Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszmatusiewicz Skąd te statystyki widziałem inne.
0
@klopx No z wyglądu nie odstawał by wśród białych w większości państw Europy , Ali już tak.
0
@FC1899Barca No jeśli chodzi o pieniądze to zawsze słuchał bym lichwiarza w pierwszej kolejności.
0
@ShawnC Słabo oglądałeś, zresztą zagrożenie to nie tylko strzały.
0
@esem91 Jedno nie wyklucza drugiego, bo można zagrać zły mecz ale to nie jest tożsame z tym że rywal zagrał świetnie, i wynik może być niesprawiedliwy.
0
@CZAJUN_119 Dla niektórych liczy się tylko że dwa rożne zmarnował.
0
@skakun95 Zdeklasowani możesz to rozwinąć bo ja ani nie widzę hokejowego wyniku ni nie widziałem totalnej dominacji Sevilli, co prawda ich pomoc wyglądała lepiej od Barcelońskiej ale to raczej Barcelona wyglądała słabo niż Sevilla super, no i Umtiti.
0
@LuisSalvano Bo kocha Barcelonę i dlatego odszedł tydzień po tym jak obiecał wygrywać z nią trofea. Brzmi logicznie.
0
@AlexDark00 Pokaż mi te statystyki. No jak ktoś ma cię napaść i wie że masz broń to on weźmie większą i będzie jeszcze bardziej brutalny, to takie głupie myślenie że jak masz broń to nikt cie nie napadnie.
0
@FCB24 Ta a w realnym świecie?
0
@pt9 Ale wy lubicie te pieniądze wyciągać po każdej przegranej to jest dopiero płytkie i głupie.
0
@Maciasek Za to ze jedyny stanowił zagrożenie.
0
@tomasz.s94 No dyrektorami sportowymi Barcelony bym się nie podpierał bo transfery to im wychodzą słabiutko.
0
@AdiKingu96 Na pewno wie bo on zapewne najczęściej ogląda tvn
0
@Pogba A jesteś w jedynej słusznej partii?
0
@ShinobiQWE Ja kiedyś zapytałem babki, nie przeżyłaś komuny nie pamiętasz jak kłamali no i przytaknęła ale dwa dniu później to samo do tego ona z osobiście odczuła Niemców więc każdy niemiecki podtekst w tvp odbiera jej rozum.
1
@AlexDark00 O kurde nie wiedziałem, może zamiast nielegalnie to lepiej złożyć wniosek o pozwolenie, jak macie takie dobra do chronienia to na pewno opłaty nie są dla was problemem. Najwięcej o dostęp do broni płaczą ci co jej nigdy w ręce nie trzymali.
0
@DaPi Panie ale Laskowskiego to ty szanuj.
0
@AlexDark00 A co w Polsce nie możesz mieć broni? Nielegalnie też żaden problem zwłaszcza przy granicy Ukraińskiej.
0
@geass A informowali? A ty protestowałeś z Rolnikami albo z Pielęgniarkami czy opiekunami niepełnosprawnych?
0
@SamuraJack Nie wiem nigdy nie oglądałem, i niewiele wiem na ten temat.
0
@zadafcb Nie bo media nie mają protestować tylko informować, a informowały.
Czy pracownicy budżetówki protestowali razem z przedsiębiorcami?
Piloci z Rolnikami w sprawie sieci handlowych?
0
@barteq @Pogba Coś na wzór Acta z cenzurą.
0
@Rielan Walczy w słusznej sprawie czy tylko się na niej wybija, trzeba by zapytać środowiska którym próbuje liderować, romans z KODem może zastanawiać.
0
@cata_luna No wspaniały dzień jak w eter idzie tylko jedno przesłanie i nie ma dla niego weryfikacji.
1
@MesQueUnClub96 No jakbyś spotkał moją babkę to byś wiedział, zresztą większość ludzi pamiętająca wojnę czy czasy powojenne w Niemcach widzi tylko czyste zło.
0
@Khardan No i czy ta wypowiedź nie ma kilku lat przypadkiem?
1
@macio_944 I to jest właśnie problem Polaków niektórzy widzą czystki i mają je gdzieś bo myślą że ich pora nie przyjdzie.
0
@zadafcb Ja tylko się zastanawiam czy on tak na serio czy celowo te głupoty pisze.
0
@Dalhi No ale zobacz jak skręcił Polsat gdy stery przejęła gawryluk, gdyby nie spięcia z Solorzem to mogli by pisowi rękę podać a to tylko jedna osoba.