Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Obejrzyj sobie dzisiaj wywiad ze schetyną, to zrozumiesz dlaczego wygrywają.
0
@kamil9040 No to chyba normalne jeśli robią to zgodnie z prawem.
1
@KimBassinger1 I co on może z tym fantem zrobić oprócz prośby?
2
@ShinobiQWE Ta sytuacja i z Sentienem doskonale pokazuje jak palił im się grunt pod stopami. Pierwotnie przecież mówiono że to Sentien dostaje szanse po czasie okazało się że to on rozdawał karty wiec to samo z Duńczykiem, nie zdziwił bym się gdyby okazało się ze ma ciekawe zapisy w umowie.
1
@Tomo1989 30 goli i 8 asyst to mi pachnie topowym napastnikiem :)
2
@JohnA Nie wiem czy akurat sprawa więzień jest teorią spiskową, pamiętam tą sprawę i od początku było wiadome że Amerykanie mają gdzieś tajne więzienia i pojawiały się przecieki, ale jak kto uważa. Do tego nie wiem czy powinno się jedną teorią spiskową legitymizować inne, bo to było by komiczne jeśli bierzesz dwie małe ploteczki i na ich podstawie stwierdzasz że skoro one są prawdą to władzę nad światem sprawuje piątka producentów maseczek.
0
@Bagsik88 No był top ale w kadrze byli zawodnicy którzy mogli ten wózek pociągnąć, nie będę pisał tego samego kolejny raz.
Do tego perspektywa finansowa to właśnie pieniądze jakie za niego dostaliśmy a jak ją wydano nie jest ważne ważne jest to że masz za co wzmocnić skład.
Słaby argument z wiekiem zabawny jesteś. Perspektywy przyszłości zawodnika sobie odpuszczę bo nie jestem wróżem i nie wiem co się stanie w przyszłości, tak jak stało się z Dembele który nie miał wcześniej kontuzji.
Nie, nic mu nie będę więcej odejmował odjąłem tyle ile trzeba tyle że ten 4 strzelec wtedy wygląda ubogo, bo polowa zdobyczy to dwa mecze.
A jak pisałeś o minutach to zestaw ich z tego samego sezonu tak jak to wynikało z twojego komentarza a nie wybieraj sobie który ci pasuje.
1
@KimBassinger1 A jak go do tego zmusisz?
0
@FIJI Myślę że większość trenerów wolała by próbować odbudować Portugalczyka niż postawić na 19-latka, tym bardziej że akurat Koeamnowi ręki do młodych nikt nie zarzuci oprócz LR.
0
@Bagsik88 Czytasz co pisze czy wybierasz sobie co ci pasuje?Ja piszę o perspektywach drużynowo-kadrowych a nie jak mieli by wyglądać jakby zostali bo tego nikt nie wie, po odejściu Neymara miałeś 222 mln Suareza Messiego i resztę składu w niezłym wieku. Po odejściu Suareza klub dostanie może 6 mln szkielet zespołu jest trzy lata starszy na 9 jest Duńczyk i Francuz który woli grać gdzie indziej.
No tak 4 gole w PK na samym początku i trzy w ostatku fazy grupowej LM to 7 właśnie tak statystyki zakłamują rzeczywistość.
No mniej więcej połowę nie wiem czy liczysz że nie sprawdzę ile zagrali spotkań czy minut i będzie po twojemu.
2
@Tomek_TF No pewnie ze nie można go skreślać tylko że chłop ma problemy fizyczne i z profesjonalizmem ciężko będzie mu wbić się klasę wyżej jeśli diametralnie się nie zmieni.
A patrząc na historię brazoli to oni w wieku 30 lat przepadają niczym w Amazońskiej dżungli więc Arthur jest na półmetku kariery.
0
@barcowy1899 No mnie to śmieszyło, ludzie zapomnieli że w drużynie jest Messi który sam wytarga to towarzystwo na minimum top 4, chyba że ktoś nie widział ostatnich trzech lat Barcy to wtedy zrozumiem.
6
@MESSIah16 Pele lepszy od Messiego bo ma 3 MŚ.
1
@Bagsik88 EV miał szerszą kadrę na co ciągle narzekał.
No jak dla mnie to z Turana było tyle pożytku co z Rakiety w najgorszym jego sezonie, niewiele.
A jedno wyklucza drugie? Nie byli kluczowymi zawodnikami grającymi często poniżej oczekiwań? (pomijam że akurat ja po nich nie jechałem co najwyżej krytykowałem i uważam że dobrze że się z nimi rozstaliśmy.
