Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x No ok ale gdzie miał grać jedynymi opcjami tj słabiej obsadzonymi pozycjami to ŚO i LS na innych był za slaby na konkurencję.
1
27 lat wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza a większość w tym ja jego dawny fan postawiło na nim krzyżyk.
0
@mr_robot No Roberto nigdy jakoś nie przekonywał w pomocy własnie dlatego wylądował na PO i kilku innych pozycjach, zawsze go ceniłem i uważałem za pożytecznego, tylko ta pensja. Można spróbować jak nie wyjdzie to trzeba poważnie renegocjować kontrakt a może i pożegnać.
0
@Kurkmen No ja bardziej nie rozumiem zakupu Coutinho to najbardziej podobny do Messiego zawodnik tylko że dużo dużo gorszy, do tego ni to prawdziwy skrzydłowy ale jeszcze gorszy pomocnik do 433 k o czym mówił sam Jurgen. Do tego to chimeryczny zawodnik a mimo łatki wielkiego talentu tylko w live go objawił wiec to był ryzykowny ruch.
0
@Comentateiro Nigdzie tak nie piszę, piszę o dominacji i o tym że również w styczniu Barca była w czołówce a to fakty. Ja tej twojej ekscytacji nie odczuwałem Barcelona była pewną ekipą z wybitnymi indywidualnościami które przechylały szalę, a od kilku lat to nudna ekipa pieczołowicie kolekcjonująca punkty. To teraz czuję wreszcie ekscytację bo idzie nowe , i ja nie jestem z tych którzy widza winę tylko w trenerach i działaczach, niektórymi twarzami z szatni jestem już zmęczony i wolę pooglądać młodych. Dla kogoś to może być niezrozumiałe ale to nie mój problem.
0
@Nocturno No ja widziałem badania które to udowadniały, jak sobie przypomnę w której gazecie to ci podam.
1
@Comentateiro Serio tak to odczuwałeś? Ostatnie kilkanaście lat to była dominacja Barcelony na krajowym podwórku i jakoś nie mogę sobie wyobrazić by kibic Barcelony w styczniu siedział jak na szpilkach i podliczał punkty, w ostatiej dekadzie barcelona poza tym sezonem tylko raz była poza podium między 12 a 17 kolejką. Do tego podliczanie punktów w styczniu.
0
@IronSanHybrid Z tymi pandami to zabawna sprawa wiele rządów jest szantażowanych że jak nie to panda wraca do domu :) Ostatnio tak było z Francją.
0
@Bodybuilding Akurat Polacy a szczególnie Polki też są w czołówce europejczyków bez ruchu, więc niewiele to zmieni.
0
@DonMatteo901 Z drugiej strony ktoś mógłby być zdziwiony że kogoś dziwi i oburza nepotyzm kolesiostwo i przekupstwo w polskiej służbie zdrowia.
0
@Prezes_sycylijczyk Pamiętaj że duży bęben to też oznaka dobrobytu.
2
@Damian11 Z tego co widziałem to Polacy są już w czołówce otyłości co gorsza w Polsce przyrost jest dużo wyższy niż na "zachodzie".
1
O jaka piękna narracja, przegramy ale z honorem a wygrany to już nie wiadomo, ale pewnie nie.
0
@eckov A pensje i premie policzyłeś? Sam łysek zawoła 20 piłkarz na pewno powyżej 5 i już ci winduje cena do 100. No i budżecik na pensję kto będzie chciał odejść bez odprawy jeśli w ogóle. Tak głośne nazwisko z takim agentem nieosiągalne w najbliższych dwóch okienkach, bez fajnych sprzedaży a raz wszyscy wiedza jak wygląda sytuacja Barcy, dwa wspomniane niechętne do odejścia nazwiska, trzy brak pieniędzy zarówno na zakup jak i pensję.
0
@Herato @MESSIah16 Do tego większość bramek Ronaldo zaliczył do 23 roku życia, ta statystyka mnie zszokowała.
