Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@lukasz222 myske, że z Leo była nieco inna sytuacja. Leo mając rok kontraktu chciał odejść za darmo. Lewy chce normalnego transferu :)
0
@Marcelinho99 nie może pozwolić to w biurze, a wypowiedzi publiczne to zupełnie co innego. To nie jest rzecznik prasowy Barcelony tylko prezes ligi
2
"trochę" się znam na negocjacjach i już dawno zwróciłem na to uwagę jak Tebas non stop, przy każdej okazji podkopuje pozycje negocjacyjną Barcelony. To jest skandal. Facet, któremu powinno zależeć na jak najmocniejszej lidze i który powinien dbać o wszystkie kluby, robi dokładnie na odwrót
1
@DonMatteo901 to w ogóle dziwna sprawa, bo bramkę Benzemy analizowali chyba 4min o w niezrozumiały sposób jej nie uznali, a w myśl przepisów była prawidłowa.
Bramka Viniciusa bardziej stykowa, większe wątpliwości a var w 15sek uznał ze wszystko ok
0
@PatrykBarca lepsze byłoby trochę obiektywizmu. Od Realu nie znoszę bardziej tylko PSG, ale gol w myśl nowych przepisów był prawidłowy. Fabinho nabił inny zawodnik Liverpoolu. Taka interwencja kasuje spalonego i potwierdza to wielu sędziów
0
@tobiasson92 to sprawdź te nowe durne przepisy i zrozumiesz. W myśl tych przepisów tam niestety nie było spalonego
0
@Marcin91fcb Fabinho również celowo wybijał piłkę
0
@barcelonaLM niestety to była prawidłowa decyzja w myśl obowiązujących przepisów. Przepisy są z dupy, bo dka mnie jest to durny przepis
0
@barcelonaLM przecież Fabinho uprzedził Valverde.
Przynajmniej tak to wygląda z powtórek. Więc jest to zagranie Fabinho.
0
@VbamboeB nie ma znaczenia. Popatrz na choćby Barca - Napoli, czy Hiszpania - Francja. Wg mnie mała kontrowersja
0
@BulaKG tak samo jak w sytuacji Mbappe / Garcia, czy Barca z Napoli w LE. Obrońca swoją interwencją skasował spalonego
1
@VbamboeB zgadza się, ale to zagrywał zawodnik Liverpoolu. Tutaj ma zastosowanie ten durny przepis, że obrońca swoją interwencja kasuje spalonego. Coś jak sytuacja Garcia / Mbappe w finale ligi narodów
1
Dla mnie to Fabinho zagrywał wiec w tej sytuacji spalonego być nie powinno.
Nie wiem czy przy pierwszym podaniu był spalony, bo tego nie widziałem.
Natomiast to co pokazał var to mały skandal
0
@BartqRKO byłem na zlocie motoryzacyjnym, ale na szczęście w jednej sali był telewizor :)
0
@Chaoss mało prawdopodobne zevy jakiekolwiek auto porównywalnej klasy z lat 90. miało krótszą drogę hamowania niż obecnie produkowane. A wiem co mówię, bo tuninguje auta i między innymi buduję układy hamulcowe.
Oczywiście obecne auta hamują o 10-20% szybciej niż kiedyś produkowane, ale na pewno nie 10x. Fizyki się nie oszuka
0
@Chaoss pokaż mi ten przepis :)
0
@draxidox jestem ciekaw czy jedziesz też 70km/h na drodze ekspresowej, która jest już od kilku miesięcy gotowa, ale nie ma odbiorów infrastruktury dookoła i wiszą ograniczenia od kilku miesięcy.
Zazwyczaj ustawiam sobie tempomat na 99 żeby w razie czego było poniżej 30km/h przekroczenie, a i tak mnie wszyscy wyprzedzają. Chyba Cię nigdy nie spotkałem na drodze
3
@draxidox robię rocznie między 70 a 80 tys km. Jakieś mandat dostaje średnio co 2-3 lata. Raczej niezła statystyka jak na polskie warunki 1 mandat na 200tys km.
Teraz wyobraźmy sobie sytuację następującą. Jedzie sobie ciągnik, wlecze się 20-30km/h na 90. Z jakiś dziwnych powodów (a takich w Polsce nie brakuje) jest wymalowana linia ciągła pomimo braku skrzyżowań i dobrej widoczności. Często takie linie zostają po jakiś remontach na przykład. Ja ten ciągnik wyprzedzam a pech chce, że nagrywają mnie nieoznakowanym.
Dostaje tam 500zl mandatu i jakieś tam pkt karne.
Aleeee dostaje też 100% wzwyzki na OC, na 5 autach które mam na siebie zarejestrowane, na 2 lata!! Za ten manewr, który nikomu krzywdy nie zrobię zapłacę jakieś 8tys kary.
No genialny pomysł
1
Czy to oznacza, że Shakira jest wolna?
Kolega pyta :)
1
@AdamaTraore ja nie mam czasu na sen, a Ty pytasz ile gram tygodniowo w gry :p
Jak w ciągu roku wyjdzie 1h to będzie nieźle
2
@El dominatore przecież to klub przez zaprzyjaźnionych dziennikarzy wypuszcza takie informacje, żeby kibicom Bayernu obrzydzic Lewandowskiego
1
@darek60 właśnie teraz robię 4.2 tdi w A8 D3. Silnik BVN, już po stage 1. Bardzo duży serwis, motor na wierzchu był i kończę mechanikę w nim pomału.
Mega przyjemny do jazdy
1
@AduŚ07 jutro możemy pogadać, bo idę w kimono. Padam na twarz już dzisiaj.
Ogólnie naprawiam, tuninguje auta, robię modyfikacje zawieszeń, układów hamulcowych, przygotowuje auta pod program, itd. Generalnie wszystko co dotyczy samochodów
1
@SteuerFreiMoney bo rozrząd się wymienia. Tylko na forach goście bez wiedzy opowiadają bajki o tym, że łańcucha się nie wymienia. Niestety po internetach krąży wiele bajek, oderwanych od kultury mechanicznej i elementarnej wiedzy, a inni to bezmyślnie klepią dalej
1
@SteuerFreiMoney nie zgodzę się :)
Grupa VAG ma wiele lepszych silników
2
@Kgorecki2500 nigdy nie leciałem i jakoś się do tego nie garnę. Gdyby sytuacja mnie naprawdę zmusiła, żeby wsiąść do samolotu to bym wsiadł, ale mam nadzieję że do takiej sytuacji nie dojdzie.
Najgorsze dla mnie jest to, że byłbym całkowicie uzależniony od innych.
3
@Zoker cóż, każdy przez nią przeszedł :)
1
@MesQueUnClub96 ja Ciebie bardzo wszystko jedno :)
0
@Fan2005 czysto statystycznie go zjadają, to fakt. Natomiast gdyby spojrzeć na grę to nikt nie miał podjazdu to Ronaldinho.
0
@tristan87 czyzby znowu BNT?