Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Turio Nie, ponad dekadę temu Arsenal próbował stworzyć taki system gdzie grali trzema zawodnikami którzy w poprzednich ekipach byli 10.
0
@jeyx77x Ile to już lat niektórzy ludzie twierdzą ze na niwie reprezentacyjne czarny ląd zdominuje wielkie imprezy, poza skomplikowanymi do oceny turniejami dla młodzieży te prorocze wizje nijak mają się do rzeczywistości.
0
@MichVeB Zerknij osobie na karierę Ronaldo w wieku 23 lat dobijał do 200 goli strzelonych w karierze sprawdź na ilu skończył.
1
@tobiasson92 Czyli wypisz wymaluj Marc Cucurella.
1
@Crack18 W pierwszej chwili napisał bym ze z nią, ale jej nie znam może z tymi kolegami zna się od dziecka, nie wiem jakie łączą ich więzi tak jak nie wiem jakie łącza ją z tobą, jeśli spędzała czas z kolegami a ty na początku to zaakceptowałeś a teraz ci się odmieniło? Tego też nie wiem. Więc wyrażanie opinii o ludziach i ich relacjach mając minimalne informacje to robota dla "zawodowców"
0
@Kuczek Jeśli chce być zmiennikiem z obecną pensją to temat sprzedaży jak najbardziej otwarty.
2
@Melman No dla mnie tiki taka to własnie opiera się w dużym stopniu na pressingu, właściwie to pressing jest jednym z 3-4 filarów tego stylu, klepanie wszerz boiska nie ma z tym nic wspólnego.
0
@FranzMaurer Niepopularna tu opinia ale Messi z tridente MSN dla mnie był lepszy od obecnego więc też uważam że to stare trio z Barcy było lepsze niż to o którym piszesz.
0
@MaTt_BarcaFan Przecież nie ściągali szrotu, Rakitić to był fajny transfer, ba jeśli jakiś zawodnik z tych legendarnych znalazł jako takie następstwo to był to Ivan zastępujący Xaviego zastępcy Puyola Iniesty Alvesa to żart.
Co wy macie z tym szrotem, większość piała z zachwytu o Coutinho a nie podołał fanem tego ruch nie jestem ale to na pewno nie szrot, prawda jest taka że większość tych transferów na papierze się broni, tylko że dawniej większość zawodników przychodzących do Barcelony robiła progres często na czołowych piłkarzy na swoich pozycjach, teraz robią regres przychodząc do tego klubu, gdyby to był jeden zawodnik albo dwóch to można by to bagatelizować, obecnie goście rozwijający się to wyjątek. Nie trener nie każe im prawdopodobnie na siłę szukać Messiego a tak robią ja mam swoje zdanie na ten temat i uważam że to nie tak że Argentyńczyk jest świętym wśród bandy błaznów.
0
@MaTt_BarcaFan Widzisz i tu cię zatrzymam, Xavi Iniesta czy Alves to nie byli gracze na poziomie Barcelony tylko na dużo wyższym do tego o unikalnym stylu.
Takich graczy nie ma na rynku a jeśli są to są nie do wyjęcia. zresztą dwóch pierwszych sami sobie wychowaliśmy. Jakoś nie widzę w Liverpoolu czy Bayernie graczy pokroju Xaviego i Iniesty w pomocy a dużo bliżej im do Rakitića i Vidala a rozjeżdżają nas jak muchy, to jednak Messi musi mieć Xaviego i Iniestę by wygrywać.
0
@PatrykBarca Tylko nie wiem czy odnosisz się do tej bestii Saureza czy obecnego urusa, bo dla mnie 20 bramek w sezonie to nie powinien być problem, tym bardziej jeśli Messi zostanie i będzie z nowym ŚN współpracował.
0
@MaTt_BarcaFan Nie Messi już w ostatnim sezonie Xaviego brał na siebie obowiązek rozgrywania piłki, i tą boiskową władza dzielić się nie chce.
Dwa a gdzie masz obecnie zawodników poziomu Xaviego i Iniesty, dyskutujemy poważnie czy żarty sobie stroisz. Jeszcze napisz mi że to wszystko wina zarządu bo nie znaleźli nowego Alvesa.
0
@PatrykBarca A kogo my w ostatnich latach zastąpiliśmy?
Puyol nie bo kariera Umtitiego była za krótka. Xavi i jego wersja z Brazylii to niewypał
Na PO wciąż rów Marsjański.Próbę zastąpienia Iniesty Coutinho przemilczę.
