Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyli niejako podważa plotki że Messi już wcześniej sygnalizował chęć odejścia ale Bartomeu go zignorował.
1
Ja bym jednak próbował "wyrzucić" z dwóch zawodników bo większość tej mitycznej 13 profesjonalistów Vidala jest skażona euro-przekopem na najwyższym poziomie.
0
@ini_barca Ja bym nie nazwał brakiem profesjonalizmu kogoś kto nie gra albo odstaje poziomem. Co do Brazylijczyka to tak on jest chyba głównym kandydatem.
0
@wroner No masaż nie wiele ci da jak bazujesz na sprintach a w klubie masz treningi dla seniorów. To nie są moje wymysły to jest upotwierdzone.
1
@wroner Przecież to ludzie od przygotowania fizycznego odpowiadają za to co się dzieje.
4
No i wyjdzie na to że ̶s̶p̶r̶z̶e̶d̶a̶n̶i̶e̶ oddanie dwóch zawodników ze starej gwardii będzie sukcesem, po uprzednim zapłaceniu im by odeszli :) Zresztą kto by odchodził 4 euro-przekop z rzędu a problemów nie ma.
1
@wroner Tak bo to są wakacje, a nie ciężka praca przy dochodzeniu do zdrowia, dużo cięższa niż normalne treningi.
0
@Remi70 No jak dyspozycja jednego zawodnika nad tym zaważy to Barcelona jest w czarnej.
0
@michal199500hehe Jak dla kibica Barcelony to hasło kojarzy się z Messim a nie z jego dziedzictwem i historią to naprawdę powinien sobie przemyśleć czy jest kibicem klubu czy zawodnika. Żaden zawodnik nie jest ponad klubem i forma piłkarska tego nigdy nie zmieni.
0
@ini_barca 1.Marc-André ter Stegen
2.Neto 3.Clément Lenglet 4.Gerard Piqué
5.Jordi Alba 6.Júnior Firpo 7.Sergi Roberto 8.Nélson Semedo 9.Sergio Busquets
10.Frenkie de Jong 11.Arthur 12.Ivan Rakitic 13.Arturo Vidal 14.Lionel Messi 15.Antoine Griezmann 16.Luis Suárez 17.Martin Braithwaite
Nie liczyłem dwóch ww francuzów bo byli kontuzjowani zbyt długo choć może powinienem.
1
Ciekawe kogo Vidal uważa za nieprofesjonalnego bo jak nie liczę to w kadrze było co najmniej 17 graczy +22 lat a nie liczyłem Dembele i Umtitiego.
0
@kaamil1910 Serio tak napisał? Trochę dziwne tym bardziej że młodzi nie odstawali już tak bardzo.
1
@Comentateiro Na papierze jak najbardziej(bez Messiego), tylko wciąż nie wiemy kto w końcu odejdzie, jak zostanie stara gwardia to na pewno są w stanie te oczekiwania spełnić.
Jeśli przejdzie szufla to trudniej prognozować jak sobie poradzą młodzi ale w LL zabójczej konkurencji nie ma ciężko mi sobie wyobrazić w złym scenariuszu kto by z Barceloną walczył o to nawet 4 miejsce, w LM porażka tylko w przypadku bardzo silnej grupy a to też mało prawdopodobne.
2
Trochę mnie to dziwi że ludzie widząc bartomeu tyle lat za sterami klubu oczekują od niego przyzwoitości, was chyba też oszukał.
0
@HERORICH2 Ja nad tym nie myślałem ale po wypowiedziach z ostatnich dwóch tygodni to Fontowi ciężko będzie odnieść sukces, to jak się zagotował i zaczął tupać nóżką odnośnie RK pokazało że to może być bardzo zły prezydent.
0
@th@les No ja widzę, względy teoretycznej ceny piłkarza i jego wartości marketingowej.
Xavi lat 35,Iniesta lat 34.
Messiemu będzie ciężko wygrać w hiszpańskim sądzie, mogą go w Madrycie nie lubić ale pieniądze jakie się koło niego kręcą kochają.
