0

@Condemnation To jak chcesz się ich pozbyć? Bo oni nie odejdą jak poprosisz.

1

@4Fabregas4 Z Fabregasem był ten problem ze miał spektakularną jesień i słabą drugą połówkę sezonu, o najważniejsze trofea walczy się w tej drugiej.
Jak ten Ivan tą drużynę rozłożył?.
Thiago miał bardzo ciężko bo konkurencja była zabójcza, akurat dla niego dobrze że odszedł, a co by było gdyby został to gdybanie.

0

@AxelF Wywiad daje pole do insynuacji więc jeśli ktoś uważał że Messi to tyran to dowody w tym tekście zauważy tak działa ludzki umysł.
To samo możemy tu podpiąć pod busquetsa część kibiców też krzyczy co on tu robi a trenerzy swoje, albo kolejni trenerzy to żart albo jednak z możliwych opcji ten Ivan i Sergio są najlepsi.
Oceny redakcji i kibiców są lekko mówiąc kontrowersyjne przypominają mi się sławetne 1 nawet dla graczy będących na murawie 5 minut, ile ludzi ulega wpływowi średniej jaką widzi przy wystawianiu, ilu ogląda mecz jednym okiem, ilu siedzi na LR a oceny i tak wystawia.

Różnica jest jedna my oceniamy efekt, a mem LR że skład się LR nie podoba to wygramy, nie został wymyślony z niczego, to trenerzy widzą wszystko z bliska i to oni mają wpływ my oceniamy tylko co oni ułożyli a nie zawsze układanka będzie złożona poprawnie, po fakcie każdy jest mądry. Ogólnie to jakby napisać że gościa który 1 września napisze się że pep nie wygra LM co faktycznie się wydarzy nazwać większym specem od piłki od Guardioli.
Nie piszę że jest fantastyczny to raczej problem nowych zawodników że nie potrafią Ivana na stałe posadzić na ławie, bo zarówno Arthur jak i de Jong grali poniżej oczekiwać. Posadzić na ławie w taki sposób by on to poczuł że jest sportowo gorszy i nie wiem czy to Messi jest tyranem ale w klubie na siłę grali ludzie bo po prostu dużo kosztowali i tu mam większe pretensje do trenerów niż do tyrana kimkolwiek by on nie był.

0

@Alanooo @Kacper1432 no masz pytania kierunkowe, które podkreślają pewne słowa czy zdania by brzmiało to naturalniej niż gdyby zawodnik w dwóch zdaniach zaczynał wypowiedź od kocham klub.

0

@mekston No jeśli to zwalasz na Dembele świeżo po kontuzji to naprawdę słaba ta drużyna skoro musi ją ratować gość prosto ze szpitala.

0

@Nazio87 Nic takiego nie powiedział, a nawet zdementował te plotki.

1

@malicinho ....Prezes FC Barcelona Josep Maria Bartomeu zadeklarował w czwartek możliwość złożenia dymisji .....

57-latek w rozmowie z dziennikiem "Sport" zaprzeczył tym doniesieniom.
Jak nie widziałeś kwitu albo nie usłyszałeś tego z jego ust to nie powtarzaj plotek.

0

@albi No skoro to było tak oczywiste to jakim cudem było z tą interpretacją tyle problemów(dlaczego przepytywani prawnicy uważali że to klub miał rację), fajnie że ty który całej umowy nie widziałeś wyciągasz takie wnioski bijąc w bębenek wykształcenia.
Skoro było tak fajnie to czemu manewr raka, skąd przekonanie że wygrał by w sądzie jeśli jest margines do interpretacji to w sądzie by nie wygrał na pewno. Strasznie dużo założeń z czapki na korzyść Messiego.

0

@AxelF Nikogo nie wybielam więc łaskawie nie grupuj mnie z innymi i tego typu sztuczki racz sobie darować.
Nigdy nie należałem do fanów Rakitića ale to był świetny transfer, bo drugi Xavi się jeszcze nie urodził a podobnych zawodników było ciężko kupić, zresztą Messi rok wcześniej odciążał Xaviego w rozegraniu, a jako że bronił coraz mniej ochoczo to trzeba było to jakoś balansować.

Rakitić był w klubie za długo, ale przez pierwsze trzy lata nie było w kadrze zawodnika który był by w stanie pozbawić go miejsca w wyjściowej 11.
Denis nigdy nie udowodnił że to ten poziom, trzy mecze średnie jeden dobry 4 złe, na siłę promowany na drugiego Iniestę.
Rafinha którego jestem fanem, krótko zabrakło zdrowia w najważniejszych momentach.
Puig mógł dostać szansę wcześniej ale to gdybanie czy by podołał
Każdy trener wolał Chorwata od wyżej wymienionych wolał też od Gomesa Alenii Arthura czy drogiej wymyślonej zabawki w pomocy Coutinho. No i mamy jeszcze Roberto.
Żart o szantażu były fajne ale fakty są takie że Ivan bił rekordy jeśli chodzi o minuty na boisku, zawsze możemy założyć że ty się lepiej znasz od gości którzy byli na treningach ale ja takich założeń nie lubię.