Odnośnie Suareza to na pewno zastapienie obecnego nie będzie problemem bo ma on problemy od dłuższego czasu.
paradoksalnie Cou to jest zawodnik podobny do Messiego tylko sporo gorszy. Tylko znów czy potrzebujemy zawodnika o podobnym profilu.
Dajmy młodym być sobą a nie kolejnymi Xavimi i Messimi.
2
Ja osobiście jestem przeciw odejściu Messiego zwłaszcza gdyby miał odejść już teraz za czapkę gruszek. Ale niektórzy robią taką dramę a Argentyńczyk ma już uwaga 33 lata jak rozumiem za rok dwa likwidujemy Barcelonę bo Messi skończy karierę.
0
@MaTt_BarcaFan Odnieś się do tego co napisałem. Barcelona jest pod Messiego ustawiona czy nie?
0
@messiandiniesta Na papierze jest kilka, bo ja nie uważam że musimy kupować jakiejś pseudo-kopi Luisa.
Wykrzywiasz mój post, klub nie ma pieniędzy twoje alternatywy nie istnieją.
0
@MaTt_BarcaFan I dlatego pomija innych i wciąż mu podaje? Dziennikarska propaganda zamydla moje oczy podczas oglądania spotkań i podświadomie widzę co innego na boisku?
Dziwnym trafem zamiast Argentyna zmienić się w Barcelonę to Barcelona zmieniła się w Argentynę, jeśli uważasz że nie ma tu krzty winy Messiego to szkoda dyskutować.
0
@geass Ja uważam to samo i twierdzenie że Messi nagle robi rewolucję to romantyzm.
Gdzie był ostatnie cztery lata, to on widział treningi to on na swojej skórze odczuł warsztat trenerski i co nic nie widział czy pieniądze od Bartomeu go zaślepiły.
0
@masq I na tym PS zaliczył jedno z najlepszych spotkań a na ŚP był jak dziecko we mgle.
0
@messiandiniesta Właściwie to to tyczy się całego składu i kilku rezerwowych, skoro klub nie ma pieniędzy to nie ma realnej alternatywy i dla Pique i dla Busquetsa nie ma i dla alby rakitića, no chyba że zakładasz że trafimy w totka z jakimś transferem za kilka mln.
0
@SinMistico Przecież on nigdy nie był skoncentrowany w 100% na piłce wielokrotnie o tym można było przeczytać nawet sam Pique do tego kiedyś nawiązał w pewnej anegdotce jak ją znajdę to podam.
0
@NeroTFP przegapiłeś post w którym określił Coutinho drewnem :) Sam nie jestem fanem Brazylijczyka ale akurat techniki to mu nie brakuje.
@Dejvo Prawdę mówiąc to fanatyk Neymara robi to celowo, on uwielbia robić szum a jak można zaatakować kogoś kto gra na LS w Barcelonie to odbiera mu rozum z radości.
0
@masq Ma łatwiej bo jest obunożny.
11
@LuisSalvano Co Antek się do mistrzostwa świata nie przyczynił, masz swoje zdanie i się nie chwal bo jest absurdalne. 4 gole 3 asysty w turnieju, tym gol i asysta w ćwierćfinale przy wyniku 2:0. Asysta w półfinale przy wyniku 1:0. Gol otwierający wynik w finale też na jego konto bo padł samobój a Antek zaraz dołożył kolejne trafienie a to tylko finał MŚ. Aż się wierzyć nie chce że ktoś takie głupoty tu wypisuje.
0
@jasiogazda @Messibestplayerintheworld @jasiogazda Ok tylko że Messi to wszystko widział z bliska, on widział partnerów na treningach i widział warsztat trenerski w przeciwieństwie do nas, a mimo to nie wymusił zmian więc wasza wersja to raczej romantyczna wersja.
3
Ja mam nadzieję że to nie są gierki pod nowy kontrakt bo to było by doprawdy bolesne.
0
@G9 Messi Cou i Antek chcieli by robić to samo na boisku, do tego dwóch pierwszych ma problemy z bieganiem. Jednego mogę sobie wyobrazić, ale nie wiem jak w 2020 roku chcesz zbudować drużynę z dwoma spacerującymi graczami.
0
@Krystian1899 Ta może o pozostanie w LL będziemy walczyć.
1
@Cwaniak4 Tylko największym problemem jest to że najwięcej psuje jego koleżka Suarez ostatnimi czasy.
0
@Naturopata Tak bo Messi ma 5 lat i nie widział tego z bliska co tam się wyrabia.