Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie tam w ogóle te wasze żarciki że bez Messiego lepiej nie gramy nie śmieszą. Muszę was rozczarować takie wyjęcie kluczowego zawodnika i u łożenie na nowo drużyny nie trwa 2 tygodnie.
2
@doc "Zawodnika lokalnie wytrenowanego lub ‘wychowanego’ określa się jako takiego, który niezależnie od swojej narodowości, trenował w danym klubie lub innym klubie należącym do tego samego narodowego związku co najmniej przez trzy lata pomiędzy 15., a 21. rokiem życia"
Więc nie ma statusu wychowanka.
3
@Firestone No pique też nie nazwiesz topowym piłkarzem, bo on miał nawet większe problemy ze spóźnieniami niż Francuz.
0
@ShinobiQWE Nie ja cię nie namawiam żeby nie iść , nadmieniłem tylko że mnie zawsze udawało się pozbyć bez interwencji osób trzecich, ale w twoim przypadku to może być coś co samo nie wyjdzie.
0
@ShinobiQWE Ja miałem kilkukrotnie takie przygody, kup krople i mruganie oczami. Ja ani razu u okulisty nie byłem bo zawsze pomagało.
0
@patry295 Co rozumiesz pod pojęciem czystki, ja bym go nie użył w kontekście wygaśnięcia licencji.
0
@Szpenser A na dyszce w Barcy biega sobie osiemnastolatek.
7
@NaFazieHitman Np: "Jak Mateusz Morawiecki uwłaszczył się na gruntach kościelnych".
1
@Zeptere Fakty to były takie że ci goście spacerowali po murawie ze spuszczonymi głowami gdyby Bayern musiał im strzelić 12 goli to by to z łatwością zrobił, dla mnie faktem jest za to to że Flick potrafił odbudować kilku zawodników Bayernu a Coutinho mu się nie udało. Jeffren potrzebował 3 minuty by strzelić historyczną bramkę Realowi to fakt cóż to musił być za crack a nie czekaj.
Nie wiem czy zaczniemy grac lepiej bez niego ale marnowanie na niego minut jest bezsensowne skoro na jego pozycji mamy najlepszą 10 w historii a do tego więcej od niego zespołowi daje dzieciak czy słabiutki francuz. Sprzedać zapomnieć, Jurgen trafnie ten transfer podsumował a to gość który najlepiej zna Brazola.
0
@LatajacyHolender No chyba inaczej rozumiemy określenie crack. FC Barcelona przez następne 10 lat nie będzie miała 50 mln na zakupy przez następne 10 lat. ok.
0
@Nozyk Dla mnie jesteś Najmanem przykro mi.
6
@Zeptere Ale on w Bayernie był rezerwowym w LM grywał ogony, to że strzelił tragicznej Barcy 2 gole i zaliczył asystę nic nie zmienia w kontekście jego formy, może gdyby to były jakieś superważne bramki.
1
@MigcampistaCesc Samo to że czołowy zawodnik z PL zagrał kilka dobrych meczów w Barcelonie już klasyfikuje go jako słaby transfer, dodając do tego kwotę , dla mnie najgorszy transfer w historii klubu bez dwóch zdań.
0
@AlexDark00 O ile zostanie w klubie.
@Murazor Tak to co piszesz jest prawdą, tylko leczenie 12 lat temu a obecnie wygląda trochę inaczej w klubie więc i kontakt z zawodnikami inny.
Ale zestaw to z Barcą w 2021 roku: Pique nie wiadomo, Umtiti do odstrzału a nawet jeśli to większość czasu spędzi w katarze na leczeniu młodemu zostanie Lenglet a ten nie wygląda ostatnio zbyt dobrze zresztą gdzie mu tam do zawodników wymienionych przeze mnie.
Pique mógł się kilka lat ogrywać przy Puyolu nawet jeśli założymy że pique zostaje to na ile max 2 lata do tego ta kontuzja jeszcze bardziej wszystko komplikuje.
0
@LuisSalvano Piszesz jakby ten Depay to był jakiś super crack i rasowy napastnik, a tak nie jest.
