Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@RosjaninBut No akurat z zębów się nie śmiej bo właśnie z głodu je stracił.
0
@Gregsky10 Ja mam słabość do Sama bo kilka lat czekałem na prawdziwego ŚO(dzięki zubi) tylko problem w tym że podjął złą decyzję.
Nie jest kilkanaście milionów bo nie liczę na wielkie pieniądze ze sprzedaży a pond 60 mln pensji do końca kontraktu i to na tym klub musi się skupić.
0
@pichichi7 @sendesara @Rewolucja123
Wychowankowie to piłkarze, którzy przebywali w klubie lub związku narodowym co najmniej trzy lata pomiędzy skończonym 15. rokiem życia (lub na początku sezonu, w którym skończy 15 lat), a 21. rokiem życia (lub na końcu sezonu, w którym skończy 21 lat).
I to (lub na końcu sezonu, w którym skończy 21 lat) jest tu kluczowe.
Dla mnie to on nigdy wychowaniem nie będzie, i jego przypadek zaprzecza temu co uważam za wychowywanie piłkarza ale jak ktoś na siłę chce by nim był to ok.
1
@SiSenior Bardzo fajny pomysł odciąć ich od koryta państwowego i tak jak w Niemaczech zapisujesz się i płacisz na kościół, tylko że panowie w sukienkach umarli by z głodu bo praktykujących było by kilkanaście procent.
0
@Prezes_sycylijczyk Tak jak Neymar.
1
@Gregsky10 No pewnie że trzeba go sprzedać to bomba z opóźnionym zapłonem, do tego bardzo droga w utrzymaniu.
0
@NorbiTBOB No dla mnie mascherano to nie był zbyt dobry transfer, bo raz miał być pomocnikiem ja pamiętam jak wyglądał w pomocy, w obronie był przeciętniakiem który do końca miał problemy z pilnowaniem linii i wyjściami na raz. Brazoli ogarniał Curry a, jeśli ich liczysz to na dwóch fajnych masz 4 dramatycznych, alba jak najbardziej się broni.Alexisa nigdy nie byłem fanem więc jego transfer to dla mnie tez nie był ruch na plus.
hleb
Caceres* Song*
*Czyli panowie wiele pozycji mogący grać na ŚO
Wymiana Eto na zlatana też dyskusyjna z wielu powodów.Do tego szwed odchodzi za małe pieniądze.
Niedopilnowanie Thiago
Villa odchodzi za grosze.
Cyrki z Puyolem.
Jeśli i tak wciąż liczysz Neya to jeszcze NeymarGate które ciągnie się wciąż za klubem trzy lata po jego odejściu.
Dzięki że mogłem sobie przypomnieć jakim słabym dyrektorem był Zubi a to że kolejni byli gorsi nie zmieni tego faktu.
0
@Jakchcesz No jeśli 60+ to pewnie już dobija do 24-25% społeczeństwa a 10% nie ma prawa głosu kolejne 10% nie chodzi na wybory a jest jeszcze grupa znów ok 10% tzw antysystemowców którzy lubią dziwne wybory to ten 30% wynik nie jest chyba zbyt dziwny.
0
@ObiektywnyKibic121 Ale to że ktoś przeszedł wszystkie sekcje młodzieżowe niewiele znaczy w kontekście kariery seniorskiej.
Bojan pobił wiele juniorskich rekordów Messiego a w dorosłej piłce jest kopaczem trzeciego sortu.
0
@paweldunajecfcb No tylko z bramkarzami mu poszło, przypomnij sobie ile lat kupował stopera i ile pucharów przez to straciliśmy.
1
@sintesox No bardzo dużo tylko trzeba umieć liczyć.
1
@elplacek44 No właśnie widać efekty tego podejścia w UK.
0
O bez mydła i to na tyle lat.
1
@Coutinho007 Masz rację a jestem pewnie z większych fanów Dembele na stronie, tylko że Francuz ma jedną poważną zaletę, potrafi zrobić coś z niczego i jeśli będzie zdrowy to będzie zapewne grał. Szkoda że spadek formy był akurat na superpuchar.
