0

@JohnConstantine1899 Przecież mamy dwie 10 w obwodzie z ogromnymi pensjami, pora je wykorzystać.

2

@Peqaz Oj przytłacza problem jest taki że Xaviego Iniestę Alvesa trudniej przytłoczyć,a chyba się zgodzisz że piłkarzy na tym poziomie jest bardzo mało i trudno ich kupić.Chyba najlepiej widać to na przykładzie Rakitića.

0

@lukaszbarca15 Z Xaviego nikt nie robi boga bez którego ten klub się rozpadnie i osoby która te wszystkie trofea sama wygrywała.

0

@michal26 No jego odejście jest tak samo potwierdzone jak to że ma odejść za darmo.
Masz wgląd w finanse by twierdzić że zarabia tyle bo zasługuje, wiesz jaki zysk generuje, nie wiesz. Zapewniam cię że klasyk w postaci "zwróci się w koszulkach" to mit.

@lukaszbarca15 Nigdzie nie napisałem że ma grać za darmo, odniosłem się do kwoty jaką skasował za podpis(nie pamiętam ile skasował do tego ojczulek) i tego że teraz chce ponoć odejść za darmo.

0

@Pawelsky Leo bez Xaviego 0 słownie zero LM.

1

@michal26 No gdyby nie brał 100 mln za podpis a teraz dwa tygodnie przed nowym sezonem chciał odejść za DARMO to może bym zastanawiał czy kocha klub.Bo dość łatwo kochać jak mln wpływają na konto i żyjesz jak pączek w maśle.

0

Dobra, to jak to w końcu jest Messi może odejść do klubu z europy czy klauzula obowiązuje i tylko egzotyczne ligi?

0

@VIPER2712 Po euro przekopie w zeszłym roku kibicom podziękowali tylko Mats i Busquets. To jakaś śmieszna tradycja w tym klubie że takie cyrki przechodzą bez konsekwencji.

0

@kamiVeB Tak tak bo Neymar to z klubu odszedł przez Bartomeu.

0

@Bartoso Albo ma swojego człowieka w klubie który ten kontakt widział, albo go sobie wyobraził posiłkując się wyobraźnią dziennikarzy. Druga opcja pewniejsza.

1

@EgonSpengler I te ponad 20 lat czekałeś żeby się zarejestrować i wszystkich tu uświadamiać, urzekła mnie twoja historia. Akurat Vitor Borba Ferreira to jeden z moich piłkarskich idoli, więc jak kulą w płot.

0

@Cave Ale wiesz że realnie to on nie może grać w klubie z europy.

1

@EgonSpengler Ja będę chciał oglądać, oglądałem przed Messim i zamierzam oglądać i po nim.
Barcelona nigdy nie była by na poziomie Las Palmas nie wymyślaj.

1

@Cochise Nie bo podchodzisz do tego romantycznie, gdzie był Messi ostatnie 4 lata czy on nie chodził na treningi i nie widział co się dzieje, dlaczego teraz interweniuje skoro przez lata się od tego odcinał, akurat gdy ktoś rozrywa to kółko wzajemnej adoracji pojawia się problem?
Tak duet rossel bartomeu to rak, ale oni po boisku nie biegają i zdanie o przyspawaniu do stołków idealnie pasuje też do piłkarzy, niektórzy są tu zdecydowanie za długo i nie jest to zdrowa sytuacja

1

@Bykunn Niektórzy widzą to co chcą widzieć i żadne argumenty ich nie ruszą.

3

@BarcaInfo Co za żenada, niektórzy oglądali Barcelonę przed Messim.

1

@vukoo1 Co nie jest problemem uzbierać 700 mln, dziś już chyba nic głupszego nie przeczytam.

0

Normalnie bym nie wierzył w odejście Messiego ale ta gadka o prawdziwej pozycji Antka i liczenie na Coutinho trochę mnie niepokoją.

0

@SeeleyBooth W tym sezonie usuwasz ale który to już sezon 2021 czy 2122 ?

3

@itmustbejoke Post pod publiczkę Busquets nigdy nie był typem atlety ale resztę DP nakrywał inteligencją i techniką, i nie potrzebował bicepsa Niemca by przez lata być w ścisłym topie na swojej pozycji.
Nagle w wieku 32 lat ma robić biceps.

0

@VenoM Tym bardziej że większość z nich to ludzie z ponad 5 letnim stażem, oni naprawdę są ze sobą zżyci, i nie wydaje się by bez wojenki się skończyło.

1

@hoeniker A co mnie obchodzi marnowanie kariery jak jestem kibicem Barcelony a nie jednego zawodnika, jeśli to potrzebne to trzeba przystać na okres przejściowy i tyle dalej bawmy się z chowanego z gośćmi którzy od 5 lat wyłapują euro....

0

Ja osobiście jak myślałem o czystce w szatni to widziałem pewnych piłkarzy i nie byli to Vidal i Firpo niezależnie od tego czy powinni odejść czy nie.

1

@MrShakira Nie widzę go w ogóle, to zawodnik najbardziej przypominający Messiego i chcący robić to co Argentyńczyk na boisku. Nie chce mi się pisać o Cou po raz setny, ale zastanawia mnie jak to będzie wyglądało z Antkiem na jego "prawdziwej" pozycji Messim i Coutinho, nawet jestem tego ciekaw ale z Cou w pomocy 433 Barcelonie sukcesów nie wróżę żadnych.

0

@LaRoja Ja nie mam pojęcia po słowach Koemana odnośnie prawdziwej pozycji Antka i liczeniu na Coutinho, nie mogę sobie tego wyobrazić z Messim w składzie.

0

Ta, ale brazola na ławę wysyłał nawet z tymi twoimi piętkami i nietrafianiem w piłkę. Co pięknie podsumowuje jaki Coutinho był tragiczny.

1

@PieN @PatrychoO @Kuczek W styczniu pan życia więc nie mają wyboru, podobnie sprawa ma się z Ivanem.

0

@Jakchcesz Ale w świecie piłki to nie jest jakiś niespotykany sposób rozstania, właściwie to większość piłkarzy ma takie klauzule w kontraktach.

0

@socha No tylko problem jest taki że Dembele nie miał nawet po kontuzjach problemu z posadzeniem Brazylijczyka na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?