0

@Pablit Na fałszywej w 4-2-3-1 podobno. Choć słowa o Coutinho budzą moje wątpliwości.

0

@socha To krytykujesz transfer czy długość umowy?

1

@Wilczeq Stanisław Koniecpolski herbu Pobóg, dlaczego wystarczy przybliżyć sobie jego osobę.

6

@tomek256 Amigo$

14

@itmustbejoke Co innego budowanie drużyny bez niego a co innego wyniki drużyny bez zawodnika który robi ci za rozgrywającego, strzelca i który musi musnąć każda piłkę . Nawet przy takiej samej kadrze.

0

@socha Ten Rakitić był jednym z najważniejszych zawodników w drużynie która zdobyła sekstet.
Gdyby Bartomeu przeprowadzał same transfery na poziomie jak ten Chorwata to LM było by znacznie więcej.

25

Przerost formy nad treścią.

Dawniej czekałem na felietony, w tym roku lepiej gdyby ich nie było.

0

@lukaszbarca15 Więc po co wypominasz komuś biliony skoro nie może ich użyć.

1

Szukam bohatera z koronawirusem opłacam wypoczynek w Madrycie ;)

0

@SiSenior Z biegiem czasu upewniam się że najbardziej dostępu do broni chcą ci którzy nigdy jej nie trzymali w ręce, co najwyżej wiatrówkę.
U mnie w jednostce w oddziale specjalnym żaden żołnierz nie miał w domu broni.
Założenie że złodziej czy napastnik odstąpi ze względu na możliwość że cel ma broń jest niezwykle naiwna sama w sobie, po prosu kupi sobie większą (żaden problem szczególnie na wschodzie Polski) a do tego będzie o wiele brutalniejszy chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
No i kolejna kwestia dzieci w domu, w przypadku ataku to gdzie chcesz mieć tą broń pod poduszką? Przecież to jest śmieszne.

0

@lukaszbarca15 I czemu tych bilionów w piłkarzy nie pakują, czemu nie rozkradli Realu Barcelony Bayernu BVB?

0

@PatrykGhost Piszesz jakby to był Semedo a nie Messi w klubie od 17 lat.

0

@macio_944 Ty za to poświęcasz za dużo postów w drugą stronę, też mógłbym napisać ze mnie to bawi. Ale mnie to nie interesuje. Jak to mówią od miłości do nienawiści jeden krok, jedni czują się oszukani inni nieważne co zrobi Messi i tak będą po jego stronie dla osób po części postronnych jak ja to taka niezdrowa naparzanka. Tyle że nie zgadzam się by Messiego puścić za darmo jak tu pisałeś, klubu na to nie stać tylko tyle i aż tyle.

1

@SiSenior Co to znaczy praktycznie każdy, liczby proszę.
Nie bierz pod uwagę wszystkich morderstw tylko zestaw całość do tych użytych z broni palnej.
Broń palna nie służy tylko do zabójstw, daj też statystyki napadów ,rozbojów i daj współczynnik ile jest z udziałem broni palnej.
Jakie trzeba spełnić warunki by broń posiadać w ww państwach.
Niedalekie położenie, to też fajny kruczek Czechy są niedaleko położone Ukrainy i Białorusi, a więcej je dzieli niż łączy.
Ogólnie to rzuciłeś jedną statystykę która naprawdę mało mówi, jak chcesz go tu wypunktować to się bardziej postaraj.

1

@Szpenser Sprawiedliwa? Za rok można go mieć za darmo poza tym ma 33 lata.

0

@MBPluszowy Na to już za późno bo do odejścia za darmo jest za długa kolejka.

0

@Shvedu Guardiola lubi to:
1. 4:0 z Wisłą
2. 0:1 z Wisłą
3. 0:1 z Numancią
4. 1:1 z Racingiem
Podsumowując 4 mecze ze słabymi drużynami 1 wygrana 2 porażki i remis, gdzie byliśmy?

0

@Bykunn Tak jak napisałem wyżej. Po co się wypowiadać ,skoro w tym sporze nie ma zwycięzcy będą tylko przegrani.

0

@pax Po co się wypowiadać ,skoro w tym sporze nie ma zwycięzcy będą tylko przegrani.

0

@jacobFCB Nie do końca za darmo trzeba było jeszcze ich przekonać by odeszli, uścisk dłoni nie wystarczy.

0

@mint Ale mówię o ostatnich tygodniach, była tu plotka że Messi powiedział barto że planuje odejść ale ten to ignorował.

0

@Maciek069 Akurat w przypadku Chorwata i Chilijczyka to był mus bo mają tylko rok kontraktu. Więc albo trzymasz ich w kadrze u puszczasz wolno albo puszczasz wolno za rok. Piłkarzom też to na rękę.

2

Kogoś to naprawdę dziwi, albo oburza?

0

@Bamboleo Oj zapłacił, zapłacił.

0

@Ghotti Roberto wyciąga więcej niż Alba, jakim cudem? Goście z TACTIC GRUP - OROBITG to jacyś cudotwórcy (Reprezentują również Busquetsa)

0

@Peciak Dokładali pieniądze ale to było podobne podejście jak tu obecnie, kreatywna księgowość bo odbijali sobie w pensjach.

0

Ciekawe czy dowiemy się ile kosztowała zgoda na odejście, bo do grudnia by przezimował i byłby w komfortowej sytuacji.

2

Czyli niejako podważa plotki że Messi już wcześniej sygnalizował chęć odejścia ale Bartomeu go zignorował.

1

Ja bym jednak próbował "wyrzucić" z dwóch zawodników bo większość tej mitycznej 13 profesjonalistów Vidala jest skażona euro-przekopem na najwyższym poziomie.

0

@ini_barca Ja bym nie nazwał brakiem profesjonalizmu kogoś kto nie gra albo odstaje poziomem. Co do Brazylijczyka to tak on jest chyba głównym kandydatem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?