1
@Kwiatek67 Tylko ile on już trenuje z pierwszą drużyną.
0
@martin3131 Nie wiem czy widziałeś ale był przeciek z rozmowy z kandydatami i Koeamn powiedział im że Sam nie jest w stanie zagrać trzech spotkań pod rząd.
0
@TeKa Primo oni nie są w podobnym wieku bo w piłce 3 lata to bardzo dużo.
Secundo oczywiście, tylko że pewna grupa chce by Pedri nie grał bo to jedyna opcja by ich ulubieniec grał.
No i na koniec moja opinia jest taka że Pedri to obecnie lepszy piłkarz niż Puig.
0
@Arczek2001 Będzie retransmisja o 23 coś tam.
0
@Michalak Był przeciek że Koeman do kandydatów na prezydenta powiedział że Umtiti nie jest w stanie zagrać trzech meczy pod rząd.
0
@Firestone Coutinho rekordowy transfer czołowy gracz PL i swojej reprezentacji w Barcelonie totalnie zawodzi , ale najgorsze w tym wszystkim jest to spacerowanie ze spuszczoną głową.
1
@MesQueUnClub96 Nie lubię tego coveru.
0
Kiedyś ta seria mnie bawiła teraz wzbudza politowanie.
2
@Gaz
z Akurat sprawa z odziedziczonym i powiększonym długiem nie jest zero-jedynkowa bo pisanie powiększył długi brzmi jakby to był jakiś nieudacznik w zarządzaniu a to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Nie kupował gwiazd a kurde R10 i Eto'o Deco Marquez później Alves to nie były największe gwiazdy tamtej ekipy przy których dojrzewały filary drużyny Pepa, jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz bo tylko wychodzi brak twojej wiedzy odnośnie tamtych realiów a są tu osoby jak jak które te czasy bardzo dobrze pamiętają. Tak Puyol i Xavi to byli ważni zawodnicy i w późniejszych latach wpływ La Masii bardzo ułatwił Laporcie zarządzanie kadrą ale pisanie ze nie kupował gwiazd to bzdury.
0
@Dynak Masz rację tylko jego stara ekipa się rozpadła i to w niezbyt miłych okolicznościach, a nowej ufasz bo to ludzie Laporty czy z innych powodów?
1
@Bobo25 No jeszcze nie wiadomo czy klub dostaje całą kwotę za koszulkę bo messi ma określone umowy odnośnie wizerunku.
Kiedyś sprawdzałem że za koszulkę klub średnio wyciąga od 12 do 17 euro czy ta kwota spływa do kasy klubu czy prawa do wizerunku jeszcze ją redukują to bym chciał wiedzieć.
0
@itmustbejoke No właśnie ile klub zarabia na Messim jeśli klub ma małe pole przy prawach do wizerunku.
0
@kkbarca No ja uważam że grają z jakiś dziwnych przyczyn LM wygrywa tylko wąska grupa drużyn.
a z ww nr 2 i 3 nie są zbyt mądrymi zakupami jeśli masz w drużynie Messiego.
0
@Hasszz Czerpał tylko że jego elfy nie mają nic wspólnego z tymi z baśni, to właśnie ten szlif dzięki któremu fantasy stało się popularne. No ok to twoja opinia moja jest zgoła inna dla mnie Martin pisał trochę dramę pod obecnego widza co z każdą kolejna książką coraz bardziej się uwidacznia. Tolkien pisał to w innych czasach a bazą tej historii były opowieści dla dzieci więc nic dziwnego że bardziej podchodzi ci Pieśń lodu i ognia.
0
@Quavosk No ja też tak kiedyś myślałem,dopóki nie zobaczyłem jego pensji.
0
@ShawnC SR jego agent to jakiś mistrz, jakim cudem on takie pieniądze dostawał mnie to zastanawia od dłuższego czasu.