Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer przyszłeś, bo blisko miałeś?
1
Czy Was popieprzyło, żeby przez noc natłuc tyle komentarzy?
;)
4
@BartqRKO Miralem patrzy na Lewego jakby mu się Koeman objawił
1
@Firestone taki hiszpański Jacek Sasin
2
@FCBparasiempre napisałem, że podnosi Barce z kolan (tryb niedokonany), a nie, że podniósł (tryb dokonany) ;)
1
@Sheva77 i to jest argument. Dziękuję
2
@marcin62 wg mnie Laporta wykorzystał sytuację. Może się mylę, ale Joan dobrze wie, iż nawet przy zgodzie Tebasa Messi był zbyt dużym obciążeniem budżetu, a Leo nie paliło się schodzić z pensji ponad dwukrotnie.
5
Takiego właśnie Laporte pamiętam sprzed tych około 20 lat. Pieprzony szef. Wtedy też wziął Barce w bardzo trudnym okresie, podniósł ją z kolan i wyprowadził na szczyt. Człowiek trudny dla współpracowników i wymagający, dlatego wokół niego zawsze było dużo rezygnacji.
Wiedziałem od początku, że Laporta gra tym Messim na potrzeby kampanii, ale taka jest właśnie polityka. Zeby dojść do władzy, to trzeba naobiecywać i grać na emocjach. Tak to niestety działa. Obstawiałem, że na 70% Laporta odstrzeli Messiego i się nie pomyliłem.
Teraz znowu to robi, znowu podnosi Barce z kolan. Oczywiście, nie wszystko idzie gładko, ale ten facet wciąż to ma. Po trupach, ale jest skuteczny.
Po tym blisko półtora roku jego kadencji jestem spokojny, że będzie dobrze :)
0
Ciekawe czy Niemiec płakał jak sprzedawał?
I czy do granicy będzie gonił?
2
@maroon Wiedeń, znaki :p
0
@Survier taki już ze mnie urodzony erudyta i filantrop :)
0
@Survier dla mnie o wiele większym rakiem jest przejmowanie się emotkami innych ludzi na fb.
Chciałbym mieć czas rozkminiac o takich pierdolach.
Kiedyś dorośniecie i dojdziecie do tego, że ludzi w internetach nie zmienicie, że pisze tam w większości banda frustratów i typek po całym dniu w pracy gdzie walił w trabe szefa i skupiał się na tym jak to zrobić, żeby nikt się nie dowiedział, po powrocie do domu stara na niego się darła, a dzieci miały w dupie wszedł sobie do neta i mógł dać emotke "haha" Messiemu oraz napisać, że to karakan bez talentu. Po czym czyta to następny gość, któremu w głowie się nie mieści, że ktoś mógł napisać takie rzeczy o Messim i musi podzielić się tym na La Rambli.
Szkoda życia ;)
0
@danio1899 to się nazywa technika negocjacji.
Jakbyś wszystkim dookoła opowiadał szczerą prawdę to byś oddawał jak Barto za darmo
1
@PatrykBarca ja wierzę w świętą wróżkę prostytutkę o złotym sercu :)
0
Widać, że Lewy podczas Euro skutecznie mu wybił z głowy teksty o pożeraniu :p
1
@Patrykl145 generalnie jest teraz z tym problem. Wyraźnie ludzie trzymają się za portfele, a naroslo pełno myjni które dumnie wpisały sobie w nazwie cardetailing nie mając o tym zielonego pojęcia.
Jesli nie masz konkurencji i Ciebie w mieście to próbuj, ale sugerowałbym zacząć jak dodatkowa działalność i patrzeć jak się rozwinie ;)
1
Robert Lewandowski gdy przeczytał na La Rambli, że Barca chce kupić Ronaldo
https://zapodaj.net/b48695d48d98a.jpg.html
0
Mendes : słuchaj Joan, mam jeszcze Di Marie bez klubu, może byście chcieli?
Laporta : ta i może jeszcze qufa Ronaldo. Jorge, nie rozpędzaj się....
A w tym czasie Grzegorz Romerski:
OJO. Mendes i Laporta negocjują transfer Ronaldo do Barcelony
2
@tomek8756 tak jakby nie w tą stronę to policzył :)
1
@Medium Jo, nowy ład świata. Biała kobieta zasuwa za czarnym facetem. Stop rasizm :p
0
Otwierając tego newsa doskonale wiedziałem jaki będzie pierwszy komentarz. Szkoda, że nie można tego u buka obstawić
1
@macio_944 moja żona od kiedy pracuje w firmie, która robi kimchi i inne tego typu produkty to tez je tego sporo
1
@RomanHoffer niestety zbyt często się zastanawiam nad rakiem, chorobami i tym ile mi czasu zostało. Martwię się, że nie zobaczę jak dzieci dorastają.
0
@patrykzmc2000 Oh shit, here we go again
3
Co za przypadek :)
0
@tomek8756 Gdynię lubię mocno, ale Gdańsk to moja miłość ;)
Zresztą mam to szczęście, że mieszkam w Gdańsku :)
2
@TR3YWAY a skąd Ty wiesz czy proponują bez zabezpieczeń, hmmmm?
1
@tomek8756 z Trójmiasta to Gdańsk, Gdynia, Sopot. In that order
0
@MateuszDoniec i co Ci wyszło? :D
4
Momencik... On mówi o ZP 2020 czyli o roku w którym Lewy zmiażdżył wszystko i wszystkich wygrywając wszystko co się dało?
W jakim równoległym świecie żyje Sergio?