4

Co mogą mu obiecać nowi prezydenci, nic wielkiego w najbliższym czasie, wiec jeśli ktoś może wpłynąć na Messiego to młode chłopaki które dają nadzieję na lepszą przyszłość.

0

@Avatarr Oczywiście, bo marzyłem że go sprzedadzą a teraz będzie jeszcze trudniej.

0

@FDJ Trincao też ponoć był czarodziejem w Portugali, to że ktoś czaruje w xx niewiele znaczy w kontekście Barcelony.

0

@Pogba Akurat Mingueza też lubi pójść na raz.

0

@NaFazieHitman Ty na serio uważasz że te worki z resztkami płytek są tam specjalnie czy tylko trollujesz, poważnie pytam?

0

@arkasath Było by fajnie, tylko jest małe ale zobaczymy co będzie na PO bo ostatnio było kiepsko.

0

@wsrh27 Czekamy chyba na Roberto chyba że na PO będzie również bieda bo dwa ostatnie mecze było kiepsko.

0

@Coutinho007 Z drugiej strony to trochę śmieszne że skreśliliśmy jakiegoś dzieciaka co pisał takie rzeczy w wieku 12-13 lat nie pamiętam już jak się nazywał a był z obszarów kibicujących Realowi, a nikomu nie przeszkadzało to że podobne wpisy miał jakiś już dorosły Brazol.

0

@Coutinho007 Ok, zgadza się z Brazolem nie wiem czy to starość czy w ogóle o tym nie czytałem.

0

@Doniu814 Kto da ci jakiekolwiek pieniądze za zawodnika który nie gra praktycznie od dwóch lat, to jemu trzeba będzie zapłacić te 10 baniek by odszedł.

1

@Coutinho007 Pisali podobnie? Pierwsze słyszę, Hala Madrit to trochę inaczej niż jeb@ć Barcelonę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 Jakby grał tak jak w momencie przedłużenia kontraktu to nikt by tak nie pisał, to dość proste.

0

@FC1899Barca No 80 spotkań to całkiem sporo więc trochę to dziwi.

0

@itmustbejoke Ja jestem fanem Busquetsa od lat, pamiętam te wojny tu na stronie o Mascherano w pomocy, ale do rzeczy.
Mimo mojej wielkiej sympatii do Busquetsa on w wieku 25 lat całkowicie przestał się rozwijać, co było dla mnie szokiem bo zawsze uważałem że będzie ewoluował w kogoś kto będzie jeszcze ważniejszy dla drużyny w dystrybuowaniu piłki, a on nie dość że nie dokładał do swojego wachlarza zagrań niczego nowego to jeszcze zaczął grywać słabiej. Jego kiepską dyspozycję spotęgowało odejście Xaviego i Iniesty i później pokazało że on potrzebuje wokół siebie określonych typu zawodników. Były w ostatnich latach krótkotrwałe przebłyski ale to za mało by można było go chwalić.

Nigdy za to nie zrozumiem żartów ze sztangą a ludzi ich powielających zaliczam raczej do tych głupszych, bo Busquets jki był chyba większość z kibiców Barcy wie, a wymaganie by w wieku 30+ nagle nabrał masy i przemienił się w taran-przecinak są żałosne.

1

@Pewex A niektórzy tu dalej smęcą o Neymarach i innych gościach co wołali by 10 za podpis.

1

@PatrychoO Zobacz sobie ile zarabia(choć dokładniej zarabiał przed renegocjacjami) ja o tym zapomnieć odkąd sprawdziłem nie mogę.

1

@Criss18Barca Ja nie będę się odnosił do jego liczb bo to trochę skomplikowane skoro nie chce przedłużyć kontraktu, ale to trochę tak ze znów DNA Barcy i podobny przypadek do Pique przesłania trochę te liczby, na pewno ma talent bo by nie było go w MC ale czy zbawi naszą młodą obronę sam będąc dzieciakiem to byłby cud trochę.

0

@cat_r37 Konrad 17 minut kurde weteran.

0

@zombie Został sprzedany a to zasadnicza różnica bo klub inaczej patrzy na wypożyczonych inaczej na swoich , w takim przypadku policz też Albę i Fabsa. Ale ja pytam się o wypożyczonych.

0

@tobiasson92 Wcale się nie dziwię, dobrze wiedzieć czy się to ma a jednocześnie uniknąć konsekwencji.

0

@cat_r37 Santi Ramos Mingo był powoływany i trenował z zespołem.

0

@zombie Usuń bo ktoś jeszcze zobaczy.

1

@PJ777 No na pewno nie przez dekadę.

0

@Coutinho007 No lansowany przez ciebie Werner robi furorę w PL, już ci pisałem dlaczego Duńczyk tu trafił, rozumiem że miał Barcelonie odmówić bo jest dla niej za słaby.

0

@monsterrize Zobacz sobie ostatnie lata ci dyletanci tak się bali sprzedać młodego zdolnego zawodnika nawet jeśli w niego nie bardzo już wierzono bo może gdzieś odpali że ciągle były tylko zabawy w wypożyczenia, wiadomo że to nie to samo i nic nie ma z tego klub i mało zawodnik. A ci sprzedani ogólnie lepiej na tym wychodzą.

3

@wonsz_w_pomidorach Ok rozumiem teorię, tylko podaj mi nazwisko które powędrowało na wypożyczenie i Barcelona na tym później SPORTOWO zyskała w postaci zawodnika na kilka lat nawet 12-13 zawodnika.

0

@cat_r37 W sumie jeśli liczysz Konrada to zawsze możesz liczyć kolejnych młodzików z BB, bo to nie będzie zbytnie nadużycie.

0

Fajnie tak pisać o wypożyczeniach tylko co one realnie dają zawodnikom Barcelony? Jakieś wyjątki bo ja sobie nie przypominam.

0

@Janiama Widzę że ci się odmieniło bo nie tak dawno snułeś teorię spiskową ze puig z agentem szykują się do odejścia za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?