Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston dobra, odpuszczę :) to pilnujcie tam żeby wtopy Athleticu nie było ;)
1
I teraz mam dylemat... Przed przerwą włączyłem, to minęło 10sek i Kross strzelił gola. Teraz widzę, że 1-1 a chętnie bym popatrzył jak się Real męczy, tylko kurde ta niepewność... Żeby nie było na mnie
0
Ale taki Pjanic to potrafi :)
1
@tobiasson92 Busqu... A nie, czekaj
0
@mekston przepraszam
0
@Ronmes dzięki :)
0
Gdzie transmitują Real? Coś nie mogę znaleźć
4
No niestety.... Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
11
Messi ma dwa kroki do założenia pressingu... To nie, stoi jak słup a dwóch wkoło biega. Jak mnie to razi
0
@jacobFCB robiłem o 14, a o 7:30 następnego dnia miałem wynik
0
@Joe_Pesci póki co jeszcze znacznie mniej niż bierze
0
@Criss18Barca mam spory dylemat między 1 a 2.... Ale bardziej skłaniam się ku 1
1
@Matan_Zajcev dokładnie. Uważam, że sama gra nie wygląda źle, a wręcz mocno przypominała czasy Guardioli z takimi drużynami. Tylko sami sobie strzelilismy dwa gole. Ten po aucie był nawet gorszy niż Polska z Ekwadorem na MŚ
0
Myślałem, że jest błąd w Matrixie bo Vinicius bramkę strzelił, ale jednak nie. Na powtórce wyraźnie widać że to samobój
1
@Mario96w klima nie działa przy wyłączonym silniku. Mówisz o zwykłej dmuchawie.
To tak, te dwie rzeczy mogą znacznie obciążyć akumulator
1
@Mario96w 1. Jak będziesz miał włączony zapłon na postoju to poza znacznie większym zużyciem energi (co jest niekorzystne dla akumulatora) nic wielkiego się nie stanie
2. Jeśli włączasz zapłon tylko do tego aby mieć prąd do tel, to zrob sobie gniazdo w aucie bezpośrednio podpięte pod akumulator (nie zapomnij o bezpieczniku). Wtedy nie będziesz musiał włączać zapłonu, aby mieć tam prąd
3. Pytanie o klime i światła rozumiem, że tyczy się odpalonego auta. Jeżeli auto jest odpalone, to akumulator jest ładowany przez alternator. Włączenie klimy i świateł nic nie zrobi. Problem mógłby być, gdybyś miał do tego wypaśne audio, włączone wycieraczki, grzane fotele i jeszcze do gniazda zapalniczki podłączył golarkę :p
0
@kaamil1910 lepiej, ale jakoś nie potrafię im życzyć wygranej. Remis byłby w sam raz :)
1
@ROBSSSON to zależy od wyniku drugiego meczu.
Zremisować nie mogą, bo jeśli Inter wygra to wyjdą z grupy. Niech po prostu przegrają :)
1
W najbliższych trzech meczach życzę Realowi 1pkt. Taka przgrana z Sevilla, z BMG i remisik z Atletico byłyby wręcz perfecto :)
I te wiosenne czwartki byłyby idealne :)
0
@Gwyn nie wiem co jest nie tak, ale coś jest. Porządne wygluszenie drzwi zajmuje sporo czasu.
Osobiście nie podjąłbym się tego za takie pieniądze
0
@Pilka_jest_okragla ale ze jak odwrotnie?
Moim zdaniem ona jest dobrze
8
Trincao jest zdecydowanie naszym najgorszym letnim transferem i nie mówię tego tylko po tym meczu.
Ten chlopak to jest jeździec bez głowy.
Jesli ktoś mu w głowie poukłada to może jeszcze coś z niego będzie, ale na razie nie zapowiada się na to
2
@matirix20 ja gram. Póki co z sukcesami :)
Na pewno trzeba mieć do tego analityczny umysł i umieć kontrolować emocje :)
0
@Futbolove_BarcaFun zmieniłbym Puiga na Alene i szafa gra :)
7
@AmigoBlancos ale ten Zidane jest fajny, po co go zwalniać?
Kultularny na konferencjach prasowych, dzień dobry zawsze powie, a i klaszcze całkiem nieźle :)
Ja bym nic nie zmieniał
0
@wsrh27 ja myślę, że to Tobie znieczulenie nie puściło :)
Real jest w pełni zależny od siebie.
0
@Janiama GR to potrafi rozbić bolid na prostej drodze. Ostrożnie bym podchodził do tego pewnego drugiego miejsca
0
@Beztroskii jeszcze może nie dojechać do mety, bo np wywali w bandę na prostym odcinku ;)
0
@Jacu327 Nagelsmann
I dlatego właśnie Real powinien zostawić Zidane ;)
1
@fanoflakers bardzo dobrze :)