0

@4drian0 Denis nie był z La Masii.

4

@Coutinho007 No mnie się dużo bardziej podobał niż Puig, chłopak zasłużył na więcej szans.

0

@tobiasson92 A jednak wszystkie kraje wprowadzają restrykcje, musisz ich wyprostować.

1

@Tomek_TF W Barcelonie na pewno, zwłaszcza że w Hiszpanii poszukiwanie przez Brazylijczyka tej swojej kępki trawy nie wychodzi.

2

@FC1899Barca No właśnie większość tu o tej motywacji zapomina(podobnie było z Alvesem) kulisy rozstania i styl złe ale pożegnanie słuszne, do tego jeśli w tym samym okienku odszedł by za rok Luis i Messi to dopiero był by problem dla drużyny.

1

@ranger3120 Zależnie od odmiany ale po zerwaniu bez lodówki ok 7 dni.

0

@michal26 Ja kiedyś usłyszałem rozmowę sąsiadek moich dziadków,
w skrócie co nas to obchodzi ważne by było co do garnka włożyć. Wybacz ale perspektywa ludzi 70+ a może i niżej nie musi być taka sama jak twoja bo dla nich patrzenie w przyszłość 10 lat nic nie znaczy bo większość ma niskie emerytury i pożyje kilka lat. Uważam również że nie doceniasz jak cała konfa ludzi, większość ludzi umie liczyć pieniądze tylko że ich zwyczajnie nie interesuje co będzie za 10 lat i dla mnie to jest w pewnym stopniu zrozumiałe jak masz lat 70. Jak konfa by im coś poważnego obiecała to dostała by ich głosy a nie ma na nich pomysłu tylko utopijne plany, zresztą to samo ma się gospodarki skoro nie przekonali przedsiębiorców.

0

@Worny No jak tam się cieszyłem ze nie ma Pedriego bo jemu by kazali, nie że mu nie ufam tylko uważam że to mu nie potrzebne.

2

@DaPi Z Portugalii? Z Francji też szału nie ma.

0

@Yosemite Rozstanie niezbyt ładne i dobrze przeprowadzone ale słuszne.

0

@michal26 No najnowsze sondaże nie wskazują by konfie tak się dobrze powodziło, a już słowa (nie pamiętam czy też twoje ale były tu takie w dyskusjach ze mną) że Polacy zobaczą jak konfa pracuje i będzie im rosło nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Raz jeśli ktoś pracował na emeryturę całe życie to mu się należy jak psu buda, oczywiście pomijam 13 i 14. Dwa nie znam żadnej partii która przed wyborami proponowała by doprowadzenie kraju do bankructwa.

1

@adi7adi8 Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.

3

@ElKamil Nie patrz na Puiga i nie krytykuj, ważne że ktoś inny zagrał gorzej :)

1

@Gomess Ja ogólnie nie lubię takich rzeczy pisać ale ciężko uwierzyć by zawodnicy ze szkółki mogli by zagrać gorzej również na LO i ŚN.

2

@SinMistico Numery lotka poproszę.

0

@Janiama O rozwój to chodzi ci teraz? To chyba jednak zbyt wcześnie niewyciągnięte wnioski. Ja mu się wcale nie dziwię kto wrócił z wypozyczenia i cokolwiek znaczył w klubie. No mnie ta euforia na Konrada ciekawi, dziś niewiele pokazał.

0

@itmustbejoke Słaba dziadowska zła do wyboru do koloru

0

@jedrek7000 @Gaz Już tyle razy było mówione że to decyzja Bartomeu.

0

@Cariones Jęsli drużyna jest od zawodnika uzależniona i ustawiona pod niego totalnie od lat 4 to nikogo nie powinno dziwić że bez niego wygląda słabiej niż z nim.

2

@itmustbejoke A co mnie obchodzi Antek skończ już dziadowską grę jednego przekierowywać na kogoś innego, nawet jeśli jest gorszy.

1

@aleksandrowielki A na podstawie czego mamy go oceniać w takim razie? Pięciu minut przeciwko rywalom z 110 minutami w nogach.

0

@MarcelNJ11 Na boisku na pewno, w dziennikarskiej sieczce i u części kibiców jeszcze wiele lat będziemy poznawać ich nowe oblicza :(

0

@Gaz Mógł zrobić bardzo dużo, co pokazało wysłanie burofaxu. No właśnie przez niegranie co do niektórych gra drużyny Barcy jest oczywista dla nastolatków.

0

@Szreko No własnie Cou to kupowali bo neymara ucieszyć.

0

@tristan87 No i czas pracy jest trochę niepokojący.

0

@kamil9040 Robienie za coś jeszcze rozumiem, najgorsze jest to że przy okazji robią jeszcze Ukrainie za free z bonusem.

0

@Gaz A wcześniej nie widział na treningach co pokazywali co poniektórzy, tak? I nagle mu się odmieniło. fajna wymóweczka, akurat Argentyńczyk powinien być jednym z pierwszych którzy widzieli nadciągającą przepaść.

0

@Magicc89PL Brzmi legitnie tylko nie wiem co sobie pomyślą niektórzy piłkarze, taki Coutinho to powinien karę płacić po tym co na boisku pokazuje.

0

@Hanok Że za wysoko na niego :)

0

W Japonii mają coś takiego jak Dakimakura długa poduszka otaku z wzorem, Font ma na pewno z xavim.
https://s6.ifotos.pl/img/Design-Bo_qqsawaw.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?