Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrCule_X Dlatego że De Jong lepiej wygląda wyżej wystarczy oglądać mecze.
2
@Witekk10 Nie napisałeś ile ocena w dół za to.
0
@Tomo1989 No to się na pewno nie dogadamy skoro tak uważasz, tym bardziej że wspomniany marketing graczy z PL jest o kilka poziomów wyższy niż z l1 właściwie to tylko psg jako tako marketingowo się liczy.
0
@FC1899Barca Rzeczywiście Messi Suarez Alba Pique wszyscy w najlepszym wieku do tego Iniesta a w składzie jeszcze Mascherano Rakitić Busquets Paulinho no normalnie banda kopaczy kurna.
0
@Tomo1989 A kto ostatni wygrał z SA albo w L1 w erze Messiego i CR. Chyba mi nie napiszesz że mistrz Francji i mistrz Anglii stoją na tym samym poziomie w walce o to trofeum.
Pomijając już że złota gała to w dużym stopniu konkurs popularności to
2008 CR
2001 Owen
1968 Best
1966 Charton
1964 Law
1956 Matthews
1991 Papin
To 6 do jednego.
0
@DonMatteo901 Nikogo nie powinno to dziwić, na zachodniej emigracji widać to dokładnie Polki bardzo często mają zachodnich partnerów, Polacy bardzo rzadko. A Ogólnie to właśnie albo Polka potem wschód.
0
@pt9 Wystarczy rzucić okiem na pensję przed obniżkami Roberto, ona doskonale pokazuje dlaczego ten klub jest na skraju bankructwa.
1
@Fawrf Choć szybko zobacz, pasuje do twojej serii jak ulał.
0
@Tomo1989 Dla pieniędzy i nie chodzi o pensję i rozwoju, PL czy LL to też większa szansa na złotą gałę.
0
@ElKamil No a czemu poprzednio się nie znalazł? Przecież niektórzy tu ogłosili że Coutinho jest odbudowany bo strzelił Barcy 2 gole w LM. Taka Chelsea szastała kasą na prawo i lewo.
1
@Stenmatic Co gorsza trybuny są puste.
0
@chudymc Chyba chodzi o to że niektórzy "dziennikarze" mają ból tyłka ze to włoski dziennikarz miał cynk kto zostanie selekcjonerem.
3
Na chwilę obecną ta seria powinna zmienić nazwę na
"Barcelońskie marzenia na pożegnania"
2
@clyde No pewnie że może być dla ciebie autorytetem tylko że jego wynik klasyfikuje go w top 5 rekordów Polski i z żadnym z tych w pobliżu jego wyniku nie dało się komunikować, wybacz ja nie uwierzę w tą historię, do tego nikt nie zauważył tego na uczelni gdzie na korytarzach mijał setki ludzi, to historia z tych bardzo wątpliwych delikatnie to ujmując.
2
@Quavosk Janusz Polityki.
0
@ElKamil Jakby to było takie proste to ekspert od cyferek na "plus" już dawno pozbył by się Brazola czy Umtitiego.
0
@messi564 Ulubiony Boston Legal (nie dla wszystkich) najlepszy BB ale nie jestem wielkim oglądaczem seriali i nie oglądałem wielu klasyków.
0
@Encore Oglądasz go regularnie? Czy to prawda że już tak nie śmiga jak dawniej chodzi o sprinty.
0
@FC1899Barca Zdziwko tylko dla ludzi którzy nie wiele wiedzą, Mino wyraźnie się wypowiedział odnośnie takich wymysłów jak ten który tu podałeś.
1
@Cou7_ley Nie wiem czy by nie odpalił ale ciekawi mnie KDB, jakby wyglądał jakby mu Messi piłkę w środku boiska podbierał.
Może Mbappe Sancho ogólnie goście bazujący na szybkości i pustych przestrzeniach mogli by od autobusów dostać zawrotów głowy
0
@Fabik87 A firpo pokazał coś więcej niż Mingueza?
0
@th@les Z tego co kiedyś czytałem jest bardziej zajęty zwiedzaniem galerii i kolekcjonowaniem dzieł sztuki.
Edit a sorry pomyliło mi się z Capello .
0
@lucas/catalan China Matsuoka ❤
Szkoda ze tu mało prawdziwych Azjatek.
1
@IronSanHybrid I a drugiej peleryny niewidki już więcej Firpo nie pożyczaj bo tylko panie szkodzisz.
0
@!34RC3!_0N4 No ja się z tym nie zgadzam bo niby dlaczego, to trener odpowiada za kadrę i on preferuje Pedriego a akurat Pedri nie zawodni ba gra świetnie.
11
@FilipeX Wypluj to wypożyczenie trzeba się Bośniaka jak najszybciej pozbyć póki coś wart, wypożyczenie spowoduje tylko że będzie sporo tańszy.
0
Kurde ktoś tu dziś na LR pisał że on tam w BB nic nie znaczył szkoda że zapomniałem nicku tego ancymona.
0
@Kapitan_SW Oddał bym większość z nich za niezapomnianego mikkimessiego
0
@Pilka_jest_okragla No wczoraj słabiutki mecz a jestem chyba jednym z jego większych fanów na tej stronie.
0
@Bartek22 Kurde zagrał słabo to go skrytykowałem, nic więcej a to że ma talent to inna sprawa.