0

@czar007 Cou w Bayernie był rezerwowym, a co do wydawania kasy to ni Bayern ni żaden inny klub nie zdecydował się zakupić tego zawodnika, więc pisanie że cokolwiek udowodnił to teksty dla ludzi którzy nie monitorowali jak wyglądała sytuacja w Bayernie. Zresztą to że ktoś jest crackem w xxx nie znaczy że będzie dobrze grał w Barcelonie, przykładów z ostatnich lat nie brakuje.

0

@Marcel99 Jak nie wierzysz to zobacz ile zarabiał Roberto przed pandemią.

0

@AmigoBlancos Adriano, to był kapitalny napadzior który do tego posturą wzbudzał lęk w obrońcach rywali.

0

Font niby plan układał latami, a tu spore wpadki i duże zagęszczenie w krwi tego mitycznego DNA na które wielu jest już uczulonych, a wydaje się że to nie koniec i zbawicieli z dna Barcy z pod jego skrzydeł poznamy więcej, bo to prosty przepis na pewną pule głosów.

0

@Cobra303 Jak to już ktoś napisał jak trenerem ma być wynalazek albo trener trzeciego sortu to Xavi wydaje się super rozwiązaniem, czyż nie?

0

@Avatarr Miny Puiga które tak rozbawiły LR mogą pewne rzeczy sugerować.

3

@Moderacja Dembele jest już zdrowy więc nie zapeszajcie i usuńcie go z listy kontuzjowanych.

0

@Witam Do czasu jak klub będzie stać na jego zwolnienie czyli do końca kontraktu w 2023 roku.

0

@JarekS 1 Deloitte ma dostęp do tego co chce im udostępnić klub, ekipa Bartomeu nie należy do transparentnych. Gdyby dostęp do tych danych był taki prosty to nie było by żadnych problemów z ustaleniem kontraktów graczy i pewne sumy nie były by niespodziankami które wyskakują dopiero po pewnym czasie.
2. Kandydaci na prezydentów nie otrzymali danych o czym był tu wywiad z Tusquetsem i nie widziałem żadnych które by to zmieniały, więc jeśli Laporta nie ma szpiega w księgowości co nie jest wykluczone to opiera się na domysłach albo danych za jego prezydentury które obecnie nie są wiele warte a tak to chyba wygląda bo ostatnio właśnie przywoływał dawne kontrakty odnosząc się do słów Tusquetsa.

0

@Mow_mi_Douglas No tylko problm jest taki że pierwsza trójka chciała by na boisku robić to samo i razem na murawie nigdy nie pokaże swoich najlepszych wersji, ja tam uważam że to młodzi mogą coś zawojować, a pokładanie nadzieji w Coutinho nie ma racji bytu. Mamy przeciętna pomoc z nadzieją w postaci Pedriego i młodziutką obronę która wali babole i jest alba.

0

@horang Messi w formie sam nam to 4 miejsce da.

@messi564 Nie rozumiem tej waszej fiksacji tym Garcią i Depayem jeszcze ten Depay w miarę ale ja tam wolę prawdziwą 9.
Musiał by być geniuszem skoro wszystkie kluby wiedzą że w czerwcu trzeba ciąć budżet płac do tego nigdzie takich pensji nie dostaną więc żeby odeszli trzeba im wypłacić pensję. Skąd Laporta w sezonie covidowym ma wytrzasnąć 150 mln?

1

@Comentateiro Z tego co pamiętam w roku gdy Messi walnął 91 goli też nie strzelił kluczowego karnego to kogo to wina trenera czy Messiego a 91 goli to kogo zasługa?

3

@Kwiatek67 No i zostanie Pedri, a za kasę z ww panów można wzmocnić palące pozycje.

2

@JarekS Skąd te dane niewiele osób ma wgląd w kontrakt Messiego ty masz i do tego jeszcze wiesz ile dodają sponsorzy, czyli masz większa wiedzę niż kandydaci na prezydenta, LR zawsze bawi.

0

@Seledynowy Jak Messi będzie w formie to spokojnie.

0

@Dani13 I od razu to odszczekał. A dokładniej jak to ostatnio bywa źle zrozumiany został. No nie mają 5 mln na Depaya więc ja wcale nie byłbym spokojny.

0

@Criss18Barca Nie, bo raz komisja zarządzająca nie może go zwolnić, dwa nie stać klubu na rozstanie.

0

@Krzywy95 Nie no nie zapominaj że Alba miał za EV świetny jeden sezon, był etap z Paulinho do czasu jak go rozczytano, no i najważniejsi zawodnicy byli młodsi, Holender ma dużego pecha bo nie dość że dostał średnią kadrę z wypalonymi weteranami to jeszcze trzęsienie ziemi zafundował mu Messi, rozstanie z Suarezem czy Rakiticiem mimo iż słuszne też miały wpływ na szatnię bo to normalne.

2

Widzę sporo komentarzy o zwolnieniu Koemana, z tego co sprawdziłem to kontrakt do 2022 więc moje pytanie skąd fundusze na rozstanie, chyba że Holender zrezygnuje z bajońskiej odprawy na pożegnanie od Bartka bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewa się braku hojności tego wizjonera rozbiórki.

0

@Kurkmen Bo staliśmy się zakładnikami fenomenu Guardioli każdy chce znaleźć swojego. Trochę nie patrząc że on sam miał dużo szczęścia z kadrą.

@Coutinho007 Jurgen się wypowiadał że on Barcelony grającej w Cruijff'owskim stylu by nie chciał prowadzić bo to nie jego bajka.

1

@Comentateiro No a kiedy ostatnio Barcelona zatrudniła trenera z sukcesami w Europie, Rijkaard się udał Pep się udał, Lucho to też nie była wielka trenerska kariera. Nie wiem czy oni na siłę szukają dosłownie i w przenośni swojego trenera czy ktoś tam z drugiego rzędu tym wszystkim kieruje i uparł się na pewien model.

0

@FC1899Barca Zapomniałeś że opłacamy jeszcze ich pensje bo w innym wypadku nie odejdą.

0

@FC1899Barca A co to on ich nie widzi na treningach i nie wie na co ich stać?

0

@Tomo_95 To czemu ten cou w Bayernie był rezerwowym a w LM grywał ogony, chyba że Flick to też parodysta.

0

@Pawelsky Znajdź sobie porównanie Jurgena odnośnie Iniesty i Cou.

0

@dawinho80 Fajnie fajnie a pod kogo jest ta drużyna ustawiona?

0

@Avser No Messi jest słabym kapitanem. Poza tym jak ma wyglądać drużyna która jest ustawiona pod jednego zawodnika bez tego zawodnika?

0

@Beztroskii Ej nie psuj im zabawy oni chcą nałapać herbików a ty tylko marudzisz.

0

@Avser Nie zrozumiałeś w ogóle, czy odpuszczają mecz, spacerują, że Marc ma mieć wpływ na ich zachowanie?

1

@Avser A co spuścili głowę i spacerują po murawie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?