0

@4Fabregas4 Gdzie byleś jak padaczył Cou i Arthur?

0

@lukaszbarca15 Porównywanie Messiego do kogokolwiek nie ma najmniejszego sensu, ja mu absolutnie niczego nie odbieram, moim zdaniem 5 lat temu był piłkarzem lepszym niż jest obecnie, i do obecnej Barcelony na pewno wolałbym jego wersję z przed kilku lat wstecz.

0

@vukoo1 Czyli wszystko co napisałeś nie ma racji bytu bo przepływ takich pieniędzy by UEFA się nie doczepiła jest niemożliwy.

0

@Woland10 Baressi Maldini Kahn Puyol itd wystarczy zobaczyć sobie ile mówi się o ich wpływie na drużynę, i nie mówią tego pseudo-znawcy twojego pokroku tylko ich koledzy czy trenerzy.

A odnośnie Matsa poszukaj sobie co robił w czasie remontady z PSG o czym mówił Mascherano może coś więcej zrozumiesz.

0

@Woland10 Skoro wszyscy przeceniamy rolę kapitanów to dlaczego ci których zalicza się do ich elity są darzeni taką estymą nie tylko jak to sam siebie określiłeś pseudoznawców ale też wśród trenerów czy piłkarzy.

2

@Cave Ja mam tak samo, i ostatnimi czasy brakowało mi tego uczucie odnośnie Barcelony.
@WiernyKibic111 Mnie nie zbrzydnie bo zakładam Holendrowi długi czas na rezultaty a walkę o LE traktuję jak przestrogę od ludzi mających poważne problemy.

0

@Elosek No to tym bardziej bo Messi cytując la ramblę człapie od 2-3 lat. I na pewno dwa ostatnie sezony to nie były jego najlepsze lata.

0

@ZielonySzparag Dlatego że Messi milczy i milczy jego otoczenie, więc jako że trzeba pisać to wodze fantazji są całkowicie popuszczone.

0

@YoNoEntiendoNada Ja bym tam wolał powrót do Baldura a raczej coś podobnego, tylko kto tam jest kompetentny by podnieść taki tytuł. Bo twór Larianu nigdy Baldurem dla mnie nie będzie

0

@Elosek No jeśli dla ciebie najlepsze lata to 30+ to rzeczywiście podupadał. Ja jednak całe życie słyszałem o wieku 27 lat i wtedy nie było źle.

1

@Maker0 Każdy widzi to co chce widzieć. Tak bym to określił.

0

@Azi Nie, chodzi mi o nawiązanie do " co dał bartomeu" oraz kilkanaście postów z wczoraj gdzie w każdym Bartomeu jest czarny. Ba atakujesz go nawet za zakup twojego ulubionego Portugalczyka a jak sam pisałeś miałeś wobec niego wysokie oczekiwania, co niejako wyklucza to że uważałeś go za jakiś bardzo słaby transfer.

Absolutnie nie chcę tu bawić się w adwokata diabła jak dochodził do władzy to byłem tu jednym z najgłośniejszych jego przeciwników, ale kilka decyzji Bartomeu było pozytywnych i tyle. To że współczynnik to jakieś 5(albo i więcej) do 1 to inna kwestia.
Nie do końca uważam też że wszystko co złe to wina ww diabła bo ten klub na tylu szczeblach ma problemy że to dziwne że ten kolos jeszcze nie legł.
Tekst że Bartomeu nie zabronił piłkarzom biegać też można wybronić.
Tak prezydent powinien to wszystko naprawiać ale to nie tak że tylko w FCB pracują niekompetentni ludzie.
No i wszystko zależy od oczekiwań ja po prawej ręce rosella niewiele dobrego się spodziewałem.

Messiemu poświeciłem dwa luźne zdania i czekam na oficjałkę bo to co się dzieje jest smutne.

a poza tematem to wydaje mi się że to ty kiedyś biłeś się tu pierś że wyniki finansowe przesłoniły ci to co się dzieje w klubie, chyba że awatar mnie zmylił bo jest tu ich kilka.


0

@norbi77 Nie wierzę by Holeneder nie miał jakiegoś zabezpieczenia w kontrakcie na wypadek problemów, a nawet jeśli to zwolnienie go kosztowało by fortunę i Font może sobie kozaczyć do póki nie zobaczy paragonu.

