0

@Azi Osobiście nie uważam że Semedo jest od Roberto lepszy więc nie trafiłeś, odnośnie samej pozycji to jest słabo obstawiona, co do reszty zawodników to porównywanie ich do Semedo kiedy ci grają w innych drużynach, nie jest dobrym pomysłem ze względu na specyfikę obecnie panującą na PO i oczekiwania jakie w schedzie pozostawił Alves, choć Wague musiał pokazać coś co spowodowało że w klubie nie został mimo pompowania balonika .

Nie wiem czy czy to o lubieniu Semedo to prowokacja skoro widziałem tyle komentarzy będących na krawędzi obrażania więc się nie odniosę bo nie lubuję się w takich gierkach. Napiszę tylko że nie zgadzam się z robieniem z niego pół-amatora.
Następnie tak samo bawi mnie to że ty też nie umiesz przyznać się do tego że jesteś leniem i bolały by cię palce od wstawienia kropki i przecinka.
Jak wyżej przeceniasz się, nie przeżywam tego że masz inne zdani, że nie podoba ci się co piszę, bo wtedy bym nie spał po nocach, każdy chciałby żeby jego komentarze miały impakt tyle że w niektórych przypadkach było by to tragiczne w skutkach. Tak odnoszę się do tego, ale nie jest to tożsame z tym że to przeżywam.
Miłej zabawy.

0

@Azi Boli? A co ma boleć i jakie wnioski? Naprawdę przeceniasz siebie i to bardzo.

4

@kamilop Jak będzie tak jak dotychczas to nie, bo chłopak i tak wyląduje na LS, na prawej stronie zagra 4 mecze w pucharze króla.

1

Na pewno nie jest średniakiem, ale co może brzmieć trochę absurdalnie patrząc na lata kariery i półki wypchane trofeami, nie zawsze był w najwyższej formie i chyba ten sportowy sufit był ciut wyżej, a Pique skupił się też na innych dziedzinach życia.

0

@Azi Nauczyć się żyć, chyba przeceniasz a raczej na pewno przeceniasz wartość tego co piszesz. Więc teksy o życiu sobie daruj.
Wyjątków nie rób, sposobem pisowni po prostu pokazujesz pewne rzeczy.

0

@Chwytliwy Nie przeczę i nie zamierzam ale od dawna mam wrażenie że Xavi odszedł i niejako zgasił trochę światło.

0

@FC1899Barca @Chwytliwy A ile zdobyliśmy od odejścia Xaviego?

2

@Comentateiro Też tak pomyślałem, ale 200 mln dziury w budżecie zrobi swoje. No chyba że Bartomeu już wie że tułanie się po świecie w tak newralgicznym czasie zarówno przez przedłużony sezon jak i pandemię jeszcze bardziej obniży mu noty a raczej jego następcy z nim powiązanego.

4

@MichalZZZ
Pewnie że są piękności na U tylko mniej znane a i zrób plebiscyt również na V i Y bo tam też zjawiskowych kobiet nie brakuje.

Ulya Trukhina
https://i.imgur.com/WE2YH7D.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/13287103/392full-ulya-trukhina.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/13286966/333full-ulya-trukhina.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/13287150/342full-ulya-trukhina.jpg
https://external-preview.redd.it/RK48S7ym6xsQhDpuh4ZjUDTPCWAUmh1CyxKli5CEabo.png?auto=webp&s=934b35b9ab0a4cdd64dc08eaedf3daeb7c7776a0
https://iv1.lisimg.com/image/4506247/633full-ulya-true.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/4506269/633full-ulya-true.jpg
https://www.bellazon.com/main/uploads/monthly_02_2012/post-59519-1330509814.jpg
https://i.pinimg.com/564x/c1/21/c8/c121c8bc6584e53957e150c2237752bb.jpg

Warte wspomnienia
Urassaya Sperbund
https://iv1.lisimg.com/image/21538730/740full-urassaya-sperbund.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21468086/474full-urassaya-sperbund.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/11791159/640full-urassaya-sperbund.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/19353694/740full-urassaya-sperbund.jpg

Rio Uchida
https://iv1.lisimg.com/image/17361207/540full-rio-uchida.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17361187/740full-rio-uchida.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17361027/740full-rio-uchida.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/11856942/740full-rio-uchida.jpg

Akari Uemura
https://iv1.lisimg.com/image/9624687/740full-akari-uemura.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9624518/740full-akari-uemura.jpg

Z Sentymentu
Ursula Mayes tyle lat jako tapeta za dzieciaka
https://iv1.lisimg.com/image/1086440/740full-ursula-mayes.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16793600/425full-ursula-mayes.jpg

0

@Kettger No a nie ma racji? Przecież to się nagle nie zmieni od tak jak za pstryknięciem palca. Skoro Emir nie chce dużych zmian to ich nie będzie i nikt tego nie zmieni, bo uwaga nikt nie jest wstanie na niego naciskać.

