Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja nie wierzę w rozmowę w minutę, jest to wręcz dla mnie śmieszne. Dwa RK nie wiem jak się zachował wobec Suareza w rozmowie ale dał mu dużo czasu na przemyślenie tego co dalej robić, więc nie róbcie z Holendra jakiegoś czarnego charakteru, tak Suarez zapisał się w historii tego klubu ale jak to ma tak wyglądać jak niektórzy tu piszą to skończy się na nowych umowach z Luisem Busquetsem Pique Albą i Ivanem bo oni też się zapisali złotymi głoskami i też nie wolno im nic złego powiedzieć.
Wygląda że będzie to rewolucja iście Barcelońska ostatnimi czasy czyli nijaka.
1
@geass Przecież pracował za Rijka skoro kibicujesz jak masz wpisane to powinieneś sam wiedzieć jak wyglądało przygotowanie fizyczne.
0
@MesQueUnClub_87 Obecnie to większość pierwszej jedenastki tego kryterium nie spełnia, a jadą na legendzie z sprzed 6-7 lat. A kolejni trenerzy wciąż liczą że ten talent wystrzeli raz na jakiś czas.
0
Cóż zawsze pozostaje co niektórym liczyć że nasi spacerowicze błysną talentem raz na jakiś czas. Ja osobiście wolę słabszego zawodnika który nie odpuści niż spacerowiczów odcinających kupony od sławy. No i do tego w nowym sezonie sporo młodziaków może lepiej otaczać ich gościnami z zaangażowaniem.
0
@DJ1992 To nie jego powinna dotyczyć rewolucja.
0
@kamyk34 No ok ale wiesz minuta rozmowy to by było:
Halo to ty Luis? Tak, nie potrzebuję cię. Do Widzenia.
Szanujmy się to na pewno nie była minuta rozmowy.
1
@Pablit Nie nie będzie, on nigdy na masie nie bazował. Za to są inni zawodnicy którymi trzeba się zająć pod względem szybkościowym.
0
@SeeleyBooth Tylko raz czy może zwolnić Koemana tak szybko i dwa czy klub będzie stać na zwolnienie Holendra a to już będzie problem.
4
Mam nadzieję że w klubie pracują nad pożegnaniem się z pewnymi nazwiskami i sprawa z Messim nie zamroziła tych prac, bo to była by kolejna katastrofa dla klubu.
0
@4Fabregas4 A cou to nie grał w pomocy efekty mizerne w 433 bardzo słabe. A początku sezonu gdzie Messi był kontuzjowany nie widziałeś w wykonaniu Antka?
A jaka jest pozycja Arthura oprócz tej po spożyciu. Rakitić może i nie miał potencjału twoich idoli ale zjadł i przeżuł w Barcelonie, bo potencjał to jedno a to co pokazał to drugie. Z perspektywy czasu transfer Ivana to był i tak świetny transfer kupno twoich bożków to pomyłka.
0
@jachuu9 Nadal, ma 33 lata i za rok jest za darmo.
0
@saviolagzk Tak swego czasu pojawiały się tu głosy że Alba to poziom Alvesa, do mnie to nie trafia absolutnie. Lengleta też bym z Marquezem nie zestawił ale nie będę się spierał bo mam do Rafy wielki sentyment i może z perspektywy lat go przeceniam ale i tak bym ich nie zestawił.
2
Jak tylko usłyszałem Zenka w Media Markt to wiedziałem że w najbliższym czasie tylko wyczekiwać plag.
1
@ini_barca Ale Było mistrzostwo był PK .
@Bykunn No pewnie że nobilitacja, bo jeszcze mogą dorobić bo są za darmo.
0
@jachuu9 Durnymi łbami to byli by w MC jakby taki deal zaakceptowali.
0
@itmustbejoke Dla wielu jego rodaków nigdy nie przebije Maradony bez MŚ więc o tym Realu to odpłynąłeś.
1
@justfootball Ja lubię @SHIBA bo mnie stalkuje.
0
@tobiasson92 Jeśli jest zawodnik który przypomina Messiego to jest nim właśnie Cou a że to gorszy piłkarz to wiadomo, a i pytanie gdzie znajdę zawodnika na poziomie Messiego to zacznę go oglądać.
0
@saviolagzk Na pewno brakuje w tej wyliczance Alvesa, a ja bym dodał jeszcze Rafę.
0
@lukaszbarca15 Nawet jeśli to teraz bardziej przydał by się gość który przedrybluje trzech strzeli coś z niczego niż kogoś kto będzie karmił Suareza i Albę.
0
@vukoo1 No i właśnie te największe kluby zablokują to o czym ty piszesz.
1
@DawidekFCB Tylko że jak wygrywali to jakoś siedzieli na tym ig.
0
@VamosGirl Rozumiem że Barca Real Bayern i reszta klubów bez dostępu do kurka miała by się temu przyglądać. To byłby koniec LM gdyby jakiś klub dostał tego typu doping bez konsekwencji.
0
@Kwiatek67 Jeśli to prawda z tym poręczeniem majątku na go przehandlują choćby za 30 mln.
1
@Bykunn Nie no nie zrzucaj wszystkiego na metrykę, pensja jaką płaci Barca też nie pomaga.
0
@vukoo1 No mylę się tym że kluby próbowały przemycić połowę kwoty o której piszesz i miały problemy a ty zakładasz że mogą przemycić dwa razy więcej.
I to nie tak że ktoś się oburzy w uefa to kluby zarządzane normalnie wymuszą na uefie interwencję.
1
Obecnie jedyną osobą lubiącą Bartomeu jest Gaspart.
0
@4Fabregas4 Gdzie byleś jak padaczył Cou i Arthur?
0
@lukaszbarca15 Porównywanie Messiego do kogokolwiek nie ma najmniejszego sensu, ja mu absolutnie niczego nie odbieram, moim zdaniem 5 lat temu był piłkarzem lepszym niż jest obecnie, i do obecnej Barcelony na pewno wolałbym jego wersję z przed kilku lat wstecz.
0
@vukoo1 Czyli wszystko co napisałeś nie ma racji bytu bo przepływ takich pieniędzy by UEFA się nie doczepiła jest niemożliwy.