0
@10SzymonBarca10 Dziś ma miejsce ta dyskusja https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-8923779 i z niej wynika niby że klauzule są nieobowiązkowe, tylko że gdziekolwiek sprawdzałem piszą że są obowiązkowe.
Niemniej być może wprowadziłem cię w błąd.
0
@mint No jak się uprzesz to może znajdziesz nawet 15 takich akcji, ile znajdę takich Fatiego? Albo Ivana Busquetsa nie mówiąc już o Messim czy Suarezie.
2
@vukoo Do systemu pasuje każdy, nie każdy będzie wyglądał fajnie obok Messiego.
1
@michal199500hehe Més que un club,
zapoznaj się co to znaczy a dokładnej od czego się wywodzi. Bo nie masz pojęcia o czym piszesz.
1
@Cariones Pracował w Barcelonie właśnie w erze Ronaldinho.
0
@normasubiektywna Szczerze kto się po nic coś dobrego spodziewa oni od dawna grają złoczyńców, i dla mnie traci tylko Messi.
0
@10SzymonBarca10 https://transfery.info/ekstra/artykuly/klauzula-wykupu-i-klauzula-odejscia-dlatego-w-hiszpanii-musza-gdzie-indziej-moga/104173
0
@damian777 Żebyśmy się zrozumieli, nie jestem fanem Coutinho i chyba jednym z ostrzejszych na tym forum zwłaszcza jeśli czytam o tej jego mitycznej złej pozycji, z wielu powodów i tak jak piszesz pamiętam go z Espanyolu i Interu gdzie mimo że cieszył się popularnością i ludzie tu na stronie pisali o nim jako kimś ciekawym to jednak szło mu dość średnio. Kupowanie dużo gorszej wersji Messiego na pozycję Iniesty również uważam za wielbłąd, choć ten transfer miał może drugie dno.
Ale napisałem to co wyżej bo większość ludzi ten zakup się podobał, a byli tu ludzie którzy oglądali Live i pisali że pod Cou ustawiona jest drużyna i że jest zawodnikiem chimerycznym,a spotykali się z wyśmiewaniem bo to crack z PL. Jak można się domyślić kupowania kolejnej 10 również fanem nie jestem. Podsumuję to tak większość transferów bartomeu da się wybronić na papierze a to że nie wychodzą to ta delikatna różnica między fachowcami a gośćmi których tak nazwać nie można, bo każdy z nas jeśli ogląda inne zespoły może wskazać fajnych zawodników (KDB) ale to ludzie biorący za to pieniądze powinni mieć wiedzę i wyczucie czy ten jegomość ma dużą szansę na sukces. Wiadomo że nei ma klubu z 100% skutecznością ale z jakiś powodów nowe nabytki w Barcelonie nie rozwijają się z małymi wyjątkami.
0
@mint Wiesz nie znam zawodnika który takiego błędu nie zaliczył, mnie chodzi o granie na pół gwizdka cały sezon.
0
@Konias4318 Tylko że już podawali że większość prawników uznała że Messi nie ma szans. A szczerze w sądzie hiszpańskim też przegra bo w Madrycie mogą go nie lubić ale kochają "jego" pieniądze.
0
@piotrekfcb72 To już podawali wczoraj a może i przedwczoraj że ustnie im to oznajmił ale go zignorowali. Ale tego nie dowiemy się pewnie nigdy czy to prawda.
3
@damian777 Wiesz odnośnie Brazylijczyka to dość dobrze pamiętam że znakomita większość tu piła z zachwytu na jego temat, a narzekających wręcz wyśmiewała, i odnoszę się do klasy piłkarskiej nie ceny.
1
@sedziaoxford Gdzie info o puszczeniu Luisa za darmo?
Wszyscy ww nie odchodzili do rywala w walce o LM. No i ich wartość w chwili obecnej była sporo mniejsza, sprawdź też metryki jak odchodzili.
3
@Lucassito Tylko Xavi. Iniesta po blamażu z Romą ale tak był mistrz i PK. A Puyol wcale nie chciał odchodzić ale zabrakło zdrowia. Więc nie zestawiał bym ich w jednej linii.