Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby grał chociaż w 30% tak jak to widzieli jego fani to nikt by go z Barcelony nie ruszył.
4
@MichalZZZ
Zuleyka Silver
https://iv1.lisimg.com/image/15401359/538full-zuleyka-silver.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21149605/640full-zuleyka-silver.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/21149620/1118full-zuleyka-silver.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17324246/666full-zuleyka-silver.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16594643/740full-zuleyka-silver.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/7273786/740full-zuleyka-silver.jpg
Warte wspomnienia
Wang Qiu Zi
https://iv1.lisimg.com/image/8437550/560full-wang-qiu-zi.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8437565/600full-wang-qiu-zi.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/8437866/800full-wang-qiu-zi.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8839796/567full-wang-qiu-zi.jpg
Zhang Zilin
https://iv1.lisimg.com/image/8749714/607full-zhang-zilin.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8749705/500full-zhang-zilin.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2633189/500full-zhang-zilin.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2242801/411full-zhang-zilin.jpg
Nie pamiętam czy już podawałem Magdalena Zalejska
https://iv1.lisimg.com/image/7074761/500full-magdalena-zalejska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15779458/740full-magdalena-zalejska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15484348/740full-magdalena-zalejska.jpg
0
@marcin000019
Ile lat ma system?( cmd.exe=>systeminfo)
Czy defragmentujesz dysk twardy.
Czy rozbierałeś laptop by usunąć kurz.
3
@Encore Bale Balem ale Jović też nieźle ich skubie.
1
@slayer I też byly z nimi większe lub mniejsze kłopoty, z ww chyba tylko mój dziecięcy idol Rivaldo nie przedkładał "samby" nad pracę. Choć na Alvesa miało to mały wpływ to trzeba mu oddać.
1
@Bykunn No oceny na whoscored są opart na jakiś skryptach, więc nie przywiązywał bym do nich większej wagi.
1
@NeroTFP Uważasz że presja jest największym problemem ludzi którzy wygrali już wszystko w klubowej piłce po kilka razy?
0
@herbblaugrana ostatnio na LR podawali że został mu rok kontraktu.
3
@marcin000019 No własnie takie wracanie zaraz po urazach skróciło karierę Puyola o kilka lat.
8
@MichalZZZ
Yulia Rose
https://iv1.lisimg.com/image/8865483/740full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9402117/740full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8436352/612full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9212576/544full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/18150853/740full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/18150816/720full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9211423/640full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17243031/740full-yulia-rose.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/17242708/1080full-yulia-rose.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15222915/604full-yulia-rose.jpg
Warte wspomnienia
Haruna Yabuki
https://ilarge.lisimg.com/image/17398084/1118full-haruna-yabuki.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17398085/740full-haruna-yabuki.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17398058/740full-haruna-yabuki.jpg
Jung Yun
https://iv1.lisimg.com/image/19373831/740full-jung-yun.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15443081/677full-jung-yun.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/15442987/1000full-jung-yun.jpg
Yifei Liu
https://iv1.lisimg.com/image/20813292/740full-yifei-liu.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/20171997/1118full-yifei-liu.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/10039382/740full-yifei-liu.jpg
Xiaolu Li
https://iv1.lisimg.com/image/14192429/450full-xiaolu-li.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14192251/740full-xiaolu-li.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/2832055/1024full-xiaolu-li.jpg
Yui Sakuma
https://iv1.lisimg.com/image/11699416/740full-yui-sakuma.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/11699454/740full-yui-sakuma.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/11699292/750full-yui-sakuma.jpg
0
@Bartek22 Zgadzam się ale uważam że Ivan nie odejdzie, w grudniu będzie królem życia.
3
@usztafik No poruszyłeś temat który od dawna mnie trochę boli, swastyka to starożytny symbol i ma około 10 000 lat i jest znana praktycznie w każdej kulturze. A w Europie kojarzy nam się praktycznie tylko z nazistami. To samo z tęczą najpierw prawa do niej rościli sobie księża teraz lgbt.
0
@Pilka_jest_okragla No niektórzy nie mogą uwolnić się od jego cienia, inaczej to określając to kompleks Portugalczyka. Gość ma 35 lat ale niektórym to nie przeszkadza i wbijają szpilki bo Portugalczyk nie jest najlepszy.
1
@VamosRakieta A ja nawet nie wiedziałem że biorę udział w tej dyskusji, a teraz jak dostałem powiadomienie to wręcz sprawdziłem i rzeczywiście :)
0
Czy jakikolwiek zespół przed LM zdecydował się na mecz sparingowy?
0
@Azi Dam ci radę do mnie mało przemawia, ale to może będzie twój poziom:
Naucz się z tym żyć.
Dobrej zabawy.
1
@Bezi Klawiaturę pewnie masz USB. Jeśli nie masz możliwości sprawdzić innej najlepiej na PS/2 to nie pozostaje ci nic innego niż próbować innych gniazd.
A potem to jednak restart i liczenie na to że będzie działało.
0
@Azi Prawda boli? I dobrze ma boleć. Może jakieś wnioski wyciągniesz.
+1 do charyzmy nie zrozumiałeś przekazu? Jak się czujesz?
