0

@SinMistico Ta zaora z pustą kasą.

0

Pjanić ścigał się ze świarzakiem czy z kimś kto ma 110 minut gry w nogach?

0

@MysticCat Płacz był przy podaniu składów.

0

@FDJ Dla mnie to trochę dziwne porównanie Duńczyk nie grywał w lepszych zespołach w swojej lidze Holender nabijał sobie gole w PSV i OL a nie robił tego w MU:(
Duńczyk ma dość dobre liczby zważywszy na zespoły w jakich grał.

1

@pauletaa Alba Ter Stegen dopiero Dembele.

0

@Peciak Co to za transfer skoro to wychowanek awansujący wyżej, to ma tyle sensu co ogłaszanie transferu jako powrotu po kontuzji.

0

@lukaszbarca15 Nie do końca masz rację, piłka nożna ma już sporą popularność którą zwiększają imigranci nie tylko z Ameryki Południowej ale również z Europy.

@jeyx77x Dopiero raczkują, a skąd takie przekonanie.

0

@DonMatteo901 Przydało by się to wklejać raz na tydzień bo wczoraj widziałem kilka postów z tym samym wydźwiękiem jak Warzecha.

1

@don'T.R.I.P.e Ogólnie to ja widzę dużą dysproporcję między odbiorem kariery Villi teraz i gdy grał, sam jestem jego fanem ale jak czytam tu czasami o wielkiej karierze w Barcy to trudno mi się z tym zgodzić, tak grał na nie swojej pozycji ale tak naprawdę to najlepszy czas był dość krótki i był zaraz przed tą potworną kontuzją.

0

@sintesox To na pewno są sprawy nie związane z kopaniem piłki tylko z zachowaniem zawodnika, ja wciąż jestem fanem talentu Puiga ale nie tak dużym jak przed robieniem kpiących min z Holendra, gawiedź się z tego cieszy dla mnie to tragiczne bo nie dość że masz problem z minutami na murawie a jeszcze odstawiasz takie cyrki które tylko zrażają do ciebie szkoleniowca.

5

E-sport ale co dokładnie, bo z tego co widziałem na tym ciężko zarobić raczej się dokłada więc znów założenie że e-sport da sponsorów i liczenie na dodatkową kasę.

Napiszę tak sporo tu myślenia życzeniowego w dwa lata spłacić 600 mln długu i zwiększyć zyski o 50% to brzmi trochę jak cudotwórstwo.

0

@messi564 Gdyby spieniężenie Coutinho i teraz Antak było tak łatwe to Barto dawno by to zrobił nie było by też w klubie Umtitiego, problem jest taki że mało kto chce z Barcelony odchodzić.

0

@cchesterr43 A jest dziura w podłodze zamiast toalety?

0

@marcin000019 A ile ten Messi jeszcze pogra, pomijając problemy z kontraktem Mbappe to przed nim 13 lat gry na wydaje się wysokim poziomie ile lat gry przed Messim?

0

@Piernik Jeśli "wielkie" zespoły opuściły by LM i grały w Superlidze to LM traci sens i wielkie pieniądze więc zespoły z PL albo dołączają albo tracą kasę.

2

@Comentateiro Zawsze trzeba mieć z tyłu głowy że sporo tu dzieciaków przegrane uczą a wygrane budują pewność siebie młodych więc to może ładnie odpalić.

0

@Wossi61FCB Trochę nie stać nas na tak drogich mentorów, musiał by grać większość spotkań w innym wypadku trzymanie go w klubie nie ma sensu. Jak Umtiti miałby ci to obiecać jak jego zdrowie jest obecnie bardziej zdradliwe niż Dembele.

0

@lucas/catalan Będą/ były Azjatki?

1

@Rust_Cohle
1. Rafa Marquez
2. Rivaldo
3. Ronaldinho
4. Xavi
5. Iniesta

0

@Rastafarnianin Jest gdzieś jakaś strona która pozwoli mi znaleźć podobne dzieła do takiego wybranego przeze mnie. Spodobał mi się Szał Uniesień i chętnie zobaczył bym więcej dzieł podobnych do tego.

0

Źle oszacowany budżet? Ja bym to określił myśleniem życzeniowym a i to chyba zbyt mało na te urojenia barto.

1

@Zoker Nie od kilku lat wiadomo już że piramid nie budowali niewolnicy a sowicie opłacani rzemieślnicy, raz świadczą o tym wykopaliska, dwa piramida to był obiekt kultu wedle religii nie mogły być wznoszone przez niewolników.

0

@ferdas_rawa Tylko problem z tym transferem był taki że Pep zdania nie zmienił odnośnie Eto'o i chciał Zlatana.
Nie w ostatnich dwóch tygodniach zarówno jeden jak i drugi puszczali sobie oczka w wypowiedziach.

0

@Przemek2323 Własnie po to teraz wszystko podporządkowują sobie by mieć na wszystkich haki, to trochę trudniejsze niż 10- czy 20 lat temu ale wciąż możliwe, zwłaszcza w Polsce co doskonale pokazał sprawa kijowskiego Po nie wiedziała co się dzieje a pis miał już na niego kwity.

0

@ferdas_rawa Transfery? Jak skoro komisja nie może ich przeprowadzać.
Nie wiem kiedy ale zarówno on jak i Riola mówią o sobie jak o dobrych znajomych więc zakładanie że tak nie jest to już jakieś szukanie dziury w całym.

1

@Mr8lack Czy to na pewno fani ? Nie wyobrażam sobie by zmieniać barwy klubowe bo najeźdźcy białego domu mieli koszulki Barcelony.

0

Jak tylko pojawiły się nawiązania do Alvesa to forma poszła w dół :)

0

@Bobo25 No niestety nie ma.

0

@Joaquin88 Tylko że takie zdarzenia nijak nie podważają globalnego ocieplenia.

1

@axegrinder Kariera Pedro, ludzie chyba zapominają że chłopakowi półki uginają się od trofeów a on się do nich wydatnie przyczynił, przy jego półkach wielcy zawodnicy mogą dostać kompleksów więc kariera jak Pedro to półka bardzo wysoko powieszona i pisanie że "co najmniej" jest co najmniej nie na miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?