Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas No ok ale po cyrkach z rzekomym 15 sekundowym telefonem do Suareza to ja już w mało rzeczy wierzę bez wysłuchania drugiej strony.
4
@tmQbassive Kurde jestem full bomba IQ.
3
@jeyx77x Co to znaczy że jedyne przychody to będą kibice, rozumiem że sugerujesz że czeskie firmy będą wolały sponsorować swoje produkty na banerach Chelsea a w Pradze na banerach zawodnicy będą suszyli gatki?
0
@Herbert Prawdę mówiąc to nie była by jakaś szokująca informacja, Barto już tyle nawywijał że nawet tak kuriozalna opcja jest możliwa.
@Remi1899 Nie wiem czy rzeczywiście ma bo, rok w Barcy zmarnowany w Bayernie szalu nie było mimo iż niektórzy wciskają mity znów Barca i te same problemy 3 mecze początkowe niezłe i potem coraz gorzej, jeszcze urazy łapie kosmiczna pensja. Będzie piekielnie ciężko go sprzedać.
0
@tbas Podobno, a co powiedział Koeman?
0
@tbas A ktokolwiek był chętny?
1
@NaFazieHitman No akurat suplementy powinny być bardzo opodatkowane bo większość nie ma nic wspólnego z tym co na etykiecie o czym pisał NIK.
2
@Barcza223 Ale wyłączając Aguero co i tak nie jest konieczne co ww mają wspólnego z Amigosami chyba że znaczenie tego słowa uległo jakiemuś zniekształceniu.
5
Ciekawe ile lat będziemy jeszcze spłacać Coutinho gość ma 28 lat więc chyba dłużnej niż będzie grał w piłkę.
0
@MesQueUnClub_87 No wybacz ja się z tym profilowaniem nie zgadzam(do tego kupno gorszej kopii Messiego uważam za abstrakcyjny pomysł), podobnie jak Kloop. Tak prezydent nie odpowiada za dyspozycję Brazylijczyka ale już za kwotę jaką zapłacił już tak, a ta była z kosmosu, do tego pensja. Ten transfer był planowany wcześniej to prawda ale nie tylko profil tu był ważny ale relacje z neymarem.
0
@MesQueUnClub_87 Sorry ale nie umieszczenie na tej liście Brazola którego wciąż trzeba spłacać najdroższego zawodnika w historii klubu i top 5 w ogóle czołowego piłkarza PL który w Barcelonie spacerował ze spuszczoną głową a ostatnio przegrał rywalizację z nastolatkiem to żart.
0
@amanter A kto jest teraz prezydentem USA?
11
@IronSanHybrid Co się dziwić jak większość z nich nigdy nie pracowała poza budżetówką tak jak ich najbliżsi ewentualnie ci są ulokowani w firmach zagubionych w labiryncie nepotyzmu, a co tu pisać o jakiś własnych biznesach.
0
@lukaszbarca15 Bo podpinasz to pod jednego zawodnika który do tego nie ma 40 lat, a nie bierzesz pod uwagę dziesiątak wybitnych napastników którzy kariery kończyli w wieku 33-34 lat.
2
@Majkel34 Dla mnie pokazuje hipokryzję co niektórych obozów władzy i ideologów którzy jak już dziecko się urodzi przestaje dla nich mieć znaczenie, co pokazał strajk osób opiekujących się swoimi najbliższymi z niepełnosprawnością.
0
@doc Ta poczytaj wywiady z Mino to już tak nie napiszesz.
1
@Peniu Dawno nie słuchałem bo już rzadko po Polsku oglądam z wyboru, ale dawniej to orłowskiego bardziej niż to co dzieje się na murawie zajmowało cytowanie biografii i wywiadów czy plotki transferowe.
2
@kuz Wszystko zgoda tylko że po 15 patelniach to nie farfocla a gola stadiony świata by strzelił, a na LR były by posty o zamykaniu jap.
0
@Bartek22 Z wyłączeniem LM od prawie 5 lat.
1
@Elnuum Villa nigdy nie był najlepszym napastnikiem w Barcelonie a swój najlepszy okres w klubie zakończyła mu kontuzja.
0
@Coutinho007 Tylko za co miał tego napastnika kupić jak wszystko przehulał?
0
@damiano16398 Tylko dlaczego nikt tak nie gra? Pominę porównanie do najwybitniejszych piłkarzy w historii klubu i jednych z najlepszych w historii dyscypliny. A dodam że Xavi i Iniesta tłamsili każdą pomoc na świecie, coś co jest na tą chwilę niemożliwe dla obecnych piłkarzy. Żaden z obecnych w kadrze nie ma profilu zbliżonego do Xaviego.
0
@Coutinho007 Następcą Suareza wedle Bartomeu i spółki miał być Antek, a to że to przedziwny pomysł to już inna sprawa.
0
@lukaszbarca15 No trzy lata w takim wieku to potworna różnica, a pisanie o 40 latach to niezły odjazd.
0
@4drian0 Ej ty się śmiejesz ale tu naprawę są ludzie którzy tak uważają.
1
@Messibestplayerintheworld Ciekawe jakie będą ich liczby jak będą mieli na liczniku tyle co Portugalczyk.
0
@jackdaniels To fajne najgorsze. A mecz skończył się 9:0.
0
@CatalanDream Co to są żeńskie zawody?
1
@culesjasiules Jak dla mnie obydwóch, Umtiti to bomba która w każdej chwili może wybuchnąć, do tego piekielnie drogi w utrzymaniu.
1
@JohnA A w czym dyplom magistra filozofii jest lepszy od magistra z historii nie mówiąc o magistrach ekonomi czy zarządzania?
Akurat w Sejmie jest sporo prawników i lekarzy więc na pewno nie jest jednym z najlepiej wykształconych, a w ogóle pominąłem doktorów i profesorów.