 A to Lewandowski słynie z tworzenia szans kolegom, ciekawe. Nigdy fanem lewego nie byłem ale takie tekściki są słabe go jego siła leży gdzie indziej, jak wkleisz dryblingi to pewnie nawet się na podobnym wykresie nie znajdzie.
0
@patry295 No to ciekawe pytanie, myślę że to było by kuszące bo strach że za kilka lat znów tą tubę przejmą był by duży. No i pis z prywatnej przybudówki nie zrobił by swojej telewizji nawet po rozpędzeniu tvp.
0
@martin3131 Tylko że jedni są prywatni i mogą robić co im się żywnie podoba, ot taka subtelna różnica ale zmieniająca wszystko.
0
@Iberatista
Pedri: 30 spotkań 1.951 minut
Arujo: 19 spotkań 1.623 minut
0
@Thomas99PL Odważne słowa ile on tam jest 5 miesięcy, zobaczymy za rok co to za metamorfozę przeszedł.
Edit zerknąłem szału tam w minutach nie ma.
0
@LeoMessi1994 Znowu jakieś odwracanie kota ogonem, czy ja w jakikolwiek sposób odniosłem się do liczb? Nie, po prostu tamten rok był kosmiczny w jego wykonaniu i statystyki to pochodna jego formy to nie działa w dwie strony. No jak dla ciebie R10 nie był kreatywny to na prawdę albo go nie widziałeś w akcji albo jakieś inne definicje kreatywności znasz.
Wysoki poziom przez 12 lat nie oznacza że 12 lat był w swoim primie. A to że strzelił w swoim słabym sezonie 40 bramek które dla większości zawodników to mokry sen nie znaczy że był wtedy w prime.
0
@itmustbejoke No jak Neymara ktoś klasyfikuje to nie klasyfikowanie Alby było by jakimś fikołkiem logicznym.
0
@Wossi61FCB No spoko tylko że jak ona jest jedną z lepszych to takie grono musi liczyć z tysiąc nazwisk. Zresztą jej filmografia nie powala, a ciekawe jest też to że mimo iż lata aktywności ma od 1960 roku to epizody i małe rólki grywa dopiero od 1993. Dorobku teatralnego nie będę oceniał bo bo to skomplikowane, ale myślę że sporo polskich aktorek obraziła by taka opinia.
0
@Thomas99PL On w życiu takiego poziomu nie osiągnie, bo po prostu ma brazylisjkie podejście do profesjonalizmu.
2
@LeoMessi1994 Nie ma i ty naprawdę nie rozumiesz słowa które używasz. Było kilka sezonów kiedy Messi grał na dużo niższym poziomie niż w tym kosmicznym kalendarzowym 2012, chyba że chcesz mi wmówić że w wieku 18 lat grał na zbliżonym poziomie tylko że wtedy Giuly musiał być bogiem piłki skoro Messi pokopał piłkę 200 minut a Francuz grał.
2
@LeoMessi1994 To fajne prime przez 15 lat chyba nie za bardzo rozumiesz co to prime.