Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone jeżeli sytuację Coutinho czy Alby traktujesz jako patelnie czy setki to powodzenia
0
@Firestone to może zamiast atakować, to pogadajmy na argumenty. Prościej będzie jak pokażesz te mityczne trzy patelnie. Z setek to Messi raz wypuścił Suareza. Poza tym Messi mając setkę zaczął kiwać bramkarza
0
@ObiektywnyKibic121 nie, nieprawda. Polskie media bezmyślnie dają się wpuścić w ruska propagandę
1
@Roafson24 jak słyszę o tych mitycznych trzech patelniach z Liverpoolem to się zastanawiam jak Wy ten mecz oglądaliście. Najlepszą patelnie to akurat Messi spartolil
1
@tobiasson92 to jest fejk.... Już któryś raz dzisiaj powielany
0
@Uukasz_93 szkoda, że nie podali źródła....
Otóż to podały rosyjskie media, które twierdzą, że agent Krychowiaka im tak powiedział.
Myślę, że to fejk, bo ruscy dobrze wiedzą co się działo u nas w kraju po decyzji Rybusa. Sam Krychowiak jasno mówił, że szuka innego klubu
1
@FCB24 sam sobie wykreował prawie każdą akcje.... Ty oglądałeś tamtą Barcelonę czy tylko znasz z opowieści?
Tam cała drużyna grała pod Messiego, cała.
2
@Cochise Queen i Freddie Mercury to zdecydowanie mój top 1 :)
2
@barcelonaLM i to mnie przeraża właśnie... Ale w sumie czego się spodziewać, jak ludzie od 7 lat głosują za programami z plusem za które sami płacą
6
@cris2706 propaganda pełną parą... Mnie najbardziej wkurza to pieprzenie, że mamy jedne z najniższych cen paliw w Europie, a ludzie dają to sobie wciskać bo nie umieją liczyć
7
Oj bardzo nierozsądnie, bardzo.
Oczywiście wszystko rozstrzygnie się w sądzie, ale Jadczak podał tylko suche fakty zestawione w czasie. Ciężko będzie udowodnić mu zniesławienie.
Druga rzecz, iść z Jadczakiem do sądu to tylko wkurzanie lwa.
Trzecia sprawa, wzięcie na ten proces adwokata Forbricha to PR-owy strzał w kolano
Moim zdaniem to wszystko wyjdzie Czesiowi bokiem... I to bardzo
0
@Medium włącz klime :)
Nie ma za co :)
3
@Criss18Barca 24 lata. Był to czas kiedy Barca zajmowała zdecydowanie niższe miejsca w tabeli... Przyciągnęło mnie to, że nigdy nie mieli reklam na koszulkach, Rivaldo i kolonia holenderska z Kluivertem na czele
2
Miała miliard długu i jednocześnie jej wartość opiewała na 5 miliardów.
To zaskakujące, że prezes Bayernu nie rozumie, że dopóki ktoś jest wypłacalny to nie jest bankrutem
0
@gumaz z tego co pamiętam to ta akcja była kompletnie nieprzygotowana. Oni tam poszli bez planu, mysleli, że wejdą, skują gości i fajrant
0
@Blolo proponuję przeczytać w całości artykuł Pana Jadczaka i znajdziesz tam choćby zeznania wprost obciążające Czesława. Cytowane wprost z akt sprawy
1
@PatrykBarca a czego oczekujesz, że zeznania obciążające Czesia złoży ktoś z zewnątrz? Ktoś kto nie był w tym bagnie? Niby jak?
Twój problem polega na tym, że nie znasz choćby podstaw tej sprawy
0
@VbamboeB no właśnie największy problem polega na tym, że nic mu nie udowodniono, bo nie chciano mu nic udowodnić. Były zeznania go oskarżające, ake całe śledztwo było skierowane na sędziow
8
@skakun95 pan Jadczak to akurat ma baaaardzo wiele sukcesów dziennikarskich. Mówienie o nim, że ma swoje 5min jest co najmniej niepoważne.
W moim odczuciu jest to ścisły top dziennikarzy śledczych.
On m.in ujawniał przepisywanie majątków polityków na żony, w dziwnych okolicznościach zdobyte nieruchomości przez politykow, on opisał co robiły siostry zakonne w tym domu opieki, to on rozmontowal mafie rządzącą Wisłą Kraków (po jego artykule zajęła się tym policja).... I mógłbym tak długo wymieniać
Edit: jeszcze mi się przypomniało, że to on pierwszy opisał ile kosztowały wybory które się nie odbyły organizowane przez Sasina i o ile dobrze pamiętam to on opisał jak Mejza zarabiał grube siano na śmiertelnie chorych dzieciach
30
U Czesia świetne jest to, że idealnie pamięta mecze sprzed 20 lat, kto strzelił, jak strzelił, w której minucie... Ba, pamięta mecze sprzed blisko 40lat
A za cholere nie pamięta o czy rozmawial blisko 600 razy przy okazji każdego ustawionego meczu z Forbrichem.
Fenomen :)
5
@GeneralXavi nie, nie zwolniłbym trenera ani teraz, ani po (mam nadzieję) udanych mistrzostwach. Czuję jednak olbrzymi niesmak. Rozumiem jakie wtedy były czasy, rozumiem, że mimo iż człowiek mógł mieć najszczersze chęci bycia uczciwym to jednak wszystko dookoła zmuszało do lawirowania w tym temacie chcąc się utrzymać w zawodzie. Brakuje mi u Czesia po prostu rozliczenia. Czegoś takiego jak choćby w przypadku Piszczka. Przyznał się, wyraził skruchę, poniósł jakąś tam odpowiedzialność i dla mnie sprawa jest czysta.
U Czesia przeszkadza mi to, że robi z kibiców i z siebie idiote, a mam go jednak za inteligentnego człowieka
1
@Przemek2323 robię 70-80tys km rocznie
0
@FC1899Barca nie spodziewam się w tym HP niczego innego jak lizanie się po siusiakach. Niestety
1
@Janiama i właśnie to mnie najbardziej boli w tych wypowiedziach Czesława, że tak kręci. Piszczek się ładnie wyczyścił, poszedł na współpracę i dla mnie sprawa jest czysta. Czesiek idzie w zaparte i stroi głupa, że nic nie wiedział i robi z siebie idiote którym nie jest. Moim zdaniem jest to obecnie najlepszy polski trener, ale ta sprawa za nim się będzie ciągnęła dopóki nie zrobi rachunku sumienia...
W ogóle muszę sprawdzić czy to się już i tak nie przedawniło
0
@Uukasz_93 kontrakt składa się z co najmniej kilku stron, a te bardziej skomplikowane mają nawet kilkadziesiąt. Negocjowana jest nie tylko pensja, ale również cała masa innych warunków
1
@Nano22 i jednocześnie najgorsza obrona wszechczasow, bo w dzisiejszym futbolu nie da się bronić w 7
1
@Przemek2323 no to ja zyskam chociaż te 40-50zl. Fajnie. Zastanowię się na co przebaluje taką kasę
0
@mateusz1989VeB otóż akurat zeznania obciążające Michniewicza są :)
1
@Katalonbar z akt ujawnionych przez Jadczaka wynika, że połączeń było mniej :p
8
@Wychowanek Pan Czesław nie mógł sobie wybierac czy zawiadamiać prokuraturę czy nie, tylko miał taki prawny obowiązek. Wynika to jasno z kk.
I nie, sprawa pod kątem Pana Czesława nie została zbadana w ogóle, ale do tego trzeba mieć trochę głębszą wiedzę o tej sprawie niż jeden odcinek Hejt Parku