Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@normasubiektywna Z Denisa to taki wychowanek jak z Neymara. Akurat Gomes to był solidny piłkarz z niezłymi statystykami i tu się zdziwisz dość zbliżonymi do Sureza choć nie był tak ofensywnie usposobiony ten transfer też się broni bo nie można grać samymi gwiazdami i ławkę też powinno się mieć.
1
@puyol_presidend5 Ciekawe ile procent społeczeństwa było by stać na pomysły Metzena.
0
@Colon To pierwsza jaką miałem więc ulubiona.
0
@paweldunajecfcb Ta na stulecie klubu.
0
@tomek8756 Kurde może herb Barcy albo jej piłkarza, chyba ze jesteś tu z innych powodów.
1
@WoJjTas Czy ja wiem, fajny kolo ale ta jego skłonność do wbijania szpileczek go zgubi a ludzi zwyczajnie zmęczy, zabieranie głosu w każdej sprawie zniszczyło już wielu Polityków wystarczy że trafi na prawdziwy kamień i z bohatera internetów w sekundę może stać się memem, do tego korwinistów łatwo przekopać.
No i sporym problemem jest fakt że dla bardzo wielu ludzi jest anonimowy, w Polsce więcej jest ludzi mogących głosować którzy go nie znają niż tych dla których jest bohaterem.
0
@salandrill2 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
2
@KORTIS Dawniej obserwowałem mecze Arsenalu i Interu ale pewnie Arsenal, nielatający Holender robił show, więc za dzieciaka nie trudno było się w tamtej ekipie zakochać.
2
@arasz1819 Ja bym proponował lotto jak wygrałeś dwa razy to trzeci nie będzie problemem.
0
@Joopiter Dlaczego, jak najbardziej jest usprawiedliwieniem jeśli porównujemy jednego z najlepszych zawodników z PL a młokosa ze szkółki, zresztą przejście z DP na ŚO jest dużo łatwiejsze niż z ŚO na PO w Barcelonie.
Nie pamiętam by ktokolwiek nazywał Oscara mega talentem więc dlaczego oburzając się na zestawianie kogoś sam go zestawiasz z innymi.
A brutalna prawda jest taka że gdyby transfery wypaliły to ni Ansu ni Pedri nie dostali by tych minut i kisili by się w BB.
0
@Scross No a mało jest takich przykładów.
41
No jeśli niektórzy oczekują od Miguezy gry jak rasowy PO to na pewno nie będą szczęśliwi, niektórzy chyba zapomnieli że niejaki Mascherano do końca przygody z Barceloną nie potrafił przypilnować linii spalonego czy oduczyć się "idę na raz" więc oczekiwanie tego od 21 latka to duże wymagania. Czy chłopak gra świetnie no nie ale trzeba być sprawiedliwym bo jest zapchajdziurą.
0
@karci0 Tylko że rewolucja przed nimi a ich transfery ostatnio tyłka nie urywają.
0
@monsterrize Z tego co mówił Font to nie maja prawa finalizować transferów, tyle że przeprowadzili wypożyczenia więc do dziwna sprawa, chyba że omawiali to z kandydatami ale o tym info nie widziałem.
0
@ZielonySzparag Szkoda że ostatnio miał taką słabą serię z wolnymi bo już by CR wyprzedził.
1
No ja bym napisał że podziałały na niego mobilizująco.
0
@TheCaptainVeB @Szreko @Krzychu1010 @Kvothe07 Dzięki.
1
Ulubieńcy LR dają 3 pkt :)
0
@Fenelon Naprawdę jakby Barca wszystko przegrywała to pocieszeniem dla ciebie było by to że Ramos zarabia najwięcej z obrońców, jeśli ktoś tak to sobie tłumaczy to ma przedziwne priorytety jako kibic.
3
Szkoda że jak Demble ma teraz trochę zdrowia to zgubił formę.
0
@NaFazieHitman No ok tylko ile procent rocznika 50+ nie ma chorób współistniejących.Do tego choroby jak cukrzyca.
0
@Barca1992 Nie imbecyl tylko ktoś kto pilnuje konkurencji:)
0
Upadek Królestwa warto?
0
@KaroLOCO Niestety to historia o wiele tragiczniejsza bo curry skubie Barcelonę od lat.
0
@th@les No reprezentacja Hiszpanii a właściwie w większości FC Barcelona w podobnych czasach pokazała że wygrywać może wszystko i nie potrzebuje do tego Messiego.
0
@ricardo0705 No trudno żeby było inaczej jeśli zarabiasz największe pieniądze w swojej dyscyplinie i od lat jesteś uznawany za najlepszego a część kibiców atakuje każdego kto nie uważa cię za najlepszego w historii.
0
@dafik85 Nie no pierwszy sezon wcale nie był jakiś super.
0
@Miszcz Textu FCB Tylko że Neymar to crack a Garcia to tylko ciekawy chłopak.
0
@sintesox No Messi to tym bardziej powinien sobie z tego zdawać sprawę bo był na treningach trochę dłużej niż Holender.
1
@NGTRX Może granicą tej przepaści jest to że Messi chciał odejść, a i teraz sam nie wiem gdzie chce być za kilka miesięcy.
@Kapitan_SW Nie dyskutuj z nim o Guardioli bo on wtedy miał 10 lat.