Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut No to skoro to takie proste to czemu nikt się nie skusił, pomijając coś czego możemy nie wiedzieć to jakby nie patrzeć 3 trener próbuje go odbudować, jeśli dodasz do tego jego karierę przed Liverpoolem to wcale nie takie dziwne.
1
Natychmiastowe rezultaty? No jeśli ktoś takowych oczekuje po tej ekipie z przetrąconym kręgosłupem to życzę powodzenia. Tu właśnie trzeba czasu bo jest kilku młodych zdolnych i oni na pewno czasu będą potrzebowali tak jak trener by ich poznać.
Co do nowego prezydenta, to raczej nie będzie go stać na zwolnienie trenera no chyba że będziemy w strefie spadkowej ale to nie możliwe.
0
@matirix20 Zubiego można tylko chwalić za zakup bramkarzy, ale za kilkuletnie zabawy z zakupem ŚO nigdy nie powinien być stawiany jako wzór.
0
@slayer Tylko że historia pokazuje że bartomeu lubi transfery pod publiczkę.
0
@student97r Sentien finansowo na pewno się cieszy, na wielki klub i tak nigdy szans nie miał, a na mały pewnie się załapie.
1
Kolejno 2018 2019 2020
ter Stegen-Alba-Umtiti-Pique-Semedo-Busquets-Rakitić-Roberto-Iniesta-Suarez-Messi
ter Stegen-Alba-Lenglet-Pique-Roberto-Busquets-Rakitić-Vidal-Cou-Suarez-Messi
ter Stegen-Alba-Lenglet-Pique-Semedo-Busquets-Frankie-Roberto-Vidal-Suarez-Messi
Niektórych pominę.
ter Stegen-2014
Alba-2012
Pique-2008
Semedo-2017
Busquets 2008
Roberto-2013
Rakitić-2014
Suarez-2014
Messi-2005
Ostatni tryumf w LM 20142015. To nie jest normalna sytuacja kadrowa, nie wiem jak wy ale ja wierzę w coś takiego jak mentalność zwycięzców a ci ludzie ją dawno utracili.
Jeszcze bardziej należy docenić takich ludzi jak Iniesta Xavi i Puyol że wiedzieli kiedy ze sceny zejść ale jako że nie wszystko było podobne to kolejność jest nieprzypadkowa.
0
Wszytko pięknie, tylko to zwalnianie trenerów na widzimisię akurat tu jest to trochę trudniejsza sprawa, EV uchował się po Romie ale po Liverpoolu to już nie powinien, a zwolnienie go później było konsekwencją tego że jego drużyna wyglądała jeszcze słabiej niż wcześniej więc tu Bartomeu zaryzykował ale szampana nie pije.
0
@Edoss Prędzej to klub będzie musiał Rakitićowi i Vidalowi te pieniądze wypłacić bo obaj panowie w grudniu mogą robić wszystko.
0
Neymar nie ma za zadanie "zregenerować" zespołu bo jeden zawodnik nigdy tego nie zrobi, tylko zaspokoić część kibiców którzy wierzą że ta dziurawa na 6-7 pozycjach drużyna z Brazylijczykiem będzie wygrywać sextety.
0
@Drozdu7 To co zrobił Pep jest niemożliwe do powtórzenia, on na dzień dobry dostał świetnych graczy w najlepszym wieku głodnych sukcesów a i szkółka nie próżnowała.
0
@Bartek22 Podstawowa kwestia żeby kogoś sprzedać to trzeba jego zgody, kilku zawodników czeka tylko do grudnia i będzie królami życia, kilku innych ma taką pensję że opcją jest jedynie zapłacenie im by odeszli, dlatego bardzo ostrożnie podchodzę do tych postów o tym jakie to proste bo to trochę oderwane od rzeczywistości.
0
@FanBarcy22 Czyli trzeba zrobić to co ostatnio, dać im tyle ile nikt i ogłosić że przychodzą grać z Messim.
0
@avexavi EV był piłkarzem Barcelony.
2
@MESSIah16 @Mixtape No jeśli cokolwiek ma się w tym klubie zmienić to tylko taka kompromitacja może wymusić większe ruchy, przy 0:1 w ostatnich minutach to towarzystwo wzajemnej adoracji jeszcze bardziej by się scementowało.
0
@FC1899Barca Moratti ostatnio mówił że z jego informacji Inter jest wstanie Messiego opłacić.
