0

@Naturopata Tak bo Messi ma 5 lat i nie widział tego z bliska co tam się wyrabia.

0

@TiReLL Są w porządku o ile nie dotyczy połowy twojej kadry.

0

@IronSanHybrid Był ale to co innego gdy jesteś zawsze w drugim szeregu a co innego gdy karnie tam lądujesz po byciu w pierwszym.

9

Wiecie co to naprawdę smutne najpierw Puyol wykorzystany przez Bartka potem Abidal nie mam zamiaru ich tu stawiać w jednym szeregu ale jako człowiek-piłkarz Abidal zapisał się w historii tego klubu, Puyol to autentyczna legenda a paskudny okularnik wytarł sobie tymi postaciami mordę, dobrze że Xavi nie dał się nabrać. I nie nie mam zamiaru wybielać Francuza okazał się kiepskim dyrektorem sportowym.

1

@JimMorrisonFCB Na pewno dostał, ale spójrz też z drugiej strony 57 lat i odrzuca propozycję Bartomeu za rok przychodzi Xavi który dostał by czas o ile wyniki nie były by katastrofalne i nagle Koeman ma 60 kilka lat i marzenie o trenowaniu Barcy przeszło koło nosa.

0

@IronSanHybrid Co innego dzielić mniej więcej po równo minuty na PO i łapać kolejne na innych pozycjach a co innego być realnie rezerwowym.

0

@Kyman Za dzieciaka nie za bardzo grałem w gry w późniejszych latach Baldursy Fallouty Warcraft III Diablo 2

0

@MaTt_BarcaFan Po co mają odchodzić wystarczy przezimować to okienko i w styczniu jesteś panem życia.

0

@RosjaninBut Nie, on nie będzie biegać bo nie ma do tego predyspozycji, albo budujesz mu skład niejako pod niego ale też pod Barcelońską piłkę albo nie. Bartomeu tego nie robił zbyt długo.

0

Ktoś już tu niedawno składał obietnice bez pokrycia ale zapisał się w historii klubu pamiętnym 2:8.

0

@IronSanHybrid Skąd przekonanie że Roberto zgodzi się na ławkę albo na bycie zapchajdziurą ?

0

@A_Gomesinho_21 Jak by nie było to Francuz ma tylko 21 lat a Ney jest w najlepszym piłkarskim wieku(choć dla Brazylijczyków blisko przepaści)

1

@adasko1998 Ja mam do Martino sentyment on udowodnił mi że nie ma czegoś takiego jak samograj nawet jak masz najlepszą na świecie drużynę.

0

Trochę mnie to teraz śmieszy bo wszyscy mogą* odejść :) Przez ostanie lata klub w większości popisywał się rozdawnictwem zwłaszcza zasłużonych graczy a zawodnicy wciąż w kadrze już byli wypychani i nagle praktycznie wszyscy out, no przezabawnie to wygląda.
Jak dwóch gości z wyjściowego składu z Bayernem odejdzie, to będę pozytywnie zdziwiony.

1

@RosjaninBut Jak był najlepszym DM na świecie to wcale nie biegał więcej czy dużo szybciej do tego Busquets nigdy nie walczył zbyt wiele co nie przeszkadzało mu być jednym z najlepszych piłkarzy na tej pozycji przez lata. To inna drużyna i jej akcenty spowodowały że Busquets wygląda jak wygląda.

0

@MESSIah16 Dlatego żeby skontrować takich jak ty którzy wciąż powtarzają ze to wymyślona choroba starych ludzi.

1

@koksik2700 To o napisał @PRINSU dodam do tego jeszcze że Francuz na pewno nie ma całej listy premii za spotkania gole asysty, nie miał by torby wypchanej kasą od sponsorów gdyby grał fajnie w Barcelonie. Ot taki głupi populistyczny post pod publiczkę.

0

@SelloutCrowd Jako zawodnik pokazał że ma cechy które u trenera są bardzo ważne choćby zrozumienie i czytanie gry, istota tempa gry, zna klub od podszewki i jako były wychowanek który miał problemy może chętniej odwoływać się do szkółki. Grał i dzielił szatnie z wielkimi piłkarzami niektórzy to nawet największe legendy swoich krajów, więc zna problemy gwiazdorów ich relacje i życie z takimi w szatni(coś czego nie mieli EV i Setien) był też liderem swoich ekip.

