5

@adamek20151 @Comentateiro z gówniarzami się nie zadaje

0

@Colon i to bardzo często wygląda dokładnie tak jak na tym filmiku

0

@gumaz akurat z ojcem podjeżdżałem do centrum ogrodowego jak w radiu podali pierwsze informacje. Jak wsiedliśmy spowrotem do samochodu to już mówili, że to prawdopodobnie samolot uderzył w wieże WTC

0

@gumaz dla precyzji, zanim się ktoś przyczepi po co służby specjalne, to dodam, że dom Premiera ochrania SOP, a auto zniknęło z jego posesji

2

@michal26 jest jeszcze coś takiego jak budowanie morale. Jeśli jakiś polityk mówi swoim wyborcom, że jesteśmy rozbrojeni, nieprzygotowani itd to w momencie zagrożenia ten wyborca weźmie nogi za pas i będzie spieprzał gdzie pieprz rośnie, bo "przecież my nic nie mamy".

0

@Aragorn33 przy której granicy?

2

@bartekvisca chodzi o bezpieczeństwo. My te drony też czymś zestrzeliliśmy ;)

0

@mmaciass słoikiem z ogórkami. Nasi terytorialsci byli szkoleni przez ukraińską babuszke

0

Po zmianach kompletnie gra siadła

17

@Safrani aj przestań... jak Jarek, kościół i Zajączkowska mówią, że trzeba wypisać dzieci to trzeba wypisać i nie dyskutować. Księża ich najlepiej nauczą o zdrowiu psychicznych , a szczególnie seksualnym

1

@Borneo to akurat nie jest wybitnie spektakularne odkrycie.

Sławek zobaczył, że sam się zrobił w balona upodabniając się do pis w kampanii wyborczej, to teraz kurs w drugą stronę żeby się odróżnić. Chłop stoi w rozkroku, a wtedy najłatwiej dostać kopa w jaja

30

Skąd Urban wyciągnął tego Wiśniewskiego? Szybki, z techniką, wysoki, silny. Gdzie on się uchował?

3

@fcbarcafan19 moja sportowa miłość. Z moich ulubionych cytatów:
1. Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców
2. Prędkość była dobra, ale zakręt był za ostry xD

3

@Aragorn33 w USA zawsze mieli różne odchyły, ale nigdy nie były one tak skrajne i wbrew nauce jak teraz

0

@Roobo były senator PiS. Chyba mu nerwy puściły

12

@MesQueUnClub_87 Skazani na Shawshank
Przypadek (film Kieślowskiego) gorąco polecam

0

@La Pulgaa powodzenia czy współczucia?

0

https://www.facebook.com/share/v/1AwXXmxJN1/

Niebywałe. Wczoraj jak o tym czytałem, to myślałem, że to fejk i podkolorowana historia. Brawo dla dziennikarki, bo to faktycznie najlepszy dowod, że te lekcje są potrzebne

1

@July_6_BcN za moich czasów to takie przedmioty i tematy dopiero raczkowały. Niestety

1

@BillyButcher miesiąc prezydentury Nawrockiego i już dwie kompromitacje. Brak naszej wizyty podczas rozmów i ujawnienie instrukcji... masakra. Do tego mam wrażenie, że za współpracowników dobierał sobie najbardziej bezczelnychlydzi jak tylko się da

1

@Laminedependencia Yamal nie ma kontroli nad piłką. On wystawia nogę, ale nie trafia piłkę. Tu nie powinno być karnego

0

@Technik niw psuj narracji LaBambie. Real już nie straci punktów w lidze. Mistrzostwo przegrane

0

Rashford z Fatim powinni sobie pokopać w Wieczystej. To odpowiedni poziom dla nich :)

0

@tbas no wiem. Od początku tak pisałem

0

ArchivoVAR potwierdza, że karnego nie powinno być... Ale co już na Labambie mówili, że jak ktoś twierdzi zs nie ma karnego to nie zna się na piłce...

0

@GeraltzKatalonii man takie samo zdanie. Jestem ciekaw co na to ArchivoVAR

1

To nie jest karny tak obiektywnie

0

W przerwie Wojtek na bramkę, robi karnego i wtedy zaczniemy grać swoje

1

Bardzo dużo strat Erica

0

@yoli pamiętam dokładnie początki Messiego i pamiętam że były dwa takie sezony gdzie też strasznie irytował, bo był samolubny. Potem mu to przeszło. Mam nadzieję, że u Yamala będzie podobnie, chociaż charakterem do Messiego mu duzi brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?