Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPi Mascherano miał grać w pomocy więc... Henry też nigdy nie pokazał nawet 80% z Arsenalu.
0
@eckov Przynajmniej wiadomo dlaczego przy stałych fragmentach nasi są dominowani.
0
@CatalanDream Nie wróci bo nie będzie polskęzbawa.
0
@Dankhog Z tego co widziałem to nie był program dla ludzi bez pieniędzy, ale może się mylę. Zarówno
0
@Bykunn Och to było by piękne jakby największe małpiszony z obozu władzy i tvpis musiały witać Ambasadora wraz z małżonkiem.
0
@itmustbejoke To dość ciekawe bo specyfika odejścia trochę inna Xavi odchodził jako absolutny zwycięzca, u Iniesty było troszkę gorzej, ci wspomniani wyżej mają na koncie jednak te stygmaty w LM a i zeszły rok bez pucharu słabiutko wygląda.
0
@Quavosk Myślę że ludziom łatwiej było by podejmować decyzje o dziecku gdyby mieli własne 4 kąty i trzeba było raczej skupić się na mieszkaniu plus ale to trudniejsze organizacyjnie niż wydanie pieniędzy.
0
@masik86 Marzenie, problem jest taki że w Barcelonie mają "za dobrze".
0
@Iberatista No to znów, Bardziej martwił bym się 18 letnim Pedrim.
7
Nikt za niego nie da nawet 15 bo każdy będzie czekał do ostatniego dnia okienka by Barca popuściła za 11. To już lepiej zostawić a rzucić okiem na inne nazwiska z kadry z dużymi pensjami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Naturopata Przecież on mówi otwarcie że Barcelonie też pomagano więc nie wiem jak czytasz. Do tego bardzo dobrze ze podaje przykłady, ogólniki nie maja takiej siły.
0
@Pilka_jest_okragla No jeśli będzie jak inni Brazylijscy magicy i poważne granie skończy w wieku 30 lat to nigdy z cienia Messiego czy Ronaldo nie wyjdzie, a w to 5 lat temu mało kto by uwierzył.
0
@FafitFCB To pewnie od trzymania nogi na gazie ma takie skurcze prawej nogi w trakcie spotkań.
0
@damian777 On ma już 21 lat zapominasz chyba że EV rok temu był w klubie. Oczywiście nie każdy rozwija się tak samo ale chyba wysokie wymagania do jednego z największych talentów LM nie mogą dziwić. Raptem 192 minuty nawet przy EV ten wynik to kompromitacja.
No ok przywołujesz Sentiena ale na najważniejszy mecz na niego nie postawił, zastanawiałeś się nad tym(choć tu oczywiście można napisać że dobrze się stało.)
Po mitycznym meczu z AM zalicza tylko 30 z Villarreal w następnym nie ma go w kadrze.
No i najważniejsze marginalna rola w reprezentacjach młodzieżowych, ja jestem fanem Puiga ale to musiała by być zmowa a ja w takie historyjki nie wierzę
0
@damian777 Tylko że on w Ajaxie pokazał że ma papiery do wielkiego grania choć to oczywiście ie oznacza sukcesu w Barcelonie, BB do tego nie uprawnia, a z faktem że trenerzy na niego nie stawiają ciężko polemizować nawet jako jego fan, polemizują tylko fanboye, zwłaszcza jak ktoś zakłada że zna się lepiej.
0
@TheNekro94 Można bo PSG to młody klub, niby tytułami nie odstają dzięki wyrównanej lidze ale też bez szejka nie mieli okresów hegemonii a pewnie za przez wiele lat ten okres niesłusznie będzie się kojarzył z Neymarem.
0
@Nazija Po prostu ma spore braki w defensywie i musi nad tym pracować, od początku było wiadomo że to będzie jego słabsza strona.
0
@kaamil1910 A Fati wraca przed Pique po ostatnich doniesieniach?
0
@Cwaniak4 najdłuższe to 80 dni 3 spotkania, 42 dni 5 spotkań 4 razy ok 14 dni.
Od 1213 18 spotkań więc jeśli byś tylko na to patrzył to przesłanek nie było, tylko że ponoć źle się prowadził.
0
@MesQueUnClub_87 Pisałem z nim właśnie o tej sprawie jak i o duplikujących się komentarzach gdy wybierasz najlepsze komentarze ponad rok temu.
1
@Chakalaka No ja nie rozumiem i dlaczego zarabia więcej od Alby.
0
@Iberatista No grali tylko nie rozumiem czemu martwisz się młodym chłopakiem na ŚO a nie takim Albą biegającym po całej długości boiska.
0
@JarekS Myślę, nie podoba mia się ten styl odpisywania.A co to za jakieś odwoływanie się do oddania, jakby był jakimś rozrywanym przez rywali crackiem, nie ma żadnych racjonalnych powodów by zarabiał lepiej niż Alba. I na pewno nie jest nim bycie wice-kapitanem. dalej niżej.
@Tomek54321 Tak ale ja nie patrzę na Real tylko na sam fakt że im większą klauzulę chcesz dać zawodnikowi tym większe pole do manewru dla agenta. Pensje w Barcelonie były już za duże a klauzule niskie w pewnym sensie odwrotność tego co w Realu. Ja tylko uważam że jeszcze wyższe klauzule to kolejne miliony wydojone od Bartomeu, bo miał problemy z odmawianiem.
0
Wczoraj nie mogłem oglądać, no ale widzę retransmisja dziś fajnie, tylko że w 48-49 minucie podróż w czasie do 84, ale się naoglądałem.
3
@Iberatista Przecież on ma 21 lat i 1500 minut jak on tego nie wytrzyma to niech zmieni klub na grający tylko ligę i początek pucharów.
0
@JarekS Zaporowe kwoty oznaczają większe pensje w Barcelonie już są skandaliczne widziałeś ile zarabia taki Roberto.
0
@Avatarr Taka opcja nie jest im na rękę więc po co mają ją wprowadzać.
2
@Transu96 Możesz rozwinąć, bo nie za bardzo śledzę co się dzieje w Madrycie.
0
@monsterrize To jak chcesz go sprzedać za dwa lata?