Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb oby
0
Frankie De Jong powiedział w wywiadzie pomeczowym, że Lewandowski jest mile widziany w Barcelonie :)
0
@matirix20 czasami 8km, czasami 50, a innym razem 700 ;)
9
Remis cieszy, ale tu nie ma w ogóle gry. To jest obrona Częstochowy
1
@P33ck do dzisiaj mam ból tyłka, że Lato wziął Dyzmę zamiast Kasperczaka
0
@blazeq polska jest chyba jedynym krajem w UE która ma oparte oprocentowanie kredytu o WIBOR ;)
1
@Vebrol nieeee, bo jeszcze coś z nimi wygra
1
@Oskar00 gdybym ja miał dzisiejszą głowę i świadomość taktyczną.... I był 15 lat młodszy. Coś bym pewnie pograł.
Niestety, za moich czasów szkolenie wyglądało następująco : bieganie do lasu, bo kondycja i potem gierka.
Żadnych zajęć z piłką, żadnych informacji taktycznych, podpowiedzi... Tylko walka, walka... Tfu
Całej techniki się człowiek uczył grając na podwórku, albo samemu odbijając piłkę o poprzeczkę
0
@Janiama Dla mnie to my zaczynamy mieć poważne problemy z tyłu. O ile atak mamy rewelacyjny, bo wiadomo, Lewandowski, a do tego zdrowy Milik, świetnie rozwijający się Świderski czy Buksa.
Pomoc zaczyna fajnie wyglądać, tylko z tej pomocy trzeba zrobić drużynę. Mamy już światowej klasy Zielińskiego, a do tego Sebastian Szymański, Nicola Zalewski, Kuba Moder, Kuba Kamiński to są piłkarze ktorym piłka nie przeszkadza.
Problemy zaczynamy mieć na skrzydłach i w obronie, bo my kompletnie nie mamy obrońców potrafiących wyprowadzać piłkę, a to w dzisiejszym futbolu jest podstawą. My mamy tylko wybijaczy piłek, a dzisiaj obrońca musi być też rozgrywającym
0
@Janiama nie mam żalu o porażkę i daleki jestem od hejtowania Czesia. Mam żal o tą naszą mentalność trzęsienia portkami i obrony Częstochowy z mocniejszymi drużynami
0
Za Sousy potrafiliśmy grać piłką, świetnie wypadaliśmy z mocnymi ekipami (Hiszpania, Anglia), przeciętnie z słabszymi drużynami.
Polska myśl szkoleniowa. Wygrane z przeciętnymi drużynami, ale bez szałowej gry. Obsrane gacie z mocniejszymi drużynami. Tak było z każdym selekcjonerem polskim oprócz Nawalki
1
@Przemek2323 ja płaciłem dwa dni temu 800zl za tankowanie :p
0
@Janas11224 trochę smutne, że tylko dwie osoby znają przepisy na tyle żeby przejechać przez to skrzyżowanie :p
0
@tomek8756 można. Wynika to z definicji znaku "zakaz skrętu w lewo".
Ten znak oznacza zakaz skręcania w lewo, oraz zawracania, ale TYLKO na najbliższym skrzyżowaniu. Jeżeli postawiono go w obrębie skrzyżowania, to dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został umieszczony.
0
Szkoda bardzo, ale chłopaki Zostawili serducho. Pech
0
@Uukasz_93 jak spalony, jak to nasz zawodnik zagrywał głową
0
@LaRoja nie, nie mamy takich odczuć
1
My naprawdę nieźle gramy z tymi Niemcami :)
1
@sebo939 nie dali mu dokończyć. Przerwali mu jak zaczął o Juppie
1
Słuchałem tego podcastu. Ani razu nie wyparł się Barcelony. Nic też oficjalnie nie potwierdził, ale z kontekstu rozmowy dało się wyczuć, że on chce tu trafic
1
@KmN tak. Ja swojej kobiecie za każdym razem gdy rodziła mi dziecko to dawałem drobny upominek z biżuterii :)
0
@Worny nigdy tak jak wtedy nie czekałem na mecze Barcy. Dla mnie to zawodnik który miał najwyżej sufit ze wszystkich którzy stąpali po boiskach
1
@Kondziubarca ja byłbym smutny. Wolałbym żeby przeciwko Polsce nic nie strzelił
2
To jest masakra ile ludzi tutaj ma kompleksy i musi co chwilę dowartościowywać Leo.
Jego umiejętności bronią się same, nie trzeba do tego zakładać sekty i co chwilę próbować dewaluować innych piłkarzy.
1
@KrwawiaceoczyVEB dzięki wielkie
0
Na jakim kanale jest Walia - Ukraina?
0
@KSSniper ale gral w tym meczu zwycięzca Euro.
A pokazują z tego spotkania, bo co mają pokazywać? Jorginho?
0
@kamilos1214 no niestety, ten wielki znawca ciężko pracuje i nie siedzi na La Rambli cały dzień.
To jest 75KM czy 95KM?
Bo różnica jest zasadnicza w osprzęcie tych silników.
Gdyby był problem ze świecami, to silnik nierówno by chodził, telepało by autem, ale by nie gasł.
Teraz kluczowe jest który to jest silnik, bo ten słabszy ma jedną cewke dwusekcyjna. Wtedy ona może być wadliwa, ale najbardziej podejrzany za gasniecie auta oraz brak możliwości odpalenia jest czujnik położenia wału korbowego.
Jesli chodzi o falowanie obrotów to silniczek krokowy
Rozumiem, że to czysta benzyna? Bez LPG?
Twój trzeci objaw pasuje po części do wypadającego zapłonu, ale wtedy zapaliłby się check engine, więc raczej celowalbym w to co wyżej napisałem.
Na świece i tak masz już czas, bo 30tys to akurat zevy je wymienić
Może być jeszcze przepływomierz, ake znowu, brakuje podstawowych informacji o tym jaki to silnik.
PS domagasz się pomocy, a tymczasem w pierwszym poście nawet nie napisałeś o jakie auto chodzi. W drugim dodajesz informacje na podstawie których nie można stwierdzić jaki rodzaj układu dolotowego ma to auto oraz jak rozwiązany zapłon oraz czy ma lpg. Mogłem więc jedynie napisać, co to na pewno nie jest, więc nie musisz grać szefa i mnie pouczać czy mam komuś pomagać czy nie.
Miłego wieczoru
0
@VegetaPolska ale taka @VamosRakieta czy jakaś inna?
0
@kamilos1214 rzucili się znawcy widzę.... No to ja powiem, że to na 100% nie są świece :)
Bardzo zimno, ale strzelajcie dalej :)