0
@Danny Gaucho Niektórzy dostaną palpitacji serca, bo z twojego postu to jednak wygląda że ten znienawidzony Portugalczyk to jednak wielki piłkarz.
2
@Bezi Myszka i klawiatura przestały działać po tym feralnym uruchomieniu tak?
Bez tych urządzeń to niemożliwe o ile nie masz jakiegoś supernowoczesnego interfejsu a o takim nie słyszałem. Próbowałeś klawiaturę do innego gniazda podłączyć albo inną klawiaturę?
0
@Ghostface Ale istnieje też coś takiego jak poziomy płac, napastnicyskrzydłowi zawsze zarabiali najwięcej a obrońcy mniej od pomocników, wiadomo są wyjątki.
0
@BarcaInfo "Dołożył" tylko porównaj sobie ile zarabiał w Live a ile w Barcelonie, to po prostu zabawy dla księgowych.
0
@marcin000019 Ciężko znaleźć talent który po zakupie w ostatnich latach wystrzelił? Chyba tylko Lenglet. Tu problem jest dużo głębszy.
1
@Gall No chyba tak, dawanie mu szans to nie dawanie ich komu innemu, a nie można napisać ze on szans nie dostał, dobra oferta była by dobra i dla klubu i dla niego(chyba że chciałby kisić ławkę bo tacy też są)
0
@Triv44 @Rust_Cohle
Artykuł z 2016 roku sporo może podpowiedzieć:
Gole strzelone przed 23 rokiem życia
1. Ronaldo(Br) - 194
2. Raul - 145
3. Lionel Messi - 127
Mbappe ma już 117 w wieku 21 lat, a na przykład taki Torres który w klasyfikacji zajął 8 miejsce z dorobkiem 97 goli karierę zakończył na 255 więc tak młody Francuz jest chyba najlepszym kandydatem ale przykład złotego dziecka ligi hiszpańskiej powinien dawać do myślenia. A jeszcze bardziej Ronaldo który strzelił tylko 296 przez całą karierę. Czyli w kolejnych latach dołożył tylko 100 bramek, a grał jeszcze 10 lat.
2
@DonMatteo901 No ja bym nie nazwał ochroniarza służbą mundurową nigdy.
0
@Gaucho Mecz z Lyonem już pokazał jak kończą się takie wymuszone powroty.
1
@Dawid445 Chciałbym dać mu szansę bo na pewno solidnym rezerwowym by mógł zostać, ale w pomocy niebywały ścisk i nikt nie chce odchodzić. Więc zapewne młody będzie w jakiś sposób poświęcony bo łatwo go lepiej lub gorzej spieniężyć.
5
@MichalZZZ
Clara Wilsey
https://ilarge.lisimg.com/image/19088160/1000full-clara-wilsey.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21101321/740full-clara-wilsey.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21101263/740full-clara-wilsey.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14202697/740full-clara-wilsey.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21101188/740full-clara-wilsey.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21100922/740full-clara-wilsey.jpg
Warte wspomnienia
Tao Wickrath
https://iv1.lisimg.com/image/21640799/740full-tao-wickrath.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21152998/740full-tao-wickrath.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21640778/740full-tao-wickrath.jpg
Woo-hee Chun
https://ilarge.lisimg.com/image/19478281/1118full-woo--hee-chun.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/12002661/740full-woo--hee-chun.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9788298/740full-woo--hee-chun.jpg
Angela Yeung Wing
https://iv1.lisimg.com/image/16493510/740full-angela-yeung-wing.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2638571/740full-angela-yeung-wing.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/6025148/740full-angela-yeung-wing.jpg
I Aleksandra Wydrych za wygranie dawno temu internetu tym, niektórzy na pewno pamiętają :)
https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/2d67d9e7-90a5-460a-9111-94eba6e085d7/d1ncj4c-67fa4f4a-db15-4338-9590-249c2599889f.jpg/v1/fill/w_800,h_621,q_75,strp/new_wave_by_zenibyfajnie_d1ncj4c-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD02MjEiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8yZDY3ZDllNy05MGE1LTQ2MGEtOTExMS05NGViYTZlMDg1ZDdcL2QxbmNqNGMtNjdmYTRmNGEtZGIxNS00MzM4LTk1OTAtMjQ5YzI1OTk4ODlmLmpwZyIsIndpZHRoIjoiPD04MDAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.Pk7oPPuF8mNqzbyiI5KgzxtXrOysGHSWum1xk0bSh7U
0
@Azi Nic nie mam do dzieciaka, ot kolejny młody talent któremu wielbiciele dodali +100 do umiejętności bo go lubią, czyli to samo co denerwuje ciebie z Semedo, widzę że ciebie może bo to Semedo, mnie nie bo to nie Semedo.
Ty za to na pewno masz kompleks Portugalczyka.
Ja też nie jestem humanistą. Rozumiem więc że poprawną pisownią powinni posługiwać się tylko humaniści, rzeczywiście można poczuć się jak idiota.
Tak jestem bardzo dumny, masz jakieś dziwne podejście do "dyskusji" w internecie dostajesz jakiś pralki i lodówki za zwycięstwa? Lepiej się czujesz i zyskujesz +1 do charyzmy. Fajnie tak cieszyć się z rzeczy błahych zazdroszczę.