1

@kobyVeB Nigdy Messiego nie kochałem co nie znaczy że go nie doceniam. Sam określił bym się kibicem Barcelony który ma najmniej sympatii do Messiego na tej stronie co nie znaczy że brałem udział w tym festiwalu przepychanek między diabelskim i anielskim obliczem Messiego jak to te przeciwstawne obozy sobie ustaliły. Ale rozumiem osoby zarówno takie które poczuły się oszukane/zdradzone jak i te z drugiej strony barykady bo niestety dla niektórych Argentyńczyk stał się ważniejszy niż klub a każdy dzień milczenia tylko nakręcał te osoby, ja osobiście nie jestem zadowolony że zostaje te dwa tygodnie to był rollercoaster negatywnych emocji i nowemu trenerowi chyba było by łatwiej bez Messiego.

0

@Sznejk Dla mnie Xavi i Messi nigdy się nie zbliży.

0

@Swistus172 To jak z Messim i jego kontraktem są różne interpretacje :(

1

@xixi Akurat to nie takie proste bo wiele źródeł podaje że klauzule są obowiązkowe, ostanio w tiki-tace Julia podawała swoją interpetacje przepisów że wedle niej nie ma obowiązku. Ale zasadne jest pytanie dlaczego 99% piłkarzy je ma?

22

To były wspaniałe dwa tygodnie Prima aprilis, nie zapomnę ich nigdy.

0

@busquets5 Z tego co widziałem to większość prawników twierdziła że Messi jest na przegranej pozycji inaczej wypowiadał się tylko jeden i prawnicy Messiego.
Jeśli są możliwe interpretacje to Messi w sądzie(hiszpańskim) przegra.

0

@Turio Możesz sobie to na transfermarkt sprawdzić jak również datę rozpoczęcie/przedłużenia umowy.
Depay umowa do 30.06.2021

0

@AxelF A kro miał grać za za niego? Pierwszy sezon świetny kolejne dwa gorsze ale kto miał go posadzić na ławce Denis Gomes?

0

@4Fabregas4 Rakitić w Sevilli to był playmaker a w Barcelonie dopasował się do potrzeb, nie miał problemów z grą o czym trudno powiedzieć o twoich Xavich i Iniestach 2.0 czyli Cou i Arthurze, ciekawe dlaczego. No własnie ile masz zawodników na poziomie zbliżonym do Xaviego i Iniesty, pomijam twoje urojenia dotyczące ww Brazylijczyków.

0

@Lucassito Co ma to mityczne DNA Barcy do nurkowania?

1

@MNFcb Nawet nie widzi, on z pierwszej ręki wie co tam się dzieje.

0

@LukaszJ Przeceniacie te koszulki to są grosze, a osobną sprawą jest to ile z tych koszulek wędruje do kasy bo Messi ma 100% praw do wizerunku.

2

@BlaseR9 A Neymar na plecach przywozi Mbappe.

2

Jak ktoś studiuje psychologię to powinien bacznie obserwować LR od czasu biuro-faksu, to co się tu dzieje to nawet materiał na pracę dyplomową. Nie pamiętam takiego rozłamu tu na stronie. Część czuje się zdradzona, inni idą za Argentyńczykiem do końca, a ja trochę neutralny o ile takim można być widząc co się dzieje.
Wiem tylko jedno tu nie będzie wygranych wszyscy tylko przegrywają.

1

Tylko że to odejście za rok będzie miało już inny wydźwięk niż takie gdyby tych dwóch ostatnich tygodni nie było.

0

@Malina1994 Dodaj do tego wypowiedź Mascherano odnośnie jego zachowania przy remontadzie z PSG.

0

@blazeq Jest Trincão a czy odpali to inna sprawa, na końcówki może być Pedri o ile zostanie Fati taż powinien łapać minuty. Super to nie wygląda ale może to jest kierunek dla klubu.

0

@4drian0 Bo jest specyficznym typem zawodnika który wymaga określonych partnerów by pokazać swoje najlepsze oblicze.

0

@deyna2018 Ja ostatnio tylko radio plus.

0

@lukaszbarca15 No skoro klub bazuje głownie na szemranych transferach a teraz te transfery są ukrócone to tym bardziej takim klubom odbiło się to na portfelach.

0

@Rewq Ostatnio było wesele mojego kolegi byli na nim ludzie wiedzący ze są chorzy, ale mający to w czterech literach, wiadomo jak się skończyło. Dlatego jak z używkami wszystko dla ludzi ale ci ludzie powinni myśleć.Choć jeśli można przełożyć to chyba rozsądniej.

Notabene znajomy opowiedział mi ostatnio opowiedział jak omija się limit, ojciec zamawia 100 na dolną salę, matka 100 osób na górną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?