0

@vukoo1 Nie piszesz o czymś całkowicie innym.
Raz uzbieranie takiej kwoty normalnie jest tylko hipotetyczne działając normalnie nawet mając szejka czy chiny za pasem, PSG w swoim pędzie nie wydało nawet połowy twojej kwoty.
Dwa nie jestem w stanie wyobrazić sobie kwoty jaka by wynagrodziła Messiemu rozbrat z LM, żaden klub normalnymi środkami nie jest w stanie wygenerować takiej kwoty normalnie funkcjonując.

0

@Azi Czy ty dobrze się zastanowiłeś? Oto jest pytanie skoro najpierw jak to masz w zwyczaju z wyższością i dziwacznym tekstem o życiu(znowu) zarzucasz komuś bycie zero-jedynkowym po czym piszesz że Bartomeu jest tylko czarny.
Otóż nie jest, choć brunatny to na pewno. Tak wiem w następnym poście dostanę łatkę obrońcy Bartomeu.

1

@bartekvisca Lwia część nazwisk w MC tak naprawdę nic wielkiego nie wygrała, w Barcelonie jest dokładnie odwrotnie.

0

@vukoo1 Co nie kluby załatwiają? O czym ty piszesz ty podajesz opcje szemranego finansowania, to kluby muszą to załatwiać bo w Europie szejkfirma nie może być właścicielem karty zawodniczej. Skoro to takie proste to czemu nie wykupują zawodników na potęgę.

0

@michal199500hehe Spokojnie nic jeszcze nie wiadomo łącznie z tym ile dostanie jeśli zmieni klub.

0

@Azi Z tego co mi wiadomo to niejaki Bartomeu zatrudnił Lucho jako trenera pierwszej drużyny, ten trener zapisał się na kartach historii FC Barcelony więc tak Bartomeu zrobił kilka dobrych rzeczy to ty jesteś zero-jedynkowy.

0

@LeoMessi1994 Jedynym w miarę sensownym kandydatem ze starej gwardii jest Pique ale jeśli wrócisz sobie do meczów na przykład z MC to zobaczysz że jego motywacja kolegów nie przynosiła żadnych skutków a takich spotkań jest więcej. Najlepszym kandydatem byłby mats ale starą gwardię trzeba by poważnie uszczuplić bo oni źle reagują na krytykę.

0

@vukoo1 Żaden klub nie zagra w europejskich pucharach jeśli na jego koncie znajdzie się nagle 700 mln na Messiego, co jest równoznaczne z tym ze Messi tam nie odejdzie. Dwa dla normalnego klubu to są pieniądze niemożliwe do zgromadzenia, zobacz sobie ile zysku ma Barcelona albo Real przy budżecie bliskim miliardowi.

0

Żeby się nie zdziwił, w Madrycie może Katalonii nie lubią ale kochają tamtejsze pieniądze. Tebas i paru innych łatwo wskażą że Messi to jednak fajny z finansowego punktu widzenia dla Madrytu gość i dobrze gdyby został.

0

@Ciuus Za bycie kapitanem też mu 6 wystawiasz?

0

@LeoMessi1994 Z tego co ktoś podawał to jest ambasadorem jakiejś firmy i musi się wypowiadać.

0

@lukaszbarca15 No to też ci się nie udało.

0

@AmigoBlancos A gdzie jest to oświadczenie Messiego?

0

@Pilka_jest_okragla Czy ja wiem nie mając wglądu do papierków tylko sobie dopowadasz nie wiemy ile Messi ma praw do wizerunku. Właśnie miał przedłużać kontrakt więc prócz pensji musisz doliczyć bonus za podpis dla rodzinki oszacowanie tego bez cyfr to opowiadanie bajek, i nie wiem dlaczego wiele ludzi twierdzi że do Messiego się nie dokłada, czy to było by tak dziwne?

2

@IronSanHybrid Tylko czy to rzeczywiście Cules czy kibice jednego zawodnika.

0

@JohnConstantine1899 A to nie wiem, nie za bardzo śledzę piłkarzy pod względem szumu w mediach i nie wiem jaki sprowadził by nowych sponsorów z wyjątkiem Neya i Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?