Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Ja mam tak tylko z przewodami czy to prądowy czy wąż ogrodowy zawsze zahaczy tak że to wręcz niemożliwe.
0
@MarcelNJ11 Nie, zobacz sobie jak grał Demble w LM a jak w następnym meczu z Messim w składzie, w pierwszym wypuszczał co chwila Albę w drugim był przydupasem wyciągającym obrońców by Messi z albą mogli po raz enty próbować swojej akcji.
0
@doc No i kto tak uważa kto jest tym klubem? Kiedyś to był barto teraz to kto Koeman Amor jeszcze ktoś inny, to taki artykuł że niby wiesz coś a nie wiesz nic, do tego wiara że pojawi się kolejny Fati(wygrany dramatu na LS) to potężna dawka wiary skoro przed fatim jedynym wychowankiem który miał pewny skład był debiutujący w 2009 roku Roberto, a tak to wychowankowie mieli tylko szanse i epizody.
1
Niemożliwe LR twierdzi że Messi sam się spłaca więc w czym problem.
0
@LuisSalvano 2 to Plutarch
i i jeśli dobrze pamiętam to chodzi o to że osoba zmarła nie może się bronić jeśli ją szykanujesz.
0
@doc A ja zalecam spokój własnie dlatego że ma 17 lat, a ja dłużej kibicuje i tych talentów sporo już przeżyłem, wielu nie kopie nawet na poziomie 2 ligi, kilku w ogóle.
0
@doc Który ma 200 minut i jest rezerwowym, nieźle.
0
@lucas/catalan Ja tam zbyt wile latino nie oglądam ale podam swoje propozycje
Isabella DeSantos-ostatni film 2019
Alina Lopez-jeśli się kwalifikuje
Rebeca Linares(moja ulubiona aktorka latino)-w ostaniach 3 latach 4 filmy ostatni film 2019 choć nie grywa już głównych ról
Juelz Ventura
0
@lucas/catalan Shaiden Rogue
1
@koziar BB, również BG który zmienił moje podejście do tego gatunku, dexter którego uważam za przecenionego trochę i Boston Legal dla mnie genialny ale nie dla wszystkich więc na pewno 4.
1
@macio_944 Ja też, większość tych transferów w próżni wydaje się dobra i bardzo dobra ale potem okazuje się że jednak czegoś brakuje, no i niektórzy zapominają że Barca to jednak specyficzne środowisko wielkie nazwiska odbijały się od niego jak od ściany.
Coutinho niby ma wszystko by grać w Barcelonie ale jak się przyjrzysz to już tak kolorowo nie jest bo w preferowanym 433 ciężko znaleźć mu optymalną pozycję zwłaszcza jak masz Messiego więc wywalasz go na skrzydło i ograniczasz bo musi grać a tam najłatwiej zniwelować jego wady względem drużyny.
Trincao choć jeszcze go nie skreślam to był symbol jakiegoś zwycięstwa moralnego LR przez jakiś czas niektórzy dostawali orgazmu i tępili tych którzy pytali dlaczego ten crack jest rezerwowym.
Tak jak kiedyś pisałem ten klub na wielu szczeblach jest wrakiem dział skautingu też powinien być przewietrzony bo niby wszystko wygląda dobrze do czasu debiutów.
0
@Coutinho007 No pamiętam jak ludzie tu orgazmów dostawali odnośnie Portugalczyka i zwalczali wszystkich którzy otwarcie się pytali dlaczego gość nie gra w podstawie, tylko jest rezerwowym, to jest problem transferów Barcelony w próżni większość da się obronić ale później na murawie okazuje się że ci goście jednak albo nie pasują albo przeceniono ich potencjał. Szkoda że wiele osób zapomina że od Barcelony odbiło się wielu super zawodników.
0
@th@les Jak to było a, prawi ludzie nie mają się czego obawiać.