...."pomijam poziom reprezentowany na odchodne"... Suarez był równie ważny co Neymar może nawet ważniejszy w kwestii sytuacji kadrowej finansowej czy perspektyw.
0
@Bagsik88 Turan to w Barcy miał tylko momenty dla mnie osobiście pisanie o stracie Turana nie ma sensu. Stracił tak jak Koeman stracił kluczowego dla zespołu Suareza pomijam poziom reprezentowany na odchodne do tego nie wiem czy strata Urusa nie była dotkliwsza, odszedł rakitić postać o wiele ważniejsza niż Turek.Dla mnie gorsza sytuacja spotkała Holendra, zwłaszcza w kontekście wieku szkieletu zespołu o czym pisałem wyżej.
0
@Bobo25 Sprawdź jeszcze raz pierwszy sezon od lutego do końca sezonu dostępny.
Drugi do 9 marca wypadł na dwa spotkania. To w trzecim go nie miał.
Ale miał trzon kadry trzy lata młodszy, pomijając bramkarza to kolosalna różnica.
0
@VenoM Nie wiem czy jest w drużynie ktoś słabszy w obronie niż Cou może Trincao albo Konrad.
0
@A_Gomesinho_21 Ma wyprowadzenie i to chyba jego największy atut, z drugiej strony nie lubię ŚO mających manierę: idę na raz, jak to wykluczy i trochę ochłonie to solidny rezerwowy obrońca.
6
@Janiama Ostatnio pisałeś też że Puig to cwaniak i nie przedłuży kontraktu by odejść za darmo, czemu tego nie przywołasz.
0
@kibic barcy Drużyna dekady? Ten szał odnośnie Live i niektórych jego piłkarzy to dopiero była hiperbola, jakim prawem tak tą drużynę określano. A co do pytania może po prostu piłkarze są już wypaleni to nie była by pierwsza ekipa która po 2-3 świetnych sezonach po wygraniu trofeów się rozkleja.
0
@zadafcb No tylko że ten "lewak" nie jest odosobniony w tym przekonaniu, widziałem wiele wypowiedzi ekonomistów i konfę to oni raczej zbywają śmiechem. Wyniki wyborów gdzie partia wolnościowa gospodarczo u przedsiębiorców, specjalistów i dyrektorów wyższego szczebla zbiera 7% to dramat dla ich programu.
1
@neeed Co takiego ten Antek dziś zrobił że dałeś mu 5 czyli poniżej oceny wyjściowej?
0
@ToshyFCB Porównywanie do EV który miał 30 piłkarzy w kadrze :)
0
@Rewolucja123 To są takie ogólniki że trudno się nawet do tego odnieść. Do tego "wolę myśleć" i "może" dużo mówią, potwierdzają tylko słowa tusquetsa że kandydaci nie widzieli sprawozdań finansowych.
1
Czy Moriba będzie trzecim tenorem o którego płakać będzie LR po Puigu i Konradzie.
0
@Rewolucja123 Daj mi link do tych słów i oby to nie było nawiązanie do wspominek że widział kontrakty za mecze z udziałem Leo.
5
@chavez Dembele likował posty hejterów więc on raczej się nie bawi w tańcu.
0
@JakobStrawman Te które dały mu złote gały, na siłę jeszcze możesz dorzucić sezon w Holandii bo to dało mu przepustkę do Barcelony. Ronaldo w wieku 23 lat strzelił ponad połowę wszystkich swoich bramek, to pokazuje jak potoczyła się jego kariera, ja mu talentu nie odmawiam ale chęcią obrony tego talentu nie można zaklinać problemów zdrowotnych słabego prowadzenia się i brazylijskiej krwi która wynosi na wyżyny i rzuca w otchłań.
0
@JakobStrawman No i co z tego że porównasz prime, jak Henry grał na wysokim poziomie kilka lat a Ronaldo dwa.
0
@kodi77 No też nie wiem po co był nam Antek a przed nim Coutinho. Odnośnie Depaya to dla mnie największym jego atutem jest to że jest za półdarmo choć nie wiadomo ile by chciał zarabiać. Dużo bardziej wolał bym prawdziwą 9 bo kupowanie gości z dopiskiem że zagra i tu i tam wyglądają w Barcelonie dramatycznie. Jak będzie wyglądał z autobusami jak poradzi sobie z walką z 2-3 turami, Antek radzi sobie słabo a też ponoć może grać na ŚN a od Depaya piłkarzem jest(był) lepszym. Super jak odpali ale co jak zostaniemy na 5 lat z gościem który nie ma za bardzo dla siebie miejsca.