4
Cóż pomyliłem się, ten Neymar jest potrzebny ostatni mecz udowodnił mi że mamy kadrę kompletną i potrzebujemy tylko brakującego kolegi na LS. Jak przyjdzie to:
Neymar nauczy bramkarza jak wybijać piłkę by nie odcinało prądu obrońcom seriami.
Neymar nauczy obrońców bronić, a bocznych jeszcze dodatkowo atakować.
Neymar nauczy pomocników dominować rywali, grać z klepki i nie szukać Messiego.
Neymar odmłodzi Messiego i Suareza o 4 lata i znów będzie MNS
Neymar nauczy kolegów biegać i walczyć do końca.
Jak widać Brazylijczyk to zbawca Barcelony wystarczy tylko jakieś 200 mln i 40 na pensję i tryplety a nawet sekstety zaklepane, prawie darmo.
3
Ogólnie to wszyscy, w tym klubie na każdym szczeblu coś jest nie tak od zarządu
poprzez trenerów i sztab medyczny oraz skauting, ale jeśli muszę wskazać największych winnych to zarząd i EV który przez trzy lata firmował to wszystko pozwalając innym budować mu skład, piłkarze też w pewnym sensie legitymizowali bartomeu
0
@borys27 Z tego co pamiętam to po porażce z Live kibicom za doping dziękowali tylko ter Stegen i Busquets.
0
@PieN Bo słowa nic nie kosztują, a ludzie tu wciąż się na te same kłamstwa nabierają.
2
Dobrze że Puig nie zagrał tych ostatnich minut, przynajmniej nie przesiąknie tym frajerstwem.
0
@Bobo25 Chyba Vidal, miał walczyć i walczył.
0
Ciekawe czy będziemy mieli chociaż jednego "Varana"
0
@D10SLEO No i te bezcenne analizy po każdym przekopie w końcu muszą dać wyniki.
0
@FC1899Barca Nie wymieniłeś jeszcze faworyta zarządu Mauricio Pochettino
:(
1
@koksik2700 Znów to porównanie nie ma za bardzo sensu Neymar to zawodnik klasy światowej a Dembele miał przebłyski i na to potencjał co uwaga nie oznacza że taki poziom osiągnie.
Następnie sprawdź sobie pierwszy sezon Neymara był taki sobie i nic więcej(niektórzy uważali że było kipsko) a biegali wokół niego Messi i Busquets w lepszej formie oraz Xavi Iniesta Alves, Francuz nie miał tak fajnie zwłaszcza że Suarez za Neya a za Dembele to inni goście. Suarezowi też należało by się kilka zdań w tym kontekście ale nie mam czasu.
Neya wspomniałem, ale nie uważam że to że nie pasujesz do Barcelony znaczy że nie jesteś najlepszy, znam sporo zawodników klasy światowej którzy do Barcelony nie pasują czy nie pasowaliby. Na przykład Cou i Griezman nie mają sensu jeśli masz w kadrze Messiego. Ibra stylistycznie też kiepsko wyglądał, chyba nie napiszesz że to nie jest jeden z najlepszych snajperów.
3
@koksik2700 Beznadziejny post bo chyba nikt zdroworozsądkowy nie zestawia tych zawodników pod względem umiejętności.A wypowiedź Bartomeu była głupia ale zrozumiała a i UWAGA neymar uciekł tylnymi drzwiami bartek go nie przehandlował więc 200 baniek by naprawić ten błąd to kpina.
Dwa top 3 zawodnik na świecie wylądował w lidze francuskiej gdzie gra w drużynie o nieporównywalnie wyższym poziomie. A Francuz do trudnej do wpasowania się Barcelony tym bardziej jeśli masz taki profil jak Francuz.
No i jeszcze problem z LM i jej najważniejszym etapem tam gdzie był najbardziej potrzebny to efekt znikomy.
0
@NeroTFP To pewnie dziewięcioraczki a ty histeryzujesz.
A tata ten sam?
0
@ZIBI88 Przed Lyonem było podobnie, świeżo po kontuzji nie skończyło się to dobrze. Akurat jeśli chodzi o Dembele to sztab medyczny sobie z nim kompletnie nie radzi.
0
@abram3k Gdybanie, z nim mogli by przegrać.
0
@Szymix654 7. do 23 roku życia to była bestia. Choć z perspektywy kibica Barcelony 10 też fajna.