0

@Azi Nie na darmo w TVP płaca najwięcej na rynku.

1

@Avatarr " kopie gałę od dana(Dawna) na treningach " a ile lat Puig jest zapraszany na treningi pierwszej drużyny.
No jeśli dla ciebie ich współpraca wygląda podobnie to tym gorzej dla Puiga.

2

@Avatarr Ja piszę to w tym sensie że oni tak wyglądają od pierwszych spotkań. Więc teksy typu "jakby dostał tyle szans" nie mają racji bytu.

0

@Kubix93 To ten od Arthura za 180 mln?

5

Problem Puiga jest taki że to Pedri wygląda na gościa który z Messim kopie gałę od dana na treningach a jest odwrotnie.

0

Pewien użytkownik zrobił analizę Puiga z Atletico. Pamiętacie kto to był?

0

@kubix05 Przecież widzę że 2020 co to za kombinacje.

0

@Quavosk Zostali byśmy przeżarci i wypluci, najważniejsze to to że Holender wygląda dużo lepiej jak jest wyżej ustawiony a pozostała dwójka nie nadaje się na DP, no i proszę tego nie zestawiać z XIB

0

@Dalhi Co rozumiesz przez wolne media? Przecież zawsze jest jakiś szef i dziennikarz polsatu nie będzie atakował solorza.

0

@Kapitan_SW Przede wszystkim zwrócił bym uwagę że jeśli holender nie zrobił by Barcelonie przysługi to klubu najzwyczajniej w świecie nie stać na rozstanie.

0

@endriuuu2 No tak ale nie będzie już tak łatwo wywołać burzy "bo peło"

0

@Pilka_jest_okragla Wedle Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation.
Helmchen, Erwin ma 667+

1

@tomek8756 Tak tylko że pis też flirtował z faszystami, niektórzy nawet spotykali się z szydło jak była hm premierem.
@Kgorecki2500 z tego co "tłumaczył" metzen wpisem na tt bo to jedyne rozwiniecie jego programu (-_-) to prywatyzacja wszystkiego. Ciekawe jak niepełnoletni fani konfy zapatrują się na płatne studia podatek miesięczny i ubezpieczenie.

0

@Reiv111 No w Irlandii czy Hiszpanii dwadzieścia lat temu też by się śmiali jakby ktoś im przedstawił obecny stan kościoła jaki ich czeka. Jedno pokolenie wystarczyło.
A i fajny tekścik tylko jak się to ma do obecnych ludzi ci żyjący 70 i więcej lat temu mieli inną mentalność.
No i badania pokazują że zarówno w Polsce jaki w Europie liczba katolików spada. Rośnie za to w Afryce i Ameryce południowej tylko że tam to chrześcijaństwo bardzo rożni się od tego Europejskiego.

0

@BlaseR9 Z tego co widziałem to tam sytuacja tez nie wygląda ciekawie i co chwila są zmiany na PO grał tez ŚO więc wątpliwe by był ktoś kto miałby zbawić pierwszy skład tym bardziej że gdyby był to pewnie byłby powoływany.

0

@itmustbejoke Szkoda że musisz odwoływać się do sytuacji z przed 5 lat.

1

@blazeq No ok rozumiem o co chodzi, ale to że miała takie przychody nie znaczy że trzeba wszystko ładować w pensje. No i za bartomeu odchodzili czołowi piłkarze świata z dużymi pensjami a na ich miejsce zazwyczaj nie przychodzili nowi o podobnym poziomie a pensje i tak rosły wiem że to nie jest takie proste ale
odejścia zawodników jak Xavi Alves Pedro Mascherano powinny odciążać budżet a wykres tego nie pokazuje, sezon 1617 przychodzą zawodnicy na dorobku odchodzi wspomniany Alves ale też Adriano Song czy Verma a budżet placowy ani drgnie w dół.

0

"niż same wynagrodzenia, które były trzymane w ryzach przez ostatnie pięć lat"
No pozwolę się nie zgodzić, bo Barcelona płaci zawodnikom chore pieniądze, niektórzy nasi zawodnicy zarabiają jak największe gwiazdy innych zespołów, mimo iż nie ma do tego żadnych przesłanek, ostatnio może wyglądać że uczepiłem się tego Roberto ale jak wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego on zarabiał przed ratowaniem budżetu większe pieniądze niż Alba a w MC byłby na 4 miejscu w tabeli płac

0

@Borneo No gdyby w jednym okienku odszedł i Messi i Urus to dopiero była by tragedia.

2

@ESTADISTICAS I LM 4 spotkania i wielkie zero asyst i goli czyli niezmiennie.
@sendesara wedle opty 42.

1

@Rewolucja123 ilustruje pomyliło ci się z instruuje.

5

@LuisSalvano Znowu to samo najpierw Neymar i mimo iż tylu ludzi twierdziło że klubu nie stać bo tak było ty z uporem maniaka niczym mantra przyjdzie i przyjdzie a swego czasu nawet transfer ogłosiłeś , do tego te bajki z prawem webstera.
Teraz masz nowy cel i znów kłamiesz chyba że wiesz że z premii za podpis zrezygnuje on jak i jego agent i wtedy będzie to zero tylko czy klub stać na jego pensję bo nikt z kadry nie kwapi się do odejścia, od razu dopiszę że to piłkarze decydują czy odchodzą.

1

Problem jest taki że był jego trenerem jako selekcjoner i był o niego kilka razy pytany.

0

@damian16161212 Mnie zawsze zastanowiło to bycie tym następcą nie z racji umiejętności tylko wieku jest pięć lat młodszy a to już komplikuje sprawę bo panowie jeszcze nie powiedzieli dość a Neymar ma 29 lat. No i jest Brazylijczykiem a to rodzi obawy że może kończyć poważne granie jak ww panowie.

0

@sawyer00 No ja widziałem co najmniej trzy komentarze że jakby miał tyle minut to, czy też komentarz Pedri nie zrobił by więcej niż Puig.

0

@messi564 No jeśli tak piszesz to Urus też by nie pograł gdyby nie problemu Pique Lengleta, To samo z Pedrim czy Trincao.

0

@paweldunajecfcb No chyba podrasowane bo Mbappe miał sprint na poziomie 34. A Busquets w meczu z Live miał 33.3

0

@Ghotti Też gdzieś widziałem że zwykle wycenia się rok-1mln ale nie pamiętam gdzie.

0

@Yosemite Szkoda że tak szybko się skończył, widziałem gdzieś fajny artykuł który pozakazywał najlepszych strzelców do 23 roku i po sprawdzeniu okazało się że ponad połowę wszystkich swoich bramek strzelił własnie jako 23 latek.

1

@MesQueUnClub96 Na pewno bo masowa będą strzelały rury ciepłownicze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?