Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd czym się zajmujesz jesli nie tajemnica?
Bo region mamy wspólny ;)
3
Real mistrzem. Gratuluję
3
Brak karnego dla Realu
Ewidentna druga żółta dka Cavamingi
Zabrany gol Realowi
How was Spain?
0
No to sędzia Realowi zabrał karnego, ale zostawił Camavinge
1
@bartas97 odbiło się od głowy, a potem od ręki.
Niemniej uważam ten przepis za głupi. Ręka to ręka.
Tam samo jak Barca powinna mieć karnego w meczu z Eintrachtem
0
@bartas97 dla mnie też karny, ale oni mają te swoje interpretacje, że jak najpierw odbije się od innej części ciała, a potem od ręki to karnego nie ma
1
Boski Ivan... :)
1
@Batys okey, okey...
0
@Xxxbarca4ever paliwo wzrosło o 16gr w ciągu w dwóch ostatnich dni :)
4
@AmigoBlancos zdecydowanie porażka Realu.
Real i tak na 95% zgarnie mistrza, ale przynajmniej trochę emocji na koniec będzie ;)
6
Gramy słabo, to fakt.... Ale to sędziowanie to jest skandal.
Nie zwalam na to winy, ale po prostu stwierdzam fakt
1
Z zegarkiem w ręku tą sytuacja trwała 5min... No zobaczymy
1
@Pawci023x słodka blondynka ;)
Z ekspresu :p
0
@mekston aha, ale jakby Simeone wyszedł za ofensywnie to by było wporzo, bo City mogłoby więcej goli strzelić?
0
@Katalonbar oby Liverpool lub Villarreal.
Żadnych Realów, żadnych Szejków
2
Tak czytam komentarze i widzę, że jak Atletico muruje w pierwszym meczu to antyfutbol, ale jak City nic nie gra i uskutecznia obronę Częstochowy to Guardiola TOP :p
0
W sumie ciekawe, że tyle osób się cieszy, że przeszedł Villarreal który grał totalny antyfutbol, ale jak ktoś wychodzi autobusem na Barce czy City to "nie chce grać w piłkę", nienawidzicie takich drużyn, itd itd.
3
@DIPENNN nie wiem jak można powiedzieć o Lewandowskim, że jest drewniakiem. Naprawdę nie trzeba byś ekspertem piłkarskim, żeby stwierdzić, że to zawodnik o świetnej technice, o dobrze ułożonych obu nogach, o niezwykłej inteligencji taktycznej. Tak samo gadanie, że dostawia nogę albo dobija na pustaka... Ten facet grał u Kloppa, u Guardioli, u Heykensa, u Flicka, gdzue dominuje gra kombinacyjna i on w tej grze uczestniczył.
Można go nie lubić, ale nie można mu odmówić klasy piłkarskiej, bo jest to ścisły światowy TOP
0
@tomek8756 Wy wszyscy serio jeździcie samochodami?
Po pierwsze, to nie prawda, że auto na rondzie ma zawsze pierwszeństwo. Przed 95% rond jest znak ustąp pierwszeństwa. Jeżeli go nie ma to obowiązuje zasada prawej ręki.
Po drugie, kolejność stosowania się do oznaczeń jest następująca :
1. Znaki dawane przez policjanta kierującego ruchem
2. Sygnalizacja świetlna
3. Znaki pionowe
4. Znaki poziome
Po trzecie, niebieski może wjechać na rondo, a czerwony chcąc zjechać, musi przepuścić niebieskiego
0
@ToJa79 czyli +6pkt z tego co napisałeś :)
4
@Wilczeq każdy człowiek, który zna fizykę na poziomie podstawowym i rozumie ją, juz wie, że samolot nie wybuchł w powietrzu, tylko rozbił się o ziemię, wcześniej zahaczając o brzozę. A jeśli ktos jeszcze do tego dołoży podstawy materioloznastwa, to już nie powinien mieć wątpliwości w jaki sposób rozbił się ten samolot
7
Ja mam pytanie. Co Gavi wciągnął przed meczem? :D
0
@Ferran pensją by się wyróżniali :)
1
@pt9 słabe, serio.
2
Nie dość że spalony, to jeszcze padolino. Prezent od sędziego
13
To co mi się najbardziej podobało, to styl. Oni zostali zmiażdżeni. Te 4-0 to najniższy wymiar kary, bo tam z 100% sytuacji było dwa razy tyle.
Po 3 latach wydłubywania sobie oczu wreszcie widzę Real na kolanach
1
@cortazar138 ja również z Gdańska i szacunek dla Arki za ten wpis
0
@PeteR10 ja nie widzę, żeby ktoś go pchał. Mi to wygląda, że chciał uciec przed jego ręką
0
@jaras121 bo to jest czerwona. Na jakiej wysokości on ma tą nogę.
0
@tomek8756 w tym momencie właściciele czarnych X5 powinni częściej wyglądać za okno ;)