Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@adamek20151 @Comentateiro z gówniarzami się nie zadaje
0
@Colon i to bardzo często wygląda dokładnie tak jak na tym filmiku
0
@gumaz akurat z ojcem podjeżdżałem do centrum ogrodowego jak w radiu podali pierwsze informacje. Jak wsiedliśmy spowrotem do samochodu to już mówili, że to prawdopodobnie samolot uderzył w wieże WTC
0
@gumaz dla precyzji, zanim się ktoś przyczepi po co służby specjalne, to dodam, że dom Premiera ochrania SOP, a auto zniknęło z jego posesji
2
@michal26 jest jeszcze coś takiego jak budowanie morale. Jeśli jakiś polityk mówi swoim wyborcom, że jesteśmy rozbrojeni, nieprzygotowani itd to w momencie zagrożenia ten wyborca weźmie nogi za pas i będzie spieprzał gdzie pieprz rośnie, bo "przecież my nic nie mamy".
0
@Aragorn33 przy której granicy?
2
@bartekvisca chodzi o bezpieczeństwo. My te drony też czymś zestrzeliliśmy ;)
0
@mmaciass słoikiem z ogórkami. Nasi terytorialsci byli szkoleni przez ukraińską babuszke
0
Po zmianach kompletnie gra siadła
17
@Safrani aj przestań... jak Jarek, kościół i Zajączkowska mówią, że trzeba wypisać dzieci to trzeba wypisać i nie dyskutować. Księża ich najlepiej nauczą o zdrowiu psychicznych , a szczególnie seksualnym
1
@Borneo to akurat nie jest wybitnie spektakularne odkrycie.
Sławek zobaczył, że sam się zrobił w balona upodabniając się do pis w kampanii wyborczej, to teraz kurs w drugą stronę żeby się odróżnić. Chłop stoi w rozkroku, a wtedy najłatwiej dostać kopa w jaja
30
Skąd Urban wyciągnął tego Wiśniewskiego? Szybki, z techniką, wysoki, silny. Gdzie on się uchował?
3
@fcbarcafan19 moja sportowa miłość. Z moich ulubionych cytatów:
1. Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców
2. Prędkość była dobra, ale zakręt był za ostry xD
3
@Aragorn33 w USA zawsze mieli różne odchyły, ale nigdy nie były one tak skrajne i wbrew nauce jak teraz
0
@Roobo były senator PiS. Chyba mu nerwy puściły
12
@MesQueUnClub_87 Skazani na Shawshank
Przypadek (film Kieślowskiego) gorąco polecam
0
@La Pulgaa powodzenia czy współczucia?
0
https://www.facebook.com/share/v/1AwXXmxJN1/
Niebywałe. Wczoraj jak o tym czytałem, to myślałem, że to fejk i podkolorowana historia. Brawo dla dziennikarki, bo to faktycznie najlepszy dowod, że te lekcje są potrzebne
1
@July_6_BcN za moich czasów to takie przedmioty i tematy dopiero raczkowały. Niestety
1
@BillyButcher miesiąc prezydentury Nawrockiego i już dwie kompromitacje. Brak naszej wizyty podczas rozmów i ujawnienie instrukcji... masakra. Do tego mam wrażenie, że za współpracowników dobierał sobie najbardziej bezczelnychlydzi jak tylko się da
1
@Laminedependencia Yamal nie ma kontroli nad piłką. On wystawia nogę, ale nie trafia piłkę. Tu nie powinno być karnego
0
@Technik niw psuj narracji LaBambie. Real już nie straci punktów w lidze. Mistrzostwo przegrane
0
Rashford z Fatim powinni sobie pokopać w Wieczystej. To odpowiedni poziom dla nich :)
0
@tbas no wiem. Od początku tak pisałem
0
ArchivoVAR potwierdza, że karnego nie powinno być... Ale co już na Labambie mówili, że jak ktoś twierdzi zs nie ma karnego to nie zna się na piłce...
0
@GeraltzKatalonii man takie samo zdanie. Jestem ciekaw co na to ArchivoVAR
1
To nie jest karny tak obiektywnie
0
W przerwie Wojtek na bramkę, robi karnego i wtedy zaczniemy grać swoje
1
Bardzo dużo strat Erica
0
@yoli pamiętam dokładnie początki Messiego i pamiętam że były dwa takie sezony gdzie też strasznie irytował, bo był samolubny. Potem mu to przeszło. Mam nadzieję, że u Yamala będzie podobnie, chociaż charakterem do Messiego mu duzi brakuje