1

@messi564 No było by fajnie jakby się chociaż na swoich błędach uczyli, wystawienie go z Lyonem to był szczyt głupoty.I tam powinny głowy lecieć za to.

0

@Azi Naucz się kolego pisać pełnym zdaniem, interpunkcja nie boli i nie wymagam tu poziomu Prof. Jerzy Bralczyka. Może wtedy będzie to oczywiste że to co zawarłeś w ciągu wyrazów nie jest jednym ciągiem myślowym , a dwoma albo nawet trzema myślami które powinny być odpowiednio przekazane, najlepiej w dwóch zdaniach. Wtedy nie będę miał problemów z czytaniem ze zrozumieniem.

4

@Azi Gdzie był lepszy? Chyba w twojej głowie, bo ja Semedo widzę w Barcelonie a Wague już tam nie ma, do tego miał problemy w lidze Francuskiej. Emerson rozegrał jakiś mecz w Barcelonie żeby pisać że jest lepszy. Niektórych przygoda z Firpo niczego nie nauczyła.Jedni robią z Semedo Alvesa inni półamatora ty jesteś w tej drugiej kategorii.

0

@BarcaInfo Chłopie, ale tym masz kosmiczne kompleksy na punkcie Portugalczyka.

0

@Jaca27 @Colon przecież on nie był takie dawniej to się zaczęło przy jakimś wywiadzie i potem inni podchwycili temat niejako wymuszając na Zlatanie takie zachowanie. Jak zawsze jak nie znasz kogoś osobiście to warto się wstrzymać, choć wiadomo też że czyny> słowa i można sobie na podstawie tego co robi dany jegomość wyrobić zdanie, a słowa, słowa są za darmo i często bez konsekwencji.

0

@th@les No gdyby to nie był Brazylijczyk to było by trudne do uwierzenia, jego wcześniejsze zachowanie minimalnie też kierunkuje że może Barto nie kłamie.

0

@cat_r37 Uważasz że to niemożliwe? Ci na "wylocie" tego tak nie odbierają i nic im zrobić nie możesz, więc albo taka kadra albo wypożyczasz młodych którymi niby miałeś grać. To jest sytuacja patowa.

0

@daniel32778 Mylisz się bardzo, bo to nie jest reklama dla osób pijących alkoholowe piwo, ta jest skierowana do tych którzy o alkoholowym będą myśleli za 3-4 lata i gdy zaczną to niech wybiorą markę od tego jak to określiłeś owocowego syfu.

3

@MichalZZZ
Bae Suzy {Bae Soo-ji (배수지)}
https://iv1.lisimg.com/image/19183894/740full-bae-suzy.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/17391156/960full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17391157/740full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17391194/720full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17391186/740full-bae-suzy.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/17391110/1000full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17391070/564full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17391075/564full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8228720/660full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/7211855/715full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15570573/740full-bae-suzy.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17391025/564full-bae-suzy.jpg

Warte wspomnienia
Anna Christine Speckhart
https://iv1.lisimg.com/image/19083233/740full-anna-christine-speckhart.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2610735/617full-anna-christine-speckhart.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/1728382/500full-anna-christine-speckhart.jpg

Lauren Summer
https://iv1.lisimg.com/image/15420373/740full-lauren-summer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16375468/740full-lauren-summer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16375468/740full-lauren-summer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14952892/740full-lauren-summer.jpg

Maja Strojek
https://iv1.lisimg.com/image/19293370/740full-maja-strojek.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/19227215/740full-maja-strojek.jpg

Hye-kyo Song
https://iv1.lisimg.com/image/15868133/411full-hye--kyo-song.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2099175/472full-hye--kyo-song.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/4719007/540full-hye--kyo-song.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/7138417/740full-hye--kyo-song.jpg

1

@Mario96w To sobie zobacz ale nie jest to opowieść dla każdego i mnie znudziło ale wpisuje się w to co chcesz: The Shannara Chronicles

0

@Coutinho007 Tylko że wtedy to trzeba było kombinować z 442 czy 4411 zawsze to lepsze niż tacy gracze na skrzydle.