Co nie znaczy że chwiałbym go tu i teraz bo tylu dawnych kompanów to problem, ww cechy nie znaczą też że będzie super trenerem na papierze ma wiele by wielkim trenerem Barcelony zostać.

0

@misiek12319 Pójdzie na wypożyczanie, ok możesz wierzyć fakt jest taki że trzeci trener nie może go odbudować.

1

@kkbarca Jeśli nie będzie Suareza to powinien tam wylądować Antek na ławkę za drogi i tak go nie sprzedamy a wypożyczanie kolejnego pana z klubu 100+ to było by kuriozum.

1

Jeśli to co podaje @BarcaInfo jest prawdą a mianowicie "...20 milionów euro za osiągnięcie przez Brazylijczyka(Coutinho) liczby 100 meczów w barwach Blaugrany"
A na tą chwilę Brazylijczyk ma 76 to szanse na pozostanie w klubie Coutinho są naprawdę malutkie.

0

@Visca el Barca !! Nie to co robił Niemiec to był kryminał i każde takie niecelne wybicie jeszcze bardziej paraliżowało chwiejną obronę.

0

@koziar Może wreszcie bartek zrobi coś dla klubu dobrego, niechcący ale jednak bo ten pan może przewietrzyć szatnię on na pewno nie przestraszy się szatni. NIe wiem czy wypali ale ktoś stajnię Augiasza wyczyścić musi.

0

@Pawlak1992 No ok tylko że to co grał Pep a właściwie jego ekipa to inny futbol niż ten ekipy Lucho, jeden bazował na dominacji w pomocy która przekładała się na całą murawę drugi na demolującym przeciwników ataku, a pomoc służyła tylko do szybkiego odkopania piłki do MSN.

0

@FC1899Barca @Kuracjusz może mieć dużo racji Holender ma 57 lat, jeśli przyszedł by za rok dwa Xavi to byłby to długoterminowy projekt a Koeman miałby 61 lub więcej lat więc to mogła być jego ostatnia szansa na trenowanie Barcelony, ale oczywiście nie neguję faktu że Bartomeu musiał mu zaoferować super pieniądze to oczywiste.

1

@Coutinho007 Trzeba spróbować Antka skoro i tak jest praktycznie niesprzedawany, do tego ma cechy które w obecnej sytuacji rokują pozytywnie.

1

@marcin000019 No jeśli Coutinho(którego prywatnie nie jestem fanem) i Dembele to dla ciebie drewna to 99,9% zawodowych piłkarzy to też drewna.

1

@Coutinho007 Wiesz jak to się nazywa bagno na wszystkich szczeblach tego klubu. Bo to nie tak że tylko Barto zły, albo trener czy piłkarze, tu się przez kilka ostatnich lat nałożyły na siebie takie problemy i błędy niekompetentnych ludzi że takie mamy efekty .Mając Messiego w dwa lata wydajemy 280 mln na gości którzy chcieli by na boisku robić to co on.

0

@The Game 10 Alba Suarez Pique bezkonkurencyjni.

0

@nuter27 Raz, te zakupy były poza trenerami więc nie do końca to tak że jaki trener by takich grajków nie chciał. Bo mogą nie pasować do ich koncepcji
Dwa, co do tych niekompetentnych to bartomeu ich bronił i to długo więc to kolejny kamyczek.
Trzy, znów muszę odnieść się do Cou akurat tylko tam mógł grać, co pokazały mecze gdy grał w pomocy. Mamy 2020 a ty chcesz grać dwoma 10 które się dublują i nie bronią? Do tego w ustawieniu 433, ja uważam to za akcję z gry komputerowej. I dodam tylko że to nie pozycja była problemem bo jeden z najlepszych spotkań Brazylijczyk zaliczył jako PS. To nie pozycja jest problemem indywidualnym Cou tylko to że on chciałby robić to co robi Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?