0

@YouTuber dla mnie bezapelacyjnie Ronaldinho. Niesamowita kontrola nad piłką, niesamowity luz.

1

@Kgorecki2500 nie no... Nie róbmy sobie jaj z pogrzebu.

7

@SeWo77 Luka Modric w 2012r miał 27 lat. Musiał mieć duże te pieluchy wtedy

32

"Nie mogę zmusić nikogo to zostania. Nigdy tego nie robiłem, mimo kontraktów." Arek Milik lubi to

0

@MichalZZZ ja właśnie też zaczynałem od championship manager 2001. Powinienem nawet jeszcze mieć te gry.

Niestety w 2006 czy 2007 już zabrakło czasu na gry i nie ma tego czasu do dzisiaj

1

@MichalZZZ kurde, ostatni w którego grałem to chyba 2007, albo nawet 2006

1

@DaPidejpi Chorwacja :p

A z tych dwóch to Estonia. Kraj lepiej ułożony od Lotwy niemal pod każdym względem

0

@SteuerFreiMoney ja robię 70-80tys km rocznie. W ogóle nie zauważyłem zjawiska o którym mówisz

1

@GeneralXavi jednak wolę zdecydowanie oryginał.

Mało jest naprawdę dobrych coverów. Ten jest dla mnie do przyjęcia, ale tylko tyle.

Natomiast jest kilka fajnych coverów które są dla mnie lepsze niż oryginał albo równie dobre :)

0

Piękny to był mecz. Nie zapomnę go do jutra

0

Trochę mi szkoda Wisły. Poniekąd "wychowałem się" na Wiśle Kasperczaka z Żurawskim, Kosowskim, Szymkowiakiem, Cantoro, Baszczyńskim, Kalu Uche... Pamiętam jak grali o LM z Interem, Realem, Barceloną oraz jak lali w Pucharze UEFA Parmę, Schalke i jak niewiele zabrakło z Lazio.
Wewnątrzne polskie animozje nigdy mnie jakoś nie interesowały, ale tamta Wisła grała po prostu świetnie.

Powodzenia w 1 lidze

0

@kamiVeB u mnie jest 8 lat różnicy, z tym że ona jest starsza :)
I jest zajebiscie :)

0

No rejczel że za Liverpoolem

3

@Uukasz_93 to nie winny diesel tylko użytkownicy :)

1

@Uukasz_93 spoko, ja we czwartek strzeliłem lisa na S7. Strat w aucie na ponad 6k lajtowo licząc

1

@Gappeq obejrzałbym takiego Roya Keane albo Genaro Gatuso przeciwko kobietom... Trzeba by przy każdym boisku wybudować oddział chirurgiczny do składania tych lasek

2

@Huck mam to samo. Niebywałe... Czym się różni ten jeden kanał od reszty sportowych zevy dodatkowo za niego płacić

0

@Ramaj77 ja mam przez Playera. Place za tego Playera tylko dla Barcy, a oni kurde dają na jakimś dzikim kanale

1

To jest chore. Człowiek płaci za tego Playera tylko dla meczów Barcelony, a oni dają mecz na canal + sport 5 za którego życzą sobie płacić dodatkowo

0

@mekston ja kibicowałem Realowi z PSG i zrobiłbym to jeszcze raz, bo PSG to jedyna drużyna która budzi we mnie większą odrazę niż Real.

12

Mówicie, że Real strasznie farci w tej edycji LM, ale jakby tak głębiej na to spojrzeć to macie 100% racji

0

To jest Real Madryt proszę Państwa

6

@shahman ciekawe czy firma postawiona za pieniądze szejka i daje niebotyczne kontrakty

1

@tomek8756 będę wkładał silnik do A8 klienta :)

0

@SinMistico a kto tak powiedział?
Jest jakiś taki przepis?
Czy to tylko kwestia leczenia kompleksów?

12

I pomyśleć, że jak Villarreal tak grało z Bayernem na wyjeździe to cała La Rambla była oczarowana

10

@JohnA oczywiście tych zawodów pracujących w niedzielę jest dużo więcej, bo to jeszcze wszelkiego rodzaju wsparcia techniczne na infoliniach, media, hostessy, itd itd, po prostu nie chciało mi się wszystkiego wymieniać

28

@hoeniker ludzie sobie nie zdają sprawy jak wiele ludzi pracuje w niedzielę, a oni na siłę próbują uszczęśliwić sklepikarzy i handel.
A jakby się tak przyjrzeć na szybko, to w niedzielę pracują
- wszystkie służby mundurowe
- stacje paliw
- kina
- restauracje
- pomoc drogowa
- ochrona
- sporo fabryk
- elektrociepłownię
- wykładowcy naukowi
- pracownicy komunikacji miejskiej
- hotelarstwo
- obsługa różnych atrakcji turystycznych
- muzea
- transport

To są miliony ludzi, ale nie można pójść na zakupy :p
Chore

6

@JohnA chyba jednak bardziej barmana, kelnerkę, czy pracownika stacji benzynowej lub kina do sprzedawcy w sklepie :)

0

O kurde, Busquets sprintem wracał :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?