0

@Messibestplayerintheworld Ciekawie nie, ale coś z tymi 4-5 piłkarzami trzeba zrobić. No niby nie jest ale większość spotkań tam rozegrał. Jeszcze Trincao wyląduje na LS bo Messi gra wszystko i w najgorszym przypadku Cou bo do pomocy się nie nadaje, chyba ze wrócimy do 442.

0

@Sysia11 Dlaczego lepiej by został? Tak przynajmniej jego chorą pensję rozbiją i może w Anglii się odbuduje bo to jedyna szansa. W Barcelonie będzie dreptał bo nikt takiego drogiego gościa nie posadzi na ławce i będą tylko kombinacje i strata młodych i całej drużyny. To nie EV był problemem bo kolejni trenerzy Bayernu tą teorię obalili.

0

@Messibestplayerintheworld Akurat na tą chwilę to na lewe skrzydło jest największa kolejka i we wrześniu co najmniej 4 graczy będzie o grę tam walczyło.

7

@MichalZZZ
Ara (Go Ah Ra)
https://iv1.lisimg.com/image/8801769/600full-ara.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/8266034/845full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14088768/740full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9433963/740full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/3526950/640full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/3039826/640full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2099098/421full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2099103/393full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2099095/475full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2099086/490full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14088750/564full-ara.jpg
Dziękuję pozdrawiam.

Warte wspomnienia
Rania Benchegra
https://iv1.lisimg.com/image/17445087/740full-rania-benchegra.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9704209/600full-rania-benchegra.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21449502/740full-rania-benchegra.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16330215/640full-rania-benchegra.jpg


Renee Herbert, ma siostrę bliźniaczkę
https://iv1.lisimg.com/image/18821848/740full-renee-herbert.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/20679950/740full-renee-herbert.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/18707788/740full-renee-herbert.jpg
z siostrą
https://iv1.lisimg.com/image/19152128/740full-renee-herbert.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/19007635/740full-renee-herbert.jpg

Rocio Crusset
https://iv1.lisimg.com/image/15470633/700full-rocio-crusset.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/15470601/980full-rocio-crusset.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/15470599/980full-rocio-crusset.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15294309/664full-rocio-crusset.jpg

Ren Ishikawa
https://iv1.lisimg.com/image/19381809/486full-ren-ishikawa.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14903944/640full-ren-ishikawa.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/13702720/500full-ren-ishikawa.jpg


0

@fhero No tak tu też nie ma samokrytyki ale gdzie jest to są przypadki jeden na milion. No na pewno mu samokrytyki zabrakło skoro był zdziwiony tym jak go potraktowano po jego zachowaniuniu. Do tego chyba widział jakie cuda dzieją się tu od 2-3 sezonów w okienkach transferowych.

1

@Comentateiro Wiesz to ciekawe co piszesz, dziennikarze nurkują w tym bagnie zwanym plotkami transferowymi bo to łatwiejsze niż dogłębnie zanalizować mecz i to puścić w obieg, komentatorzy wolą błysnąć cytatem z biografii albo plotką niż powiedzieć coś ciekawego o spotkaniu które komentują. A opinie jak opinie każdy ma swoje trzeba pamiętać że są tu zarówno 12 latkowie jak i ludzie którzy nie oglądają spotkań.

2

Ostatnimi czasy jak czytam porównania do Xaviego i Iniesty które dawniej też się pojawiały (niesławny Denis i: jest lepszy niż ww dwójka w ich wieku) to zastanawiam się czy ludzie nie pamiętają jak wybitni to byli gracze jaki mieli wpływ na drużynę jakimi byli ludźmi. Czy po prostu tak bardzo chcą by ich ulubiony grajek był super że jednocześnie dodają mu umiejętności i umniejszają Xaviemu i Inieście.

0

@MaŁolat Pójdzie Todibo bo młody, ewentualnie Rafa za jakiś marny grosz, reszcie absolutnie nie opłaca się odchodzić no chyba że jakieś chore pieniądze dostaną tylko kto im je da w takiej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?