0

@wojopancer przyszłeś, bo blisko miałeś?

1

Czy Was popieprzyło, żeby przez noc natłuc tyle komentarzy?

;)

4

@BartqRKO Miralem patrzy na Lewego jakby mu się Koeman objawił

1

@Firestone taki hiszpański Jacek Sasin

2

@FCBparasiempre napisałem, że podnosi Barce z kolan (tryb niedokonany), a nie, że podniósł (tryb dokonany) ;)

1

@Sheva77 i to jest argument. Dziękuję

2

@marcin62 wg mnie Laporta wykorzystał sytuację. Może się mylę, ale Joan dobrze wie, iż nawet przy zgodzie Tebasa Messi był zbyt dużym obciążeniem budżetu, a Leo nie paliło się schodzić z pensji ponad dwukrotnie.

5

Takiego właśnie Laporte pamiętam sprzed tych około 20 lat. Pieprzony szef. Wtedy też wziął Barce w bardzo trudnym okresie, podniósł ją z kolan i wyprowadził na szczyt. Człowiek trudny dla współpracowników i wymagający, dlatego wokół niego zawsze było dużo rezygnacji.
Wiedziałem od początku, że Laporta gra tym Messim na potrzeby kampanii, ale taka jest właśnie polityka. Zeby dojść do władzy, to trzeba naobiecywać i grać na emocjach. Tak to niestety działa. Obstawiałem, że na 70% Laporta odstrzeli Messiego i się nie pomyliłem.

Teraz znowu to robi, znowu podnosi Barce z kolan. Oczywiście, nie wszystko idzie gładko, ale ten facet wciąż to ma. Po trupach, ale jest skuteczny.

Po tym blisko półtora roku jego kadencji jestem spokojny, że będzie dobrze :)

0

Ciekawe czy Niemiec płakał jak sprzedawał?
I czy do granicy będzie gonił?

2

@maroon Wiedeń, znaki :p

0

@Survier taki już ze mnie urodzony erudyta i filantrop :)

0

@Survier dla mnie o wiele większym rakiem jest przejmowanie się emotkami innych ludzi na fb.
Chciałbym mieć czas rozkminiac o takich pierdolach.

Kiedyś dorośniecie i dojdziecie do tego, że ludzi w internetach nie zmienicie, że pisze tam w większości banda frustratów i typek po całym dniu w pracy gdzie walił w trabe szefa i skupiał się na tym jak to zrobić, żeby nikt się nie dowiedział, po powrocie do domu stara na niego się darła, a dzieci miały w dupie wszedł sobie do neta i mógł dać emotke "haha" Messiemu oraz napisać, że to karakan bez talentu. Po czym czyta to następny gość, któremu w głowie się nie mieści, że ktoś mógł napisać takie rzeczy o Messim i musi podzielić się tym na La Rambli.

Szkoda życia ;)

0

@danio1899 to się nazywa technika negocjacji.

Jakbyś wszystkim dookoła opowiadał szczerą prawdę to byś oddawał jak Barto za darmo

1

@PatrykBarca ja wierzę w świętą wróżkę prostytutkę o złotym sercu :)

0

Widać, że Lewy podczas Euro skutecznie mu wybił z głowy teksty o pożeraniu :p

1

@Patrykl145 generalnie jest teraz z tym problem. Wyraźnie ludzie trzymają się za portfele, a naroslo pełno myjni które dumnie wpisały sobie w nazwie cardetailing nie mając o tym zielonego pojęcia.

Jesli nie masz konkurencji i Ciebie w mieście to próbuj, ale sugerowałbym zacząć jak dodatkowa działalność i patrzeć jak się rozwinie ;)

1

Robert Lewandowski gdy przeczytał na La Rambli, że Barca chce kupić Ronaldo
https://zapodaj.net/b48695d48d98a.jpg.html

0

Mendes : słuchaj Joan, mam jeszcze Di Marie bez klubu, może byście chcieli?
Laporta : ta i może jeszcze qufa Ronaldo. Jorge, nie rozpędzaj się....


A w tym czasie Grzegorz Romerski:
OJO. Mendes i Laporta negocjują transfer Ronaldo do Barcelony

2

@tomek8756 tak jakby nie w tą stronę to policzył :)

1

@Medium Jo, nowy ład świata. Biała kobieta zasuwa za czarnym facetem. Stop rasizm :p

0

Otwierając tego newsa doskonale wiedziałem jaki będzie pierwszy komentarz. Szkoda, że nie można tego u buka obstawić

1

@macio_944 moja żona od kiedy pracuje w firmie, która robi kimchi i inne tego typu produkty to tez je tego sporo

1

@RomanHoffer niestety zbyt często się zastanawiam nad rakiem, chorobami i tym ile mi czasu zostało. Martwię się, że nie zobaczę jak dzieci dorastają.

0

@patrykzmc2000 Oh shit, here we go again

3

Co za przypadek :)

0

@tomek8756 Gdynię lubię mocno, ale Gdańsk to moja miłość ;)
Zresztą mam to szczęście, że mieszkam w Gdańsku :)

2

@TR3YWAY a skąd Ty wiesz czy proponują bez zabezpieczeń, hmmmm?

1

@tomek8756 z Trójmiasta to Gdańsk, Gdynia, Sopot. In that order

0

@MateuszDoniec i co Ci wyszło? :D

4

Momencik... On mówi o ZP 2020 czyli o roku w którym Lewy zmiażdżył wszystko i wszystkich wygrywając wszystko co się dało?

W jakim równoległym świecie żyje Sergio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?