0

@Bykunn Może jest to nawiązanie do starego żartu, który notabene jest śmieszny.

2

@LuisSalvano Misiu podstawowych kwestii to ty nie ogarniasz i to od dawna.
Wiem na czym polega bo wielokrotnie ci je musiałem tłumaczyć.
Zapewne wedle ciebie bo nie mają na jego pensję a ja w przeciwieństwie do ciebie nie wierzę w bajki że będzie grał za starą pensję.
Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, ale dopiszę Neymar jest na tyle majętny że jak by tak mu tam źle było to SAM ZA SWOJE by się wykupił ale to oczywiście się nie stanie, a i ja nie wiem jak szejk by zareagował bo go nie znam.
Nienormalnymi wedle ciebie, według mnie są do bólu skuteczni w utrzymywaniu swoich gwiazd, i nie wiem co sobie twój idol myślał planując swój powrót.
Skąd wiesz że tego chce, rozmawiasz z nim albo z jego otoczeniem, czy tylko tak smucisz.


1

@MXFCB Ogólnie cytowanie Matheusa to ma mało sensu bo gość od lat bazuje na kontrowersyjnych wypowiedziach.

0

@bleble123 Wiesz zabierz mu te karne i wolne ale daj Messiego za plecami, wydaje mi się że i tak byłby na plusie.

1

@ObiektywnyKibic121 Nic złego nie zrobił? Odchodząc w ostatniej chwili i 8 dni przed ucieczką obiecał że zostaje i będzie zdobywał trofea, chyba sobie żarty stroisz. Zrobił bardzo źle i najgorzej na tym wyszedł klub, wydawanie 200 mln by naprawić jego błąd i uszczęśliwić tego gościa to byłby największy blamaż w historii tego klubu, tym bardziej że piszemy o Brazylijczyku zbliżającym się do trzydziestki.

1

@LuisSalvano A kiedy z Xavim gadałeś że takie obietnice ci składał, zresztą mało wiarygodny po ostatnich okienkach transferowych jesteś.
Gdyby tak naprawdę nie mógł znieść tego Paryża i tak bardzo Barcelonę kochał(po co odchodził) jak piszesz to sam mógłby się wykupić wykorzystując prawo o którym pisałeś setki razy.

0

@sebasek99 Idą ciężkie czasy dla jkm i konfederacji.

4

@Naturopata Dobrze że ty dysponujesz tą tajemną wiedzą której boi się tv i prasa, uważaj na siebie bo wielka moc to wielka odpowiedzialność.

1

@AV0CAD0 Myślę że nie tylko ignorantem, bo można mu przepisać wiele negatywnych cech które dyskwalifikują go jako komentatora czy tzw eksperta piłkarskiego.

0

@AlexDark00 Tylko Lenglet na razie się kwalifikuje. Ivan i Luis przyszli w 2014 więc nie nazwał bym tego ostatnimi czasami. Umtiti się kwalifikuje ale jego decyzja odnośnie operacji okazała się brzemienna w skutkach. Nie powiedział bym że Dembele się rozwinął w Barcelonie a przynajmniej tego nie widać przez urazy, ale przedtem był okazem zdrowia i grał świetnie.
Więc zestawiając te nazwiska z innymi zakupami to wygląda to bardzo słabo.

0

@AlexDark00 Coś to stawanie się lepszym w Barcelonie ostatnimi czasy nie ma niestety miejsca. Albo są to raczej wyjątki.

0

@TheGoldenEleven Przecież ludzie u władzy już wymianę pokoleniową przeprowadzili i całkowicie się nie udała. A większość jak nie wszyscy weterani pójdą za darmo albo klub zapłaci im by się ich pozbyć, bo w innym wypadku będą tu zimowali kolejny rok.

1

0

@Hiacynk @escarabajo A to nie Walter Samuel?

0

@osa91 Ja ostatnio trafiłem na fajny artykuł o najlepszych strzelcach do 23 roku życia, pierwszy był R9 tylko że przez kolejne lata(10 lat kariery) miał problem by strzelić połowę tych bramek które ustrzelił właśnie do wieku 23 lat.

0

@4Fabregas4 Widzę że lubujesz się z tym przyklejaniem łatek zawodników, twój "Xavi" już wyleciał do Juve a twojego "Iniestę" nie może odratować już 3 trener.

A co ma do tego Neymar? Pytam widziałeś ile zarabia Holender?

3

@MichalZZZ Tylko jeśli znajdzie sobie dobrych ludzi którzy przypilnują jego zdrowia, ci z klubu sobie nie radzą.

0

@4Fabregas4 Widziałeś pensję Holendra że rzucasz jakieś puste hasła typu bezcen?
Ten bezcen zajmuje 14 miejsce w rankingu najdroższych transferów w historii tej dyscypliny.

Podsumujmy bajońska pensja i drugi najdroższy ŚO w historii, ale dla niektórych to bezcen, niesamowite.

Lenglet 35+Todibo 2 + Garcia ok 20 i na koniec 85= niezły bezcen, i do tego tylko Lenglet nie jest dzieciakiem.

1

@SonBarcaGoku Może mu się pomyliło z tym o pszczołach, wszyscy zdanie o owadach przypisują Niemcowi a nie ma na to żadnych dowodów.

0

@Uukasz_93 Z głową przede wszystkim ale jako pomocnik musiał by zmienić sposób swojej gry.

0

@kamilo0066 Nie wiem nie lubię wróżenia, ale jest taka możliwość.

0

@Uukasz_93 Brakuje tych ogarniętych trenerów bo nawet odbudować Cou nie mogą, a co tu mówić o układaniu drużyny w 2020 roku z dwoma pasywnymi zawodnikami w tym jak zakładam jednym w pomocy, ciekawe kto by za niego te kilometry nabijał.

0

@BaroPodertos Na pewno z ataku pierwszy murawę opuści lewoskrzydłowy.

2

@messiandiniesta Zależy dla kogo, dla mnie nie.

2

@Janiama A po co on ma się wracać do środka jak robi to już PS. To wydajemy setki mln na kolejne 10 a to samo ma robić jeszcze Suarez? Luis swoje udowodnił już w Liverpoolu.

2

@kruszol Ja na przykład uwielbiam Laskowskiego, ale orłowskiego nie cierpię wedle mnie to słaby komentator bo zamiast mówić co dzieje się na boisku miał manierę cytowania autobiografii piłkarzy.

2

@Bykunn Ja bym dodał jeszcze jedną skazę do jego oblicza, krucjata przeciw prezerwatywom w afryce zebrała krwawe żniwo.

0

@Filipfcb2000 Czy ja wiem, pieniążki uciekają.

0

@konraden Raczej się nie dogadamy. Po pierwsze nie był dla mnie najlepszym pomocnikiem prze swój okres w Barcelonie, a co tu pisać od lat.
Dwa pasował ale do tej śmiesznej tiki taki której nienawidził Pep czyli powolnego i bezproduktywnego klepania w poprzek i do tyłu. Gość nie miał siły na 60 minut meczu w czasach gdy Barcelona rzadko używa pressingu. No tylko że on tego starego szrotu nie potrafił posłać na ławkę i trybuny.
A i porównywanie go do Xaviego uważam za obrażanie generała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?