1

@Wychowanek pokaż mi fragment w którym napisałem jakieś oskarżenia pod adresem selekcjonera. Pisałem o niejasnościach, pobieżnym wyjaśnianiu sprawy i, że brzydko to pachnie. W którym miejscu napisałem oskarżenie wobec Czesława?

7

@IronSanHybrid na koniec jeszcze jedno tylko powiem. O tym jak bardzo pobieżnie podeszła prokuratura do Czesława niech świadczy fakt, że sam de facto przyznał się do popełnienia przestępstwa, a mimo to prokuratorzy totalnie to olali.
Chodzi mi o jego zeznania w których powiedział, że dostał ofertę korupcyjną z Górnika Polkowice i im odmówił. Jeżeli dostał taką propozycję to miał obowiązek zgłosić to do prokuratury, a tego nie zrobil

8

@IronSanHybrid oczywiście, karać go nie możemy. Odsuwać ze stanowiska tym bardziej, bo ani Ty, ani ja, ani pan Kulesza nie jesteśmy sędziami.

Jednak jeżeli zapytasz mnie o zdanie to uważam, że jest bardzo dużo wątpliwości i osobiście na podstawie danych opisanych w tekście bliższy jestem tego, że ma coś za uszami niż nie ma.

A już naprawde bardzo ciężko uwierzyć w to, że kompletnie nie wiedział co się dookoła działo, a tak twierdzi. Nawet sam Czesław pisze to wprost w odpowiedziach na pytania Jadczaka.
Naprawde, nie wiem jak mógł totalnie nic nie wiedzieć

12

@IronSanHybrid aha... I jeżeli przeczytałeś ten artykuł w całości, to wiesz również, że wypowiadają się w nim prawnicy, którzy po zapoznaniu się z aktami sprawy są zdumieni, że przynajmniej nie przesłuchano szczegółowo Czesława na kilka okolicnosci, a wręcz jest tam napisane, że dziwią się iż nie zostały postawione zarzuty.

Oczywiście zarzuty to nie stwierdzenie winy, ale wtedy dopiero jest badany szczegółowo dany wątek. Może zostałby oczyszczony.... Może

2

@IronSanHybrid w świetle prawa jest niewinny, ale jego wątek w ogóle nie był badany przez prokuraturę.... I być może to był błąd.

Nie twierdzę, że Czesław jest winny, ale fakty są takie, że jego wątek nie był badany, a zwykła sekwencja zdarzeń śmierdzi na kilometr. Jest więc sporo niejasność, które szkoda, że nie zostały zbadane, bo dzisisj sytuacja byłaby czysta. Albo by siedział w kiciu, albo byśmy w ogóle tej dyskusji nie toczyli.

Do mnie argument, że wyjaśnił coś w Hejt Parku nie trafia, bo w obecnym kontekście zdarzeń jest bardzo dużo nieścisłości w tych tłumaczeniach

26

@IronSanHybrid przeczytałeś w tym artykule ilu osobom postawiono zarzuty, a ilu prokuratorów pracowało nad tą sprawą?
Zarzutów nie postawili nawet Wójcikowi gdzie powszechnie wiadomo, że w tym uczestniczył.

Właściwie z trenerów to chyba tylko Wdowczyk i Zieliński zostało skazani, bo po prostu zostali już tak wkopani, że nie dało się tego odkręcić.

Śledztwo było skierowane na sędziow, a resztę potraktowano po łebkach.

40

@IronSanHybrid mówisz, że przeczytałeś cały artykuł Jadczaka, mówisz że jesteś związany z prawem i twierdzisz, że Czesław wszystko wyjaśnił w pierwszym hejt parku... To ja jestem przerażony, że Ty jesteś związany z prawem skoro Tobie suw to skleja.
Tak samo nie jest prawda, że to wszystko było wiadomo wcześniej. Dopiero teraz wyszly szczegóły, logowania telefonu, zależności w czasie i cały związek przyczynowo skutkowy.

Po pierwszym hejt parku gdy nie było wiadomo tych szczegółów, to jeszcze można było dać się złapać na tłumaczenia Czesława, ale teraz ta sprawa zaczęła naprawdę brzydko pachnieć

1

@HansFCB ale wiesz, że Ty oglądając te filmy tego gościa promujesz, robisz mu zasięgi i nabijasz pieniądze? :)

4

Bardzo fajny wywiad i ciekawe pytania. Winszuję.
Brakuje Wam czasami, żeby po odpowiedzi pociągnąć dalej temat. Czekam na wywiad we wrześniu kiedy Gerard będzie miał więcej czasu.


