Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Jakbyś doprecyzował co to znaczy dobry polityk to bym ci skazał tego najgorszego.
Jeśli chodzi o szarańczę to jest kilka nazwisk równie tragicznych dla najnowszej historii Polski.
Ale jeśli napiszesz że JK jest najgorszym politykiem to się nie zgodzę bo dla mnie polityka to utrzymywanie się u władzy w a tym jest dobry. w takiej klasyfikacji dla mnie numerem jeden jest jkm.
0
@tomasz.s94 No tylko czy zgodzi się odejść, bo ja myślę że jednak nie.
0
Komentarz usunięty
0
@Sawik_10 Tylko że rok przed tym zagrał cały sezon w Hiszpanii, ot taka mała a znacząca różnica.
0
@tomasz.s94 Tylko ktoś poważny a dokładniej z poważną pensją bo to niestety nie równoznaczne w Barcelonie musi odejść, a nikt się do tego nie pali.
0
@FC1899Barca Grafik mógł sobie darować R10 z koszulką Milanu już bardziej do dwóch pozostałych pasuje epizod z PSG.
0
@sebasarna18 A to wszyscy muszą mieć jednakowe gusta?
1
@Barca1992 Ta nie wyklucza, ale pieniążki i rodzinę w administracji powiązanej z unią lubi.
0
@ArterkHD Dwie wieże bo najmniej hobbitów. Tolkien to był wybitny gość ale z jednym się pomylił, ludzie nie kochają tak bardzo hobbitów jak mu się wydawało.
1
@Herbert Nawet nie wspominaj tej paskudy Banderasa, dla mnie Zorro to na zawsze będzie Guy Williams. https://i1.fdbimg.pl/q14440x1/640x928_oua4cz.jpg
0
@Cobra303 Oj bo byli i to nawet bardzo.
0
@Yoshi94 Niestety dużo osób tu uważa że on mógłby tam grać.
0
@shoZu Raczej nie, najpierw to trzeba by dobrze zarobić na sprzedawanych co będzie bardzo trudne a wtedy masz do wyboru kup haalanda albo spłać zobowiązania w tym te wobec pierwszego składu, wątpię by ktokolwiek nie spłacił piłkarzy w pierwszej kolejności.
0
@FC1899Barca A czemu on się do niego per pośle zwraca?
1
@lucas/catalan Chyba tylko ostania już oficjalnie nie jest aktywna bo od kilku lat nic nowego nie nagrała. Erika ma już ponad rok przerwy ale nie ogłaszała końca kariery. A Mayuko ciężko powiedzieć bo zagrała tylko w kilku produkcjach i to za pierwszą zgarnęła dużą kasę jako była idolka, w Japonii tak to już jest że niektóre przechodząc z soft nagrywają tylko jeden film za duże pieniądze.
0
@DonMatteo901 Ale sondaże nie są od pokazywania prawdziwych wyborów ludzi.
0
@Michael24 No akurat to z szachistami mu nie wyszło.
0
@szkutnik91 Ale to że tam nie wyszło nie znaczy że w Barcy też by nie wyszło.
2
@DLFCB To było dość komiczne zważywszy że z innymi nie mieli takich problemów.
0
@lucas/catalan Jest ich trochę więc wymienię tylko kilka a wciąż odkrywam nowe :)
China Matsuoka
Airi Suzumura
Erika Momotani
Natsu Kimino
Mayuko Iwasa
Saori Hara
0
@Dzemix111 Zoff choć to trochę skomplikowana sprawa.
2
@truskawa68 A co mało masz oszustów wodzirejów na świecie? Ludzie w kwiecie wieku potrafią ostatni grosz oddać oszustom nie mówiąc już o 60+. Tak naskakują nie twierdze że seks 13 latki jest ok ale to nie tak że to jedyna 13 latka w historii ludzkości po inicjacji. Rodzice może w pracy, albo na rybach, zakładam ze byłeś kiedyś dzieckiem oszukanie rodziców to nie problem dawniej było trudniej.
@FDJ Tak.
3
@truskawa68 Kurde dorośli ludzie mają problem z myśleniem i świadomością swoich czynów, a wy naskakujecie na dziecko bo hormony i psychopatyczny dzieciak(co nie wyklucza że nie był charyzmatyczny) zawróciły jej w głowie.
0
@Dankhog Dzięki, niestety nie wiem więcej niż przed oglądnięciem.
5
@FDJ Nie wiem czy wiesz ale dzieci zawsze uprawiały seks.
0
@Dankhog Możesz podrzucić bo abo już zapomniałem albo przeoczyłem.
0
@SinMistico A przed fatim ile lat było posuchy z wychowankami?
5
No wybaczcie największą psychę to ma Dembele tyle złych decyzji w meczu ale karnego strzelił. No i chyba prawa noga lepsza skoro nią strzelał.
0
@SinMistico Ta zaora z pustą kasą.
0
Pjanić ścigał się ze świarzakiem czy z kimś kto ma 110 minut gry w nogach?