Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laza Problem w tym że Umtiti nie jest ponoć w stanie rozegrać trzech spotkań pod rząd
0
@JarekS Napisz to prawnikom Messiego, pewnie się zapomnieli.
0
@JarekS Jaki sens jest w tym neto oprócz okna wystawowego?
0
@pbilu Przecież kontrakt Messiego nie znajduje się tylko w klubie.
0
@monsterrize To na ile lat ty chcesz mu dać kontrakt ze za dwa lata rozważasz sprzedaż? Bartomeu czy to ty..........
0
@Coutinho007 Fabregas na fałszywej dziewiątce niestety tylko jesienią maltretował ligę.
2
@Chakalaka Ja mam problem z SR za sprawą jego pensji zarabia chore pieniądze i właściwie nie wiem na jakiej podstawie, więc ma pewne zalety jak uniwersalność ale ma też wady oprócz pensji nie jest ani świetnym pomocnikiem ani obrońcą. Więc niech łapie minuty w pomocy jak będzie średnio to rozważał bym sprzedaż.
0
@norbi77 Oprócz dwóch kilogramowych kulek na klatce piersiowej to jeszcze na twarzy.Odsyłam do starych zdjęć a jest tego sporo.
0
@norbi77 Też startujesz z cyklem soft porno? Do tego sporo plastiku.
0
@itmustbejoke To nie Barca tylko jego agent to organizował.
0
@inViNcibl3 Są dużo warte jak poświęcisz czas by sprawdzisz kto za nie płacił i jak zbierano glosy wtedy można z nich wyciągać wnioski.
1
@wisnia1234 Firpo Pedri tak pół na pól ta Hiszpańska krew wychodzi, zresztą ogólnie w ostatnich 2-30 latach mało Hiszpanów bez historii ze szkółki do Barcelony trafiało.
0
@Coutinho007 Spokojnie ta historia nie ma happy endu, ale na papierze ten transfer nie wyglądał tragicznie, tak samo jak Firpo najciekawszy LO 18/19 LL. Ja chcesz to mogę też przyczepić się do zawodników których ty chwaliłeś a karnie wrócili do Niemiec.
0
Cyferki kontra powinien, ja wybieram cyferki.
0
@Jacek770 To misiu?
0
@tomal17 Nie dziwię się Barcz w najbliższym czasie nie będzie płacić wielkich pieniędzy, więc i opornych dużo trudniej przekonać.
1
@kryhaa MLS jak marzenie dwa najważniejsze języki ma opanowane.
0
@barcelonaLM Pięć dni w trybie Rambo, w pierwszym dniu Polska była by sparaliżowana bombardowaniami.
0
@macio_944 To moje ulubione pytanie do wielbicieli. Dlaczego tak słaby wynik w wyborach wśród przedsiębiorców, ekspertów i dyrektorów wyższego szczebla kształtujące się na poziomie 7% skoro gospodarczo są spoko. Przecież to jest katastrofalny wynik tym bardziej że głównie na tym się skupili przy wyborach. No i ww ciężko zarzucić braki w inteligencji czy życie za 500+.
0
@ShinobiQWE Pięć dni? To chyba w stylu rambo, bo po pierwszym dniu wszystko ważniejsze w tym kraju będzie zbombardowane, a większości panów z pagonami w Polsce już nie będzie.
1
@normasubiektywna Z Denisa to taki wychowanek jak z Neymara. Akurat Gomes to był solidny piłkarz z niezłymi statystykami i tu się zdziwisz dość zbliżonymi do Sureza choć nie był tak ofensywnie usposobiony ten transfer też się broni bo nie można grać samymi gwiazdami i ławkę też powinno się mieć.
1
@puyol_presidend5 Ciekawe ile procent społeczeństwa było by stać na pomysły Metzena.
0
@Colon To pierwsza jaką miałem więc ulubiona.
0
@paweldunajecfcb Ta na stulecie klubu.
0
@tomek8756 Kurde może herb Barcy albo jej piłkarza, chyba ze jesteś tu z innych powodów.
1
@WoJjTas Czy ja wiem, fajny kolo ale ta jego skłonność do wbijania szpileczek go zgubi a ludzi zwyczajnie zmęczy, zabieranie głosu w każdej sprawie zniszczyło już wielu Polityków wystarczy że trafi na prawdziwy kamień i z bohatera internetów w sekundę może stać się memem, do tego korwinistów łatwo przekopać.
No i sporym problemem jest fakt że dla bardzo wielu ludzi jest anonimowy, w Polsce więcej jest ludzi mogących głosować którzy go nie znają niż tych dla których jest bohaterem.
0
@salandrill2 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
2
@KORTIS Dawniej obserwowałem mecze Arsenalu i Interu ale pewnie Arsenal, nielatający Holender robił show, więc za dzieciaka nie trudno było się w tamtej ekipie zakochać.
2
@arasz1819 Ja bym proponował lotto jak wygrałeś dwa razy to trzeci nie będzie problemem.
0
@Joopiter Dlaczego, jak najbardziej jest usprawiedliwieniem jeśli porównujemy jednego z najlepszych zawodników z PL a młokosa ze szkółki, zresztą przejście z DP na ŚO jest dużo łatwiejsze niż z ŚO na PO w Barcelonie.
Nie pamiętam by ktokolwiek nazywał Oscara mega talentem więc dlaczego oburzając się na zestawianie kogoś sam go zestawiasz z innymi.
A brutalna prawda jest taka że gdyby transfery wypaliły to ni Ansu ni Pedri nie dostali by tych minut i kisili by się w BB.