0

Fajnie tak pisać o wypożyczeniach tylko co one realnie dają zawodnikom Barcelony? Jakieś wyjątki bo ja sobie nie przypominam.

0

@Janiama Widzę że ci się odmieniło bo nie tak dawno snułeś teorię spiskową ze puig z agentem szykują się do odejścia za darmo.

0

@cat_r37 Trincao i Konrad to też podchodzą pod tą kategorię raczysz żartować.

1

@Prezes_sycylijczyk Będą ale w FM Pesach i Fifach no i na LR rzecz jasna.

1

@Dembouz1899 Laskowski potem Wolski i długo długo nic...

2

@michal26 Ja uważam że tego co zrobił Messi też nie należy bagatelizować bo zafundował klubowi prawdziwe trzęsienie ziemi.

@Coutinho007 A to Duńczyk jakiś weteran? To rewolucja i to wielka, do tej pory wymiany pokoleniowe serwowane przez Bartomu paliły na panewce.

0

@Eryx_10 Robero tam będzie grał w razie potrzeby, ewentualnie Migueza dopiero Puig.

0

@Szpenser Trochę nie równe porównanie jedni bazowali na świetnej serii książek a jak się skończyły to była bieda, mieli kosmiczny budżet dzięki czemu zatrudnili kilku świetnych aktorów, kasa na efekty kostiumy, moim zdaniem porównywanie nie sprawiedliwe.

0

@tristan87 Im się to zwyczajnie opłaca.

1

@Gaz Raz, podaje osoby z pewnym ciężarem nazwiska a potem musi prostować że nie do końca jest tak jak w słowach pierwotnych(i nie jest to tak jak podajesz). Dwa, podaje kandydaturę po czym ją kasuje bo nie sprawdził kogo lobbuje. Zwalnia trenera z czystą kartą w trudnej sytuacji klubu bo nie pasuje mu do narracji czyli szkodzi klubowi. Prawda jest taka że w dwa miesiące prze-trzaskał połowę swojej ponoć pięcioletniej pracy.

3

@Gaz Tylko że trzy szybkie wpadki pokazują że te pięć lat było zmarnowane.

@Kizo Laporta, już się sprawdził w trudnych warunkach więc nie jest kotem w worku jak font, do tego jego znajomości w świecie piłki bardzo się teraz Barcelonie przydadzą.

0

@Fenelon Po co kupować dwie 10 za ponad 200 mln skoro masz w składzie najlepszą?
Jest to winą Bartomeu bo raz to co wyżej dwa Antek średnio nadaje się jako ŚN a tam był kupowany, dwa Coutinho miał zastąpić Iniestę co trafnie podsumował Jurgen. Tak więc Bartomeu i jego ekipa przewaliła mnóstwo kasy na transfery których nie rozumieli za te pieniądze można by kupić pół-tuzina klasowych młodych zawodników, albo żartobliwie i pod publiczkę ze 100 Perdi'ch

1

@ferdas_rawa ..." kto rozsądny wystawia 3 obrońców"..... większość trenerów na świecie wystawia nawet 4.

2

@puyol_presidend5 A gdzie ty widziałeś w ostatnich latach tiki-takę bo na pewnie nie w wykonaniu Barcelony. Ludzie ten styl i nazwa której nienawidził Guardiola nie opiera się tylko na ilości podań, jeśli tego nie rozumiecie to się nie wypowiadajcie.

Równie ważny był pressing wymiana pozycji gra w trójkątach z pierwszej piłki, płynna zmiana tempa, nie ma to jak wszystko spłycić i wyśmiewać na podstawie tych parodystów zaliczających 100 podań w poprzek i zero do przodu.

1

@Nocturno Newsweek 42020 Artykuł głównie o tym jak cukier niszczy mózg.

W 2019 r. na łamach "Annual Review of public Health" Naukowcy z University of Chicago opublikowali wyniki obszernego badania dotyczącego wpływu podatku cukrowego na decyzje konsumentów. Podatki skutecznie zmniejszyły zainteresowanie napojami słodzonymi . W Barkley w Kalifornii, gdzie obowiązuje od 2015 roku, po roku ich sprzedaż spadła o 9,6 proc., wzrosła zaś sprzedaż wody butelkowanej o 15,6 procent.

Na Węgrzech gdzie podatek wprowadzono w 2011 roku, spożycie słodzonych napojów zmniejszyło się o 19% w porównaniu z latami poprzedzającymi wprowadzenie podatku.A w Meksyku juz pod koniec pierwszego roku obowiązywania nowej opłaty o 12 proc.


0

@Avatarr I kto ci da za niech godziwe pieniądze w czasach pandemii?Istnieje coś takiego jak amortyzacja. Do tego wszyscy wiedzą że Barcelona jest w nieciekawej sytuacji i każdy będzie chciał to wykorzystać. Następnie malo kto chce z Barcelony odchodzić a jak już to trzeba im za to płacić na co też pieniędzy nie ma.


No i najważniejsza kwestia jak chcesz przekonać zawodnika do odejścia i go sprzedać w 6 dni?

2

Ale to zestawianie obecnej kadry do tej Guardioli i pisanie o tych 8:0 które notabene zdarzyło się trzy razy a nie trzydzieśc to nawet śmieszne nie jest.

0

@Avatarr Ta a pieniądze na odprawę to wyłożysz ty jak rozumiem.

0

@eckov W Newsweeku był wywiad z byłym pracownikiem i mówił że dwa razy na pasku wylądował jego trollowy żart rzucony na poczekalni w palarni.

3

@RudY Aleś trafnie podsumował :)

2

@Coutinho007 Dlaczego? Jak wyłoży ze swoich tak ze 150 mln na sponsoring klubu to można się pytać MC.

0

@socha No ile razy Barca Guardioli zdobyła 8 bramek. Barca Gaurdioli miała troszkę ociupinkę delikatnie lepszy skład.

1

@Comentateiro Nigdy nie będzie bo nie wychowamy w jednym rzucie tylu wybitnych zawodników mogących tak gra w piłkę , a podobnych kupić się nie uda.

0

@zorf @PatrychoO @ranger3120 Campo de Fútbol de Vallecas stadion Rayo też się kwalifikuje.

0

@friedrich On akurat słynął ze strzałów z dystansu i z wolnych.

0

@Volk Deco nie był przed Xavim no i nie nazwał bym go Portugalczykiem.
Deco to rozgrywającym był ale w Porto, podobna sytuacja co z Rakiticem.

Najbliższy prawdy czyli archetypu Xaviego bo chyba o to pytasz byłby Guardiola i Amor czyli piłkarskie pierwowzory ze szkółki.

0

@NaFazieHitman Strasznie surowi jesteście dla dzieciaka 20 lat i musi być w formie.

0

@arasz1819 Raz, nie chodzi o 18 osób* bo jest tego sporo więcej .
Dwa, musi to służyć temu by to nie eskalowało.
Trzy żeby komuś dać to komuś musisz zabrać, te śmieszne kilkanaście osób a właściwie ich brak mogło by sparaliżować niejeden szpital.
*Dziwienie się że symbole opozycji które walczą aktywnie z pisem przejdą suchą stopą to tym chamstwie jest naiwne.

0

@leomessi1710 To że ktoś błyszczy w xxx nie znaczy że poradzi sobie w Barcelonie przykładów ostatnimi czasy nie brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?