0
@Coutinho007 Cóż ja bym Portugalczyka jeszcze nie skreślał jakby nie było to dopiero pół roku w Barcelonie i żeby nie było na razie to jest porażka totalna, gorzej z Firpo to już półtora roku a gość dalej wygląda jak ciało obce.
Jak grają nie mają zalet, ale powinny niektórym uświadamiać że nawet jak gracz był super w xxx to niewiele znaczy w kontekście gry w Barcelonie.
0
@Barca_Big_Moment Chłopie ja to w fife grałem w 2004 roku więc nie ma się co do tego odwoływać. Taki sam z niego skrzydłowy jak pomocnik do Barcelońskiej 433 czyli żaden.To 10 którą Barcelona zwyczajnie przerosła ale jak ma grać to jedynie na skrzydle bo tylko tam można go upchnąć nie paraliżując reszty drużyny.
0
@Barca_Big_Moment No a ile spotkań w karierze zagrał na skrzydle? i nie odwołuj się do przeszłości bo w Bayernie 20 zagrał w pomocy a 14 na skrzydle. Już pomijam że grał w pomocy 433 w Barcelonie i drużyna wyglądała źle.
0
@barneyos Tak i jeden mecz pokazał jak dobry jest, zimno ale wyjdź zaczerpnij powietrza pomoże.
0
@pawelkolejarz Tak a ty dołożysz do odprawy trenera i zapłacisz zawodnikom by odeszli, jesteś wspaniałym kibicem.
0
@SinMistico Ta pozbył byś się, a jak jeśli odejść nie zamierzają?
0
@klopx No tylko po porażkach to Niemiec nie ma problemu nie tylko z istagramem ale i do dziennikarzy czy do kibiców podszedł.
1
@pt9 E tam za Guardioli to autobusy rozwalali po 8:0
0
@Witam Tylko w staniku.
2
@pax No i co że dostają te 20-30 poleceń? Lodówki za to macie czy dowartościowanie czujecie? Zwykłym przyklejeniem można wyłapać kilku-krotność tego wyniku, ba często ktoś piszący fajny wartościowy komentarz albo poświęcający swój czas by pozbierać dane dostaje kilka a przyklejony mem dwadzieścia razy tyle.
0
@10LionelMessi10 I tu się mylisz Casemiro schodziłby ostatni.
0
@marcin62 Nie wiem czy oszalał ale ewidentnie dokręca śrubę, ciekawi mnie dlaczego bo sondaże nie są złe a jedyny konkurent do władzy po wygląda dramatycznie.
0
@barcamember za wygraną od 10 do 12 mln.O ile przez pandemię te kwoty nie zostały pomniejszone.
0
@barteq Z tych bardziej ogrywanych to shōgi są trudniejsze. No i jest jeszcze Go.
2
@Sawik_10 Nowy Puyol? O kurde a dlaczego? Ale rozumiesz że raz jak zawodnik jest za darmo to premie są dużo większe niż normalnie, dwa gdyby wypchnięcie z klubu Cou i Umtitiego (na antka nie ma szans) było takie łatwe to "spec" od cyferek dawno by to zrobił. Więc trzeba mieć kasę by zapłacić panom za rozejście się, przeboleć psie pieniądze nie mogąc nawet cieszyć się zejściem z pensji i wybulić sporo więcej żeby przekonać piłkarzy do gry w Barcelonie.
Jak za ww 7 zgarniesz 100 ml to będziesz dobry, każdy klub wie w jakiej sytuacji jest Barcelona, nie tak dawno można było obserwować co się dzieje jak klub potrzebował wzmocnień i jak szybowały w górę wszystkich oczekiwania finansowe.
2
@Chakalaka ..."Agentem to jest Macierewicz. Donald Tusk to wybitny polityk."....
Wciąż uważam że Macierewicz na agenta jest za głupi i to pożyteczny idiota zwłaszcza dla Rosji. A na macierewicza szkoda klawiatury na merytorykę dla niego mam tylko obelgi.
0
@victor Tomasz Komenda nie lubi tego.