0

Jak na razie to niestety ale nie szatnia broniła Messiego a byli zawodnicy którzy mają z Barto na pieńku.

0

@BarcaInfo Za sentiena był nowy gość od przygotowania fizycznego Fran Soto.

0

Czyli na tą chwilę Bolek wyprzedza Lolka, zobaczymy co dalej. Wiem że nie ma na rynku gościa podobnego do Alvesa i nie ma kasy więc PO na poziomie trzeba będzie sobie wychować.

1

Niech gość który za to odpowiada ponosi ryzyko, jeśli chce tych graczy to znaczy że są mu potrzebni a płakanie o Thiago jest śmieszne, bo nikt tu nie wie czy on sam chciałby wrócić.

1

@MJW Nie wiesz po co są socios? Wotum jest niepotrzebne tak naprawdę bo już za pasem nowe wybory i te kilka tygodni nie zbawi klubu a wywołają tylko kolejne komplikacje.

0

@vukoo1 A ja wolę biegających magików niektórym się chciało i o dziwo najlepsze lata tego klubu to oni wybiegali.
Czemu magik z Barcelony obecnie w Bayernie przegrywa z gośćmi którzy nigdy nie zrobią tego z piłką co on?

4

@senri Jak dla mnie Superpuchar Hiszpanii to jest trofeum a takowy zdobyliśmy w sezonie 13/14 więc nie jest tak samo.

0

@vukoo1 Bez biegania dostajemy czwarty rok euro-przekop, możesz mieć największych magików na boisku, jak zrobią 10 km mniej na murawie to nie wygrają, w przeciwieństwie do Coutinho Xavi i Iniesta się nie oszczędzali.

0

@Demo211 Nie widzę żadnej drużyny w 2020 roku z dwoma spacerującymi zawodnikami, nawet jeśli Antek nabije dodatkowe km. Jurgen doskonale podsumował pomysł wkładania Brazyliujczyka w buty Iniesty.

0

@FC1899Barca Rzeczywiście do tej Barcelony pasuje, myliłem się jak pisałem ze nie.

1

@IronSanHybrid Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to że więźniowie jacyś tacy jaśni(ciekawe czy celowo), no ale chyba mam ukrytego rasistę w sobie.

0

@vukoo1 Jak wyżej argument absurdalny. Po za tym to dość pokraczne i szydercze przekręcenie tych słów:

„Wszyscy trenerzy mówią o ruchu, żeby dużo biegać i pracować. Ja mówię: nie biegajcie aż tak dużo. W piłkę nożna gra się mózgiem. Należy znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, nie za wcześnie i nie za późno.”

~Johan Cruyff
Akurat jeśli chodzi o pressing to Holender bez niego nie wyobrażał sobie piłki, więc za spacery ze spuszczoną głową na pewno by nie chwalił nikogo.

2

@Bykunn Był lepszy. Z podupadłego klubu znów stał się wielkim w strefie finansowej Laporta również uratował klub. Tak miał genialne pokolenie piłkarzy i niesłusznie zbierał pochwały za la Masie(wychowankowie za jego kadencji raczej świata nie podbili) ale robił a właściwie jego ludzie robili dobre transfery.
właściwie zestawienie jego i Bartomeu to odwrotność jeden zastał drewniany dom a zostawił złoty pałac, drugi zostawi starą szopę.

1

@vukoo1 No będą razem spacerować po boisku, świetny pomysł na drużyny w 2020 roku.

0

@Coutinho007 Kiedyś policzę ile procent zmian to było zmiana na pozycji LS

1

@PatrychoO Teraz każdy transfer z klubu zawodnika z puli niechcianych po odejściach Rakitića Luisa i Vidala będę traktował jak sukces, bo to będzie sukces. Choć muszę przyznać że zastanawia mnie że niektórzy zwijają manatki mimo iż z ich perspektywy w styczniu mogli by robić co chcą.

0

@Maker0 Pamiętam niektórzy nazywali go fanaberią Pepa a fani Toure strasznie zawodzili nad losem swojego idola.
O kurcze nie wiem jak mi umknęło że miał być typowany do pierwszego składu, coś dziś jestem rozstrojony.

0

@Tatazolwinia Tak to znaczy że lubią stare panienki :)

4

Jak Dembele będzie zdrowy to zdziwił bym się gdyby nie był podstawowym zawodnikiem.

0

@Ghotti Bo można go wykorzystać do ocieplania wizerunku, dodatkowo ci ludzie boją się sprzedać kogokolwiek bo gdzieś może odpalić lepiej bawić się w wypożyczenia.

1

@Bogan Jabłko Szatana :)

0

@Danny Gaucho To było nie fair Danny.

0

@Nano22 Nazywano go tak bo poprawiał wiele rekordów w piłce juniorskiej należących do Argentyńczyka więc to porównanie nie było takie jak to przedstawiasz tylko nawiązywało do lat juniorskich.

2

@Maker0 Busquets 08/09 19 lat. Starszy ale impakt na drużynę większy od Ansu i w przeciwieństwie do niego nie był beneficjentem kontuzji tylko wygrał miejsce u trenera z nie byle jakim rywalem.

2

@Hrzan Przypadkiem OL to nie prawdziwy potentat w kobiecej piłce z najlepszymi zawodniczkami?

0

@RomanHoffer Nie pamiętam już dokładnie co mówił ale Kahn poruszał kiedyś ten temat więc poszukaj sobie, on tam rozprawił się z kilkoma mitami na temat bramkarza-kapitana.

1

@Don Lucas Ja uważam podobnie w Madrycie mogą go nie lubić ale kochają pieniądze które się kołlo niego kręcą, więc na pewno nie pozwolili by stracić klubowi bo sami by stracili.

0

A to rodacy Maradony jacyś ostrzy dla Mesiego.

0

@Condemnation To jak chcesz się ich pozbyć? Bo oni nie odejdą jak poprosisz.

1

@4Fabregas4 Z Fabregasem był ten problem ze miał spektakularną jesień i słabą drugą połówkę sezonu, o najważniejsze trofea walczy się w tej drugiej.
Jak ten Ivan tą drużynę rozłożył?.
Thiago miał bardzo ciężko bo konkurencja była zabójcza, akurat dla niego dobrze że odszedł, a co by było gdyby został to gdybanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?