1

@mekston będzie się działo

1

@tomek8756 mi się bardzo podoba Gdańsk i to bardzo fajne miejsce do życia :)

2

@tomek8756 Gdańsk ogólnie jest pięknym miastem. Stare Miasto, wzdloz Motławy kamienice, Opera na Olowiance, a przy niej kładka podnoszona. Wyspa spichrzow... To wszystko warto zobaczyć na starym mieście

2

@tomek8756 zależy co kto lubi....
Muzeum II wojny światowej
Centrum Solidarności
Ogólnie stare Miasto
Bazylika Mariacka
Twierdza Wislaujscie
Mamy pełno dróg rowerowych, najwięcej w Polsce
Plaża w Babich Dolach (Gdynia) z widokiem na torpedownie
Stadion na letnicy
Centrum Nauki w Gdyni
Bulwar w Gdyni i Dar Pomorza jeśli akurat jest
Spacer po Westerplatte
Tramwaj wodny na Hel
Cypel w Rewie
Punkt widokowy "pachołek" w Oliwie
Zoo w Oliwie
Przepiękny park w Oliwie

Jest tego tutaj pełno i naprawdę można wybrać coś pod siebie

2

@escarabajo pewnie chciał podbić do jednej i liczy czy warto

4

@tomek8756 oczywiście warto. Mówię to jako Gdańszczanin.
Centrum solidarności jest mega fajnie zrobione i można sporo się dowiedzieć

0

@AmigoBlancos jakże bardzo nie jestem tym w ogóle zdziwiony :p

Czego oczekiwaliście? Że dadzą karę swojemu sponsorowi?

1

@FCBparasiempre od czasów Rivaldo kibicuje Barcelonie.
Rivaldo urodzony tego samego dnia i miesiąca co ja :)

PS a to nie Cocu mu podawał? Muszę sprawdzić no już umknęło

Edit :faktycznie. Podawał de Boer

5

Wyjechać z Barcelony do państwa PiS - owszem nie rozumiem :p

A tam serio to szkoda. Mam nadzieję, że go nie zmarnuje nasza myśl szkoleniowa :) Teraz wchodzi w wiek kiedy najwięcej będzie się uczył rozumienia futbolu

0

@Emhyr Messi.... Z mniejszą pensją.....
Był w tej bajce smok?

3

@Suzu dla mnie piłkarz fenomen to Maguire. Morata ma jakieś umiejętności, często u niego głowa nie nadąża, ale Harry to jest niesamowity. Tam się nic nie zgadza, ani ustawienie, ani wyprowadzenie, ani technika, ani gra w linii.... No ja nie wiem czy bym gościa do ekstraklasy wziął

1

@JohnnyBarca Panie Van Basten, na La Rambli podpisałeś Pan na siebie wyrok.
Trzymaj się Pan

4

Na razie to Lewandowski publicznie wyraził chęć odejścia z Bayernu. Nigdzie nie widziałem, żeby wprost powiedział, że chce do Barcy.

0

@Toretto zgadzam się. Nie rozumiem w tym meczu komplementów dla Żurkowskiego. Pełno złych decyzji, bardzo szybko się podpalał

1

@shaun w meczu z Anglia to my im na nic nie pozwoliliśmy. Oddali jeden strzał z 35m który wszedł i tyle, a to my mieliśmy cały mecz sytuację.
Tutaj mecz się dla nas zaczął jak Belgowie zaczęli robić zmiany

6

Lewandowski w pełnym biegu, gorszą nogą zagrywa piłkę na czubek nosa, a eksperci z La Rambli powiedzą że Lewy to drewno

0

@Tomix_83 jak slabsza noga jak on prawonożny jest

0

@macio_944 jeszcze Zieliński i Szymański widać, że technicznie są na innej planecie niż reszta zespołu

0

@soulmate to jest nadal 25%

0

@PatrykBarca na którym kanale?

2

Coby się nie działo to Polska po 4 kolejkach LN będzie miała przynajmniej dwa razy więcej punktów niż potężna Francja która jest mistrzem świata i teoretycznie jakby wystawiła dwie drużyny to obie byłyby w gronie faworytów do MŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?