4

Ja nie wierzę w rozmowę w minutę, jest to wręcz dla mnie śmieszne. Dwa RK nie wiem jak się zachował wobec Suareza w rozmowie ale dał mu dużo czasu na przemyślenie tego co dalej robić, więc nie róbcie z Holendra jakiegoś czarnego charakteru, tak Suarez zapisał się w historii tego klubu ale jak to ma tak wyglądać jak niektórzy tu piszą to skończy się na nowych umowach z Luisem Busquetsem Pique Albą i Ivanem bo oni też się zapisali złotymi głoskami i też nie wolno im nic złego powiedzieć.

Wygląda że będzie to rewolucja iście Barcelońska ostatnimi czasy czyli nijaka.

1

@geass Przecież pracował za Rijka skoro kibicujesz jak masz wpisane to powinieneś sam wiedzieć jak wyglądało przygotowanie fizyczne.

0

@MesQueUnClub_87 Obecnie to większość pierwszej jedenastki tego kryterium nie spełnia, a jadą na legendzie z sprzed 6-7 lat. A kolejni trenerzy wciąż liczą że ten talent wystrzeli raz na jakiś czas.

0

Cóż zawsze pozostaje co niektórym liczyć że nasi spacerowicze błysną talentem raz na jakiś czas. Ja osobiście wolę słabszego zawodnika który nie odpuści niż spacerowiczów odcinających kupony od sławy. No i do tego w nowym sezonie sporo młodziaków może lepiej otaczać ich gościnami z zaangażowaniem.

0

@DJ1992 To nie jego powinna dotyczyć rewolucja.

0

@kamyk34 No ok ale wiesz minuta rozmowy to by było:
Halo to ty Luis? Tak, nie potrzebuję cię. Do Widzenia.
Szanujmy się to na pewno nie była minuta rozmowy.

1

@Pablit Nie nie będzie, on nigdy na masie nie bazował. Za to są inni zawodnicy którymi trzeba się zająć pod względem szybkościowym.

0

@SeeleyBooth Tylko raz czy może zwolnić Koemana tak szybko i dwa czy klub będzie stać na zwolnienie Holendra a to już będzie problem.

4

Mam nadzieję że w klubie pracują nad pożegnaniem się z pewnymi nazwiskami i sprawa z Messim nie zamroziła tych prac, bo to była by kolejna katastrofa dla klubu.

0

@4Fabregas4 A cou to nie grał w pomocy efekty mizerne w 433 bardzo słabe. A początku sezonu gdzie Messi był kontuzjowany nie widziałeś w wykonaniu Antka?
A jaka jest pozycja Arthura oprócz tej po spożyciu. Rakitić może i nie miał potencjału twoich idoli ale zjadł i przeżuł w Barcelonie, bo potencjał to jedno a to co pokazał to drugie. Z perspektywy czasu transfer Ivana to był i tak świetny transfer kupno twoich bożków to pomyłka.

0

@jachuu9 Nadal, ma 33 lata i za rok jest za darmo.

0

@saviolagzk Tak swego czasu pojawiały się tu głosy że Alba to poziom Alvesa, do mnie to nie trafia absolutnie. Lengleta też bym z Marquezem nie zestawił ale nie będę się spierał bo mam do Rafy wielki sentyment i może z perspektywy lat go przeceniam ale i tak bym ich nie zestawił.

2

Jak tylko usłyszałem Zenka w Media Markt to wiedziałem że w najbliższym czasie tylko wyczekiwać plag.

1

@ini_barca Ale Było mistrzostwo był PK .
@Bykunn No pewnie że nobilitacja, bo jeszcze mogą dorobić bo są za darmo.

0

@jachuu9 Durnymi łbami to byli by w MC jakby taki deal zaakceptowali.

0

@itmustbejoke Dla wielu jego rodaków nigdy nie przebije Maradony bez MŚ więc o tym Realu to odpłynąłeś.

1

@justfootball Ja lubię @SHIBA bo mnie stalkuje.

0

@tobiasson92 Jeśli jest zawodnik który przypomina Messiego to jest nim właśnie Cou a że to gorszy piłkarz to wiadomo, a i pytanie gdzie znajdę zawodnika na poziomie Messiego to zacznę go oglądać.

0

@saviolagzk Na pewno brakuje w tej wyliczance Alvesa, a ja bym dodał jeszcze Rafę.

0

@lukaszbarca15 Nawet jeśli to teraz bardziej przydał by się gość który przedrybluje trzech strzeli coś z niczego niż kogoś kto będzie karmił Suareza i Albę.

0

@vukoo1 No i właśnie te największe kluby zablokują to o czym ty piszesz.

1

@DawidekFCB Tylko że jak wygrywali to jakoś siedzieli na tym ig.

0

@VamosGirl Rozumiem że Barca Real Bayern i reszta klubów bez dostępu do kurka miała by się temu przyglądać. To byłby koniec LM gdyby jakiś klub dostał tego typu doping bez konsekwencji.

0

@Kwiatek67 Jeśli to prawda z tym poręczeniem majątku na go przehandlują choćby za 30 mln.

1

@Bykunn Nie no nie zrzucaj wszystkiego na metrykę, pensja jaką płaci Barca też nie pomaga.

0

@vukoo1 No mylę się tym że kluby próbowały przemycić połowę kwoty o której piszesz i miały problemy a ty zakładasz że mogą przemycić dwa razy więcej.
I to nie tak że ktoś się oburzy w uefa to kluby zarządzane normalnie wymuszą na uefie interwencję.

1

Obecnie jedyną osobą lubiącą Bartomeu jest Gaspart.

0

@4Fabregas4 Gdzie byleś jak padaczył Cou i Arthur?

0

@lukaszbarca15 Porównywanie Messiego do kogokolwiek nie ma najmniejszego sensu, ja mu absolutnie niczego nie odbieram, moim zdaniem 5 lat temu był piłkarzem lepszym niż jest obecnie, i do obecnej Barcelony na pewno wolałbym jego wersję z przed kilku lat wstecz.

0

@vukoo1 Czyli wszystko co napisałeś nie ma racji bytu bo przepływ takich pieniędzy by UEFA się nie doczepiła jest niemożliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?