0
@itmustbejoke Myślę że nawet kopacze w dużo gorszych ligach mają bardzo dobrze, taki kolo z Polskiej drugiej ligi ma niekiedy więcej z tego finansowo niż mistrzowie świata czy olimpijscy w swoich dyscyplinach.
0
@IronSanHybrid Widzisz misiu ty tego nie wiesz ale te słowa nie padają przypadkowo dziś moja babka mi uświadomiła ze Janda Krystyna powiedziała kiedyś że sr@ na polskie obywatelstwo(nie udało mi się tego potwierdzić), więc ten przekaz jest jasny dla ludzi obeznanych.
1
@Bezi https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706 tu sobie jeszcze zerknij skoro się nie znasz.
0
@Messibestplayerintheworld Mnie bardziej na tą chwile interesuje co myśli o tym jego ojciec.
3
Jedyny minus to taki że się go nie sprzeda, bo na boisku i tak był częściej niewidoczny niż widoczny.
0
@A_Gomesinho_21 Najsmutniejsze jest to że Lucho zrozumiał że nie da się grać jak za Guardioli mając w składzie Xaviego i Iniestę a inni wciąż wmawiają kibicom że to jest możliwe bez tych zawodników.
To było fajne za LE bo MSN robiło kolosalną różnicę ale było też zwiastunem zmian, za EV było już sporo gorzej bo nie było zastępcy dla Neymara a i cała kadra się starzała, do tego praktycznie wszystko zależało od Messiego odnośnie gry ofensywne, co skutkowało tym że gra Barcelony jest przewidywalna dla laika. Koeman słusznie robi bo ten przepis już się wyczerpał a zanajoma kadra!!! Jest jeszcze starsza, a że dla niektórych ta wymuszona wymiana pokoleniowa trwa za długo to inna sprawa.
1
@Bykunn https://fanboy.pl/
1
@xBoMBoWiECx A co tak naprawdę pokazał ten Dest ot dobry PO po prostu. Coutinho też przeceniony, Trincao i jego wycena również szokują, choć wiadomo że napastnicy tylko z racji pozycji startują z wyższego pułapu.
Mnie tam dziwi że Pedri jest tylko o 10 baniek droższy niż Puig i alenia.
0
Wywiad na żywo z prof. dr hab. Zbigniewem Gaciongiem to był prawdziwy hit i uczta dla każdego wielbiciela teorii spiskowych, nie zabrakło też fantastycznych głosów z tła. Polecam każdemu sobie obejrzeć, bo choć sam przeróżne teorie spiskowe wyśmiewam to po takich cyrkach mnie te ludzkie słabostki mniej denerwują..
0
@Coutinho007 Niestety ale żadnego klubu nie stać by aż tylu tak sowicie opłacanych zawodników odsyłać na ławkę i trybuny. Nie dziwne jest też że nie palą się do odejścia, świetne miejsce do mieszkania doskonała płaca a i na odwal można pracować. Można tego nie akceptować ale tym ludziom trzeba będzie zapłacić by się ich pozbyć.
1
@ShinobiQWE Powiedz to Edycie górniak, potem steczkowskiej i innym celebrytkom które udają piosenkarki.
1
@IronSanHybrid Ja sobie oglądałem na kino Polska Muzyka listę 100 największych Polskich przebojów, może coś fajnego wyłapię a tu na 85 albo 86 twój sławomir.
0
O której Kevin sam w Sylvestra?
0
@czar007 Patrząc jak odbudował zawodników Flick to z Cou poszło mu średnio. Znów się nie zgadzamy kilka klubów wydało zbliżone pieniądze do 80 oczekiwanych przez Barcelonę, a taka Chelsea wydała 81 na 21 latka i dwa razy po 50 mln, na pewno nie mieli by problemów z zakupem Coutinho gdyby rzeczywiści grał tak wybitnie jak uważasz, wydaje mi się że jesteś kolejnym z ludzi którym dwa gole i asysta przeciw tragicznej i spacerującej Barcelonie przesłoniły cały sezon Brazylijczyka.
0
@Tomek54321 Dochodzenie do siebie po urazie to dużo cięższa praca niż mecz i treningi.