0
@FioletoweOczy Pique miał Puyola Marqueza i Millito naprawdę miał się od kogo uczyć i był na spokojnie wprowadzany do składu ba wręcz urazy Argentyńczyka mu to ułatwiały, w obecnej Barcelonie Garcia będzie musiał grać od razu i to na wysokim poziomie bo nie ma miejsca na kolejne straty punktów.
Różnice są jeszcze takie że o ile występy w Manchesterach są zbliżone na korzyść młodego to Pique zaliczył też cały sezon w Saragossie. Więc zestawianie ich dla mnie nie ma sensu bo jedynie co ich łączy to to że wracają z wysp.
6
Kurde ile Pedrich można by było kupić za takiego Coutinho nawet jakby wypalił tylko co piąty to i tak te pieniądze nie były by wywalone w błoto jak na Brazylijczyka, szkoda że to nie do końca takie proste.
0
@Borneo A czy ja gdzieś napisałem że Chiny się nie szczepią, napisałem tylko że większość Azji radzi sobie z convidem lepiej niż reszta świata bo to kraje z bardzo zdyscyplinowanymi obywatelami.
1
@Rewolucja123 @barteq
Opta defines a key pass as “the final pass or pass-cum-shot leading to the recipient of the ball having an attempt at goal without scoring.”
In addition to assists, the key pass metric is a telling way of determining which players generate opportunities for teammates.
Wedle squawki
Technically, key passes are a pass leading to a shot that does not result in a goal.
Chances created are defined as key passes + assists.
However, often now key passes carry the same definition as chances created as it's usually always better to include assists.
Whoscored
Key Pass
- The final pass leading to a shot at goal from a teammate
FM :)
Second Assist/Key Pass. A pass/cross that is instrumental in creating a goal-scoring opportunity, for example a corner or free-kick to a player who then assists an attempt, a chance-creating through ball or cross into a dangerous position
Jak widać zdania ekspertów są podzielone :)
0
@michal26 Przecież nie tylko Chiny sobie poradziły większość Azjatyckich krajów bardzo dobrze sobie radzi, tylko że tam realia wyglądają trochę inaczej a w Chinach masz momentami si-fi odnośnie szpiegowania i kontrolowania obywateli.
0
Ten klub od dawna ma poważne problemy na wielu płaszczyznach funkcjonowania, żadna z ww opcji nie była przysłowiowym gwoździem do trumny, choć problemy finansowe nim będą bo wiele problemów można szybciej rozwiązać mając fundusze, pozostaje liczyć że nowy prezydent będzie wypalał gorącym żelazem czarne owce i nieudaczników którzy rozpanoszyli się w klubie a jest tego naprawdę sporo.
2
@kamilop nie dalej niż 400 lat temu kościół twierdził że tęcza to znak od boga, ja ją sobie robię wężem ogrodowym.
0
@Yosemite Masz kiedyś zarchiwizowałem żeby nie zaginęło
https://www.docdroid.net/MvSipqs/tysiak-pelego-spfc-blog-polonesa-bloogpl-pdf
2
Nie wiem czy warto ale fani rapu o 00:55 Prosto z Compton
na tvn7
0
@Quavosk https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
1
@kubinho1032 Brak marudzenia i brak wypłaconych premii czy to za trofea czy awanse w rozgrywkach.
1
@NaFazieHitman Tylko tak właśnie wygląda hodowla, wybierasz łagodne osobniki by je oswoić, kiedyś krowy to były potwory i całe plemię musiało ryzykować życiem by je ubić, teraz krowę prowadzić może dziecko.
0
@DonAndrzejos Pedri, jak na razie młodziak daje dużo więcej niż ww panowie.
0
@BARCA_FOR_EVER On nawet krytykom nie zamknął, hejterom by zamknąć musiał by jeszcze z pięć ważnych bramek strzelić, bo tyle co najmniej zawalił.
1
@IronSanHybrid @VamosRakieta Dla mnie to powtórka z końcówki ostatniego meczu 4231